Hockeyvereniging Trein spoort weer in Zeeland Onze Club winckelaer Sport, Dienstverlening, Veiligheid op school kléin dé Weekkrant De Faam Hockey Club in Kom nu naar de lifestyledagen van Winckelaer van 25 april t/m 17 mei. Prachtige meubels, lampen en gadgets, lifestyle ingrediënten waar je je woonkamer gezellig mee kunt stylen en een prettige sfeer mee kunt creëren. Kom langs bij één van onze showrooms in het landelijke Strijen of gezellige Breda voor verrassende aanbiedingen, verrassende acties, verrassende lifestyle producten en verrassend entertainment. Woensdag 30 april 2008 - Pagina 39 i—w MIDDELBURG - In tegenstelling tot andere op zeer jonge leeftijd bewust gemaakt van spelregel^ te kunnen leiden. Op de foto wordt een veertigtal bracht, foto: izaak verkeste sporten worden hockeyers al om als scheidsrechter een wedstrijd P jeugdleden spelregelkennis bijge- door peter vrancken MIDDELBURG - Precies een jaar voordat de Middelburgse Mixed Hockey Club Middel burg haar eeuwfeest viert, fu seert de club met streekgenoot Vlissingen. Maar een feest komt er zeker, weet voorzitter Rob van Eijkelenburg. "We hebben al via de hockeybond vernomen, dat we de oudste leeftijd mogen blijven hante ren." Het jaar 2009 moet niet alleen een fusiejaar worden, maar ook het jaar waarin de fu sieclub de, hopelijk nog te ont wikkelen, Sportboulevard in gebruik gaat nemen. "De waar de van de beide clubhuizen moet nog bepaald worden, zo dat we weten waar we finan cieel aan toe zijn voor ons nieuwe clubhuis, waarvan ook atletiekvereniging Dynamica gebruik wil gaan maken. En de kans bestaat dat ook de moun tainbike- en skeelerclub uit Goes naar de sportboulevard komen", zegt Van Eijkelenburg enthousiast. Middelburg (vooral jeugdleden) en Vlissin gen (vooral senioren) werken inmiddels naarstig naar de sa mensmelting. Ambities zijn er ook, hoge ambities zelfs. "Op termijn, en dan denken we aan 2011, moeten we uitkomen in de eerste klasse van de hockey bond. Voorwaarde daarvoor is, dat we goede en vooral ook be taalbare trainers kunnen vin den." Beide clubs houden er rekening mee, dat het ledental kort na de fusie licht zal dalen, maar daarna zal groeien tot ruim 850 leden. Een fusieclub met een geweldige accommo datie zal een aanzuigende wer king hebben." Van Eijkelen burg twijfelt geen moment meer aan de realisatie van de sportboulevard. "De seniorga mes komen ook naar Zeeland en dat is een prachtig evene ment voor de sportboulevard." Piëdro Schweertman naar EK in Amsterdam KOUDEKERKE - Squasher Piëdro Schweertman begint vandaag (30 april) met het Nederlandse team aan de Eu ropese kampioenschappen, die in Amsterdam worden gehouden. Het is voor Sch weertman het tweede grote toernooi, want eind vorig jaar nam hij ook al deel aan de wereldkampioenschappen in India. In de poule zijn Hong arije, Zweden en Zwitserland de tegenstanders. De ver wachting is, dat Oranje als poulewinnaar doorgaat naar de halve finale. Jaap Jan Ritsema vertrekt bij Ondo MIDDELBURG - Trainer Jaap Jan Ritsema vertrekt al na één seizoen bij korfbalver eniging Ondo. De reden voor zijn snelle vertrek is een ver schil in visie tussen Ritsema en de spelersgroep. Trieste degradatie van Schaakclub Middelbuig MIDDELBURG - Uitgere kend in het jaar dat schaak vereniging Middelburg haar honderdjarig bestaan vierde, degradeerde het eerste team naar de hoofdklasse. Sjoelprimeur OOST-SOUBURG - Afgelo pen weekend werd in Heer- hugowaard gestreden om de wereldtitels sjoelen. Freek van Duijn en Dennis Eijke van sjoelclub Schijf '83 waren nauw betrokken bij de orga nisatie van het evenement, dat voor het eerst werd ge houden. door marcel van der voort VLISSINGEN Veel blije ge zichten, vorige week op de perrons van Zeeuwse sta tions. Niet in de laatste plaats vanwege de gratis koeken die conducteurs uit deelden. Maar de treinen rijden weer. Een maand lang moesten passagiers met speciale bussen naar Bergen op Zoom. ProRail laat weten dat de werk zaamheden spoedig zijn verlo pen. Zeeland heeft 70 kilometer spoor. Daarvan is 50 kilometer door tara de vriend VLISSINGEN Sport, Dienst verlening, en Veiligheid (SDV) is een tweejarige opleiding binnen de vmbo basis- en ka der leerweg. Het Schelde- mond College in Vlissingen biedt deze afdeling nu twee jaar aan in het derde en vierde leerjaar. Het programma be vat onderdelen uit de secto ren Zorg en Welzijn en Econo mie, maar het belangrijkste is het beroepsgerichte program ma Sport, Dienstverlening en Veiligheid. De opleiding is be doeld voor leerlingen die soci- onder handen genomen. Op het traject is ander grind aange bracht en de houten bielzen zijn vervangen door stillere en lan ger te gebruiken betonnen exemplaren. Om het voor om wonenden aangenamer te ma ken zijn verder 27.500 raildem pers geïnstalleerd. Alleen het werk aan de Hoge Snelheid Lijn en de Betuweroute is groter dan de operatie aan het Zeeuwse spoor. Voor de eerste keer was een traject zo'n lange tijd buiten dienst. ProRail gaat zaterdag 18 en zondag 19 oktober weer aan de Zeeuwse lijn werken. Dan is er werk aan het spoor tussen Rilland Bath en Roosendaal. aal vaardig en sportief zijn, die het leuk vinden om anderen te helpen, die graag les en lei ding willen geven en die niet bang zijn om voor een groep te staan. Met alle ROC's zijn afspraken gemaakt over een goede aansluiting. De SDV klas heeft dit jaar examen en de opdracht is om een strand- dag te organiseren voor de klassen vmbo 1 en 2 die geen extra uren gym hebben. Uit eindelijk worden de leerlin gen beoordeeld door de SDV- docenten. Het cijfer telt mee voor hun eindexamencijfer SDV. Deelnemers aan de lifestyledagen in Strijen zijn: Wüst Mercedes De nieuwste cabrio binnen handbereik Foto Klein Speciale presentatie en de nieuwste snufjes op het gebied van Hotsereen tv's en fotocamera's Well World Trendy buiten spa's en luxe sauna's mijntuinmeubelen.nl De nieuwste loungemeubelen en buifenkeukens Edwin Peters Expositie abstracte schilderijen. Presentatie von de nieuwste gadgets op het gebied van LCD- en Plasma tv's Abstracte schilderijen van kunstenaar Edwin Peters nu bij Winckelaer in Strijen. li, world

de Faam | 2008 | | pagina 39