Swingende nostalgie en wervelende luchtshow Gedurende het Pinksterweekend nemen de Zeelandhallen en Zeeland Airport u mee terug in de tijd met van 10 tot en met 12 mei de Oldtimer Jukeboxbeurs in Goes en op Eerste Pinksterdag Wings Wheels in Arnemuiden. Meer informatie: www.zeelandhallen.nl, www.zeeland-airport.nl en www.molentochtgoes.nl vliegwerk heiland bv Faasse Fermont W^BBSBBBSBSBwSEa JP /CARVILLAGE Boogaard dvocatenBI fotoTsky picture Openingstijden Oldtimer Jukebox beurs Zaterdag 10 mei van 12.00 - 17.00 uur Zondag 11 mei van 10.00 - 17.00 uur Maandag 12 mei van 10.00 - 17.00 uur Openingstijden Wings Wheels Zondag 11 mei van 09.00 - 18.00 uur door Loes van der Hoeven De Oldtimer Jukeboxbeurs is uitgegroeid tot een groots, swingend vijftigerjaren familie-evenement. Eerste Pinksterdag en Wings Wheels zijn eveneens onlosma kelijk met elkaar verbonden. De samenwerking van de Zeelandhallen en Zeeland Airport wordt op Eerste Pink sterdag extra verstevigd door de verkoop van tickets voor zowel de Oldtimer Jukeboxbeurs als Wings Wheels. Oldtimers en SWAPmeet De Oldtimerbeurs is het paradijs van regionale en merk- gebonden auto-, motoren- en brommerclubs. Zij showen er hun fraai opgepoetste juweeltjes. Handelaren uit het hele land verkopen er hun oldtimers en onderdelen. Op Tweede Pinksterdag organiseert De Haagsche Amerikanen Club 'The Cruise Brothers' een 'SWAP meet'. Uit kofferbakken kunt u onderdelen voor Amerikaanse auto's kopen en allerlei andere hebbe dingetjes uit de Verenigde Staten. Jukeboxen Voor de dames is er eindeloos veel om bij weg te dromen, zoals uitbundige hoeden, juwelen en kle- ding die getoond worden tijdens spetterende mo deshows of de prachtige muziek van The Platters, Buddy Holly of Jerry Lee Lewis, die nóg mooier klinkt als hij uit een authentieke jukebox komt? Er zijn oude juke boxen die 45 en zelfs 78 toerenplaten draaien en hyper moderne met CD's. Stuk voor stuk collectors items! Back to the Fifties Wereldbe roemde diners en andere Amerikaanse meube len, maar ook oude benzinepompen en woonaccessoires ademen de sfeer en ambiance van The Fifties uit. De live optredens van bands, zoals Cruise Control en The 2- Tones maken samen met de demonstraties en danslessen van de rock en rollers van Dansschool Janvier het vijfti gerjaren feest compleet. Wings Wheels Op Eerste Pinsterdag ontmoet alles wat vleugels en wie len heeft én naar olie ruikt elkaar tijdens Wings Wheels op Zeeland Airport. Vanaf 09.00 uur arriveren er driehonderd oldtimers, auto's van minimaal veertig jaar. Zij rijden dit jaar de twintigste internationale Molentocht Goes en starten om 11.00 uur vanaf het vliegveld. Bij de Zeelandhallen pauzeren en finishen ze. Tegelijkertijd strijken tientallen vliegtuigen neer op Zeeland Airport. De oude kisten zijn vlakbij de auto's, brommers en tractoren goed zichtbaar voor het publiek. Het absolute Hoogtepunt is de wervelende luchtshow boven en in de directe om geving van het vliegveld. 's Middags tussen 13.30 en 15.30 uur laten onder meer een PC-7 turbo en een Spitfire zien, hoe ge makkelijk zij zich in de on waarschijnlijkste posities door het luchtruim ver plaatsen. Ook de op Zee land Airport gehuisveste ondernemingen halen op Eerste Pinksterdag alles uit de kast. Bovendien worden er diverse Zeeuwse speci aliteiten aangeboden. Rondvluchten De terrassen op het vliegveld bieden een adembenemend uitzicht op de land- en luchtactiviteiten. Dat doen ook de rondvluchten, die de gehele dag tegen aantrekkelijke kor- tingen worden aangeboden. Maak van deze Eerste Pink sterdag een bijzondere Moederdag. Laat haar Wings Wheels vanuit de lucht zien! Tickets Uitsluitend op 11 mei kunt u aan de kassa's van de Zee landhalen en Zeeland Air- port toegangs kaarten voor beide evenementen kopen. Shuttles verbinding Zeelandhallen-Zeeland Airport v.v. Zld. Airport-Zld. Hallen v.v. per oldtimerbus of per helikopter. Kaartjes te koop in bus en bij helicopter. FOTO: SKY PICTURE Zeelandhallen Goes Da Vinciplein 1 4462 GX Goes T 0113 22 1020 F 0113 22 1536 E info@zeelandhallen.nl I www.zeelandhallen.nl Zeeland Airport Calandweg 36 4341 RA Arnemuiden T 0113 61 25 28 F 0113 67 00 24 E info@zeeland-airport.nl I www.zeeland-airport.nl --1 ll IMM I III T BEDRIJFSHUISVESTING tl Autobedrijf Van Strien JT M ARnoft «..o

de Faam | 2008 | | pagina 20