VAN DE REE brilmode pak deze aanbieding mee! Weg met de criminelen zonnebril op sterkte van van de Ree vanaf 69,50 een A A A Officiële Mededelingen verkeer en vervoer milieu dé Weekkrant Sterren van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur; zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl De Faam Woensdag 7 mei 2008 - Pagina 2. Officieel zijn er KVO- certificaten, maar het Bedrijfschap Detail handel hanteert ster ren. Winkelgebieden krijgen één ster als on dernemers, gemeente, politie en brandweer een overeenkomst heb ben over de veiligheid. Een tweede ster komt er als de afspraken zich uitstrekken tot de buurt, bijvoorbeeld over parkeergarage en fietsenstalling. Als tweederde van de on dernemers oog heeft de veiligheid in de eigen winkel komt er een der de ster. Overvallen op winkels zijn schering en inslag. Met be wakers, camera's, alarm en training van het personeel wordt de strijd aangebon den met de criminelen. Winkeliers kunnen het echter niet alleen af; poli tie, brandweer en gemeen te ook niet. Bij het Keur merk Veilig Ondernemen (KVO) is samenwerking het sleutelwoord. Alle loka le partijen doen actief mee en binden zich aan heldere afspraken. Bij het ministerie van Bin nenlandse Zaken juicht men deze aanpak toe en ondersteunt het met een jaarlijkse bijdrage van 1 miljoen euro. Dit jaar komt er nog eens 350 duizend euro bij. Sinds de start in 2000 zijn er inmiddels 163 winkelge bieden en 170 bedrijven terreinen met een keur- Met een veilig gevoel is het prettig winkelen. FOTO ED DEWAERHEUT merk. De belangrijkste problemen waar de aan dacht zich op richt zijn in braak, winkeldiefstal, ge voelens van bedreiging en onveiligheid en overlast van groepen jongeren. Uit een enquête onder onder nemers blijkt dat de maat regelen effect hebben: de veiligheidsproblemen worden minder. Het ne men van collectieve maat regelen leidt bovendien tot lagere kosten per bedrijf. Verkeersmaatregel voor de prov. weg Nieuwdorp - Middelburg (N254) Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten om de volgende ver keersmaatregel te treffen op de pro vinciale weg Nieuwdorp - Middelburg (N254), Bernhardweg-West, ter plaat se van het kruispunt met de Frankrijk- weg: - door plaatsing van borden B7, wor den bestuurders op.de noordoostelij- ke afrit van de N254, verplicht te stoppen alvorens de Frankrijkweg op te rijden. Het betreffende verkeersbesluit ligt vanaf 7 mei 2008 tot en met 19 juni 2008 ter inzage in het Provinciaal Informatiecentrum, Nieuwe Burg 42, te Middelburg, op werkdagen van 09.30 uur - 16.00 uur. Voor het inzien buiten kantooruren, een mondelinge toelichting of kopieën van de ter inzage gelegde stukken, kunt u zich wenden tot de heer J. Luitwieler, telefoonnummer 0118- 631837 Belanghebbenden kunnen tot en met 19 juni 2008 tegen dit verkeersbesluit een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Economie en Mobiliteit, Postbus 524, 4330 AM MID DELBURG. Alleen zij die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens bij de voorzieningenrechter van de recht bank om een voorlopige voorziening vragen. Evaluatieverslag Westelijke Oude Havendijk 14 Nieuw en Sint Joosland GedeputeerdeStaten van Zeeland hebben met het evaluatieverslag van Rasenberg B.V. te Terheijden met betrekking tot de bodemsanering op de locatie Westelijke Oude Havendijk 14 te Nieuw en Sint Joosland inge stemd [artikel 39c en 39d Wet bodem bescherming). De beschikking ligt van 7 mei 2008 tot en met 18 juni 2008 ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having. Kanaalweg 3, op werkdagen van 08.00-15.30 uur en [na telefoni sche afspraak 0118-675000] op don derdagavond. Belanghebbenden kunnen tot en met 18 juni 2008 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt op 19 juni 2008 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voor ziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118-631924). Provincie Zeeland

de Faam | 2008 | | pagina 23