Italiaanse film II camaino Vrijkaarten fil eek Magnifiek Parijs Krant Films in theater 't Schuttershof in Middelburg dé Weekkrant Wat draait deze week in bioscoop Cine City? Fïlms van 30 april tot en met 7 mei Na het succesvolle programma Maximaal Anders start Maximaal TV met een nieuwe veelbelovende glamourversie van het metamorfose programma. Onder de noemer "Make my Day" worden de kandidates door een enthousiast en zeer deskundig team omgetoverd tot ware catwalkdiva's! Iedere zondag om 18.13 uur en iedere dinsdag om 18.20 uur, natuurlijk op Maximaal TV. Het programma wordt ieder uur herhaald. (dé De Faam Woensdag 30 april 2008 - Pagina 35 eng) Actie, drama, horror, science fiction, thriller over het dodelijke Reaper Virus dat in 2007 in Groot-Brittannië is uit brak Drakenjagers (6+/geweld/eng) Avontuurfilm, fantasy met de stem van Bas Keijzer, Éwout Ge- nemans en Brainpower Dunya Desie (AL/grof taalgebruik) Drama naar de bekende televi sieserie Horton - NL (AL) Avontuurfilm, familiefilm over Horton de olifant Morrison Krijgt Een Zusje (AL) Familiefilm met o.a. Barry Atsma over jaloers broertje Sneak Preview (16+) Verrassingvoorpremière ma 22:00 uur Street Kings (16+/geweld/grof taalgebruik) Drama, misdaad, thriller met Keanu Reeves Taken (12+/geweld/drugs/grof taalge foto: iron man: zade rosenthal Iron Man (12+/geweld) Actie, avontuur, science fiction, thriller met Robert Downey Jr. Fool's Gold (6+/geweld/eng) Actie, avontuur, science fiction, thriller met Kate Hudson en Do nald Sutherland Alvin And The Chipmunks (AL) Familiefilm, fantasy, ko medie over een popband be staande uit zingende eekhoorns Doomsday (16+/geweld/grof taalgebruik foto: jack nicholson: warnerbros bruik) Actie, thriller met Liam Neeson The Bucket List (AL) Avontuur, drama, komedie met Morgan Freeman en Jack Nicholson foto: daniel daza Vantage Point (12+/geweld/eng) Drama, thril ler met Sigourney Weaver Winx Club Het Geheim Van Het Verloren Rijk (6+/geweld/eng) Familiefilm, kinderfilm over vijf feeën die het universum moeten bescher men Cine City Special: Red Carpet Casino Night, film en casino avond do 8 mei, entree: 15 eu ro. Aanvang film What Hap pens in Vegas 19.30 uur. Na de film krijgt iedere filmbezoeker speelmunten, met kans op een superprijs Kijk voor het volledige program ma op www.cinecity.nl of bel 0900-24632489. Asterix en Olympische Spelen Do/vr 14.00 uur The Road to Guantanamo Do 20.00 uur Lady Chatterley Vr/za/di 20.00 zo 20.30 uur Castor et Pollux Opera over broederliefde - zo 12.00 uur War Child - Zozo 12-jarige jongen groeit op in Li banon - ma 20.00 uur Beestenboel Als de boer van huis is swingen de dieren - wo 14.00 uur MIDDELBURG - De Italiaan se tragikomische film II cai- mano (De Kaaiman) draait woensdag 7 mei in 't Schut tershoftheater in Middelburg in samenwerking met Dante Zeeland. II caimano, dat deels draait om de gr illen van Silvio Berlusconi, werd uitgebracht vlak voor de Italiaanse verkie zingen van 2006, waarin Ber lusconi het onderspit delfde. Kaaimannen komen uitslui tend voor in Zuid-Amerika. Dat klopt niet volgens regis seur Nanni Moretti. Volgens hem kruipt er ook een rond in Italië; Berlusconi. In de vijf jaar van zijn bewind vermaal de hij Italië tussen zijn kaken, zo luidt de aanklacht. II cai mano-portretteert filmprodu cent Bruno Bonomo, die een roemrucht verleden heeft als producent van bordkarton nen genrefilms. Het lukt hem niet een nieuwe film van de grond te tillen. Met het script II caimano hoopt de producent weer aan de bak te komen, maar de staatstelevisie RAI durft de aanval op Berlusconi niet te financieren. Aanvang: 20.00 uur. VLISSINGEN - Op het Stadhuisplein in Vlissin- gen is deze man door de fotograaf van De Faam op de foto gezet. Hij zet elke week een willekeu rige persoon op Walcheren op de foto. Die wint twee vrij- kaartjes voor bioscoop Cine City in Vlissingen. Met dit uit geknipte artikel kan de man op de foto de kaartjes bij de bioscoop krijgen en een film naar keuze gaan bekijken. Op deze pagina staan alle films al uitgebreid vermeld, dus dat is makkelijk uitzoe ken. De winnaar van de twee vrijkaartjes voor bioscoop Cine City in Vlissingen van deze week. foto: izaak verkeste Al vanaf €135,- p.p. voor een driedaags arrangement Zeker voor kinderen is het heerlijk in Parijs. Ze genie ten op de Eiffeltoren. 'Mo gen we nog zo'n chocolade- croissantje, mama? Maken we daarna nog zo'n span nend ritje met de metro?' En wat te denken van de prachtige ballonvaart bo ven Parijs? Die herinneren uw kinderen zich de rest van hun leven! Bon voya ge! Uw verblijf U verblijft in Suite Hotel Paris Porte de la Chapelle. Het hotel ligt op nog geen 5 minuten lopen van een metrostation, slechts vier haltes van de Sacré Coeur. De ruim opgezette kamers (30 m2) zijn voorzien van airco, televisie en telefoon. Er is een kleine kitchenette aanwezig en een royale badkamer met gescheiden bad en douche, wastafel en föhn. Apart toilet. Inbegrepen - 2x overnachting inclusief ontbijtbuffet; Kinderen genieten in Parijs. Klimmen naar de top van de Eiffeltoren of varen over de Seine. Alles is heerlijk. Prijzen p.p. per arrangement: 25/04-31/12 €135,- Verlengingsnachten p.p.p.n.: 25/04 - 31/12 €48,50 Kinderkortingen Van 0 t/m 12 jaar: gratis Van 13 t/m 16 jaar: 32,- p.p. per arrangement (Bij 2 volwassenen op de kamer, max. 2 kinderen) - lx boottrip over de Seine; Info Reserveringen: - lx tocht per luchtballon; www.pharosreizen.nl/week- - Gratis parkeren in bevei- krant, 0900-3656565 (20 ligde parkeergarage; cpm) of bij uw ANWB-winkel - Parijs Kidsgids (één per met behulp van zoek boek- kind). code: 69504.

de Faam | 2008 | | pagina 35