mmkSt Ui rraVa333H3lDe Faam Woensdag 30 april 2008 - Pagina 33 Vervolg van pagina 32 Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staan de datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO VOOR UITBREIDING Ml- NICAMPINGS Wij maken bekend van plan te ziin met toepassing van artikel 19, lia 2, van de Wet op de Ruim telijke Ordening, vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan Buitengebied Veere 1999 voor het realiseren van de plannen tot uit breiding van de volgende mini- campings: - Minicamping van J.A. Maljaars, Koudekerkseweg 31, 4373 RE te Biggekerke; - Minicamping van A. Lampert, Duinstraat 20, 4371 PN Koude- kerke. De plannen voldoen aan de ver eisten zoals gesteld in de kader nota kleinschalig kamperen en voorzien in het aanleggen van maximaal 10 extra standplaatsen met voorzieningen. De plannen tot uitbreiding passen in de 3e her ziening van het bestemmingsplan buitengebied dat inmiddels is goedgekeurd door GS. Dit be stemmingsplan dient samen met de kadernota kleinschalig kampe ren als ruimtelijke onderbouwing voor de vrijstelling voor de uitbrei ding van de minicampings. Met ingang van 1 mei 2008 t/m 11 juni 2008 liggen voor iedereen ter inzage, het ontwerp van het vrijstellingsbesluit met ae ruimte lijke onderbouwing. Gedurende deze termijn kan iedereen schrif telijk of mondeling zijn of haar zienswijze over het ontwerpbesluit kenbaar maken bij ons college, Postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze wordt u verzocht vooraf een afspraak te maken met de behandelend ambtenaar, tele foon 0118-555219. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO VOOR UITBREIDING MINICAMPINGS Wij hebben op 29 april 2008 besloten om vrijstelling ex artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening te verlenen voor de uitbreidingen van de vol gende minicampings: 1 .Minicamping Ons Weitje" Strandweg 5, 4371 PJ te Kou- dekerke Het voornemen om de vrijstelling voor uitbreiding van bovenge noemde minicamping te verlenen is op 19 december gepubliceerd en heeft samen met de stukken ter inzage gelegen van 28 december t/m 8 februari 2008. 2.Minicamping Werendijke" Werendijke 12, 4374 SL te Zou- telande; 3.Minicamping Biggekerke" Koudekerkseweg 10, 4373 RE te Biggekerke. 4.Minicamping Leeuwendam- me" Kleine Putweg 3, 4353 SG te Serooskerke. Het voornemen om de vrijstelling voor uitbreiding van bovenge noemde minicamping te verlenen is op 13 februari 2008 gepubli ceerd en heeft samen met de stuk ken ter inzage gelegen van 14 februari t/m 26 maart 2008. Het plan voorziet in de uitbreiding van een minicampingterrein met voorzieningen en de landschap pelijke inpassing daarvan. De vrijstellingen zijn verzonden op 29 april. Het besluit, met de bijbehorende stukken, ligt met ingang van 29 april 2008 t/m 9 juni 2008 ter inzage. Tijdens deze termijn kan door belanghebben den tegen het besluit beroep wor den ingesteld bij de Arrondisse mentsrechtbank, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Belanghebbenden kunnen de voorzieningenrechter van deze rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, aat vereist. VERKEERSBESLUIT Wij hebben de volgende verkeers- besluiten voor gereserveerde par keerplaatsen voor gehandicapten vastgesteld: - In ae Bastiaan de Langestraat in Veere ter hoogte van nummer 29. - In de Schuitvlotstraat in Biggeker ke ter hoogte van nummer 19. Deze verkeersbesluiten liggen van 30 april t/m 11 juni ter inzage. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college. WIJZIGING OPHALEN DUOBAK- KEN I.V.M HEMELVAARTSDAG - In plaats van Hemelvaartsdag, donderdag 1 mei, worden ae duobakken in Zoutelande en Westkapelle, inclusief buitenge bied, op vrijdag 2 mei geleegd. - In plaats van vrijdag 2 mei wor den de duobakken in Aagte- kerke, Domburg en Meliskerke, inclusief buitengebied, op zater dag 3 mei geleegd. Hou er rekening mee dat de duo bakken vroeger of later dan nor maal geleegd kunnen worden. Zet daarom uw duobak op de aange geven inzameldag in ieder geval vóór 7.30 uur buiten. GEMEENTEHUIS GESLOTEN Op woensdag 30 april (Koningin nedag), donderdag 1 mei (Hemel vaartsdag), vrijdag 2 mei en maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) is het gemeentehuis gesloten. Voor de termijn van aangifte van geboorte tellen deze dagen niet mee. LET OP: Op vrijdag 2 mei is het gemeentehuis van 9.00 tot 10.00 uur geopend, uitsluitend voor geboorteaangifte. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubneksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, onderte kend en binnen 6 weken gebeu ren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het col lege van B W, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaar schrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorziening gevraagd worden bij de Rechtbank. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 30 april 2008 Burgemeester en wethouders van Veere Weer laat zijn vader de tien jarige Leonardo alleen uit bad komen. Als hij met natte haren de huiskamer in komt, wordt duidelijk waarom zijn vader niets liet horen: hij ligt gekneveld op de vloer. Wat volgt is een nacht van mis lukte ontsnappingen, maar vooral een nacht waarin alles duidelijk wordt over Leonar do, zijn vader David en Ro berto, de man die hun afgele gen villa is binnengedron gen. Waar Leonardo het vooraf in zijn eigen wereld met Peter Pan en Tinkelbel opnam te gen de gevaarlijke krokodil, blijkt de echte wereld mis schien nog wel veel wonder lijker. Waarbij Peter Pan van de volwassenen zeker zo wreed is als zijn tegenstreven Kapitein Haak. Spannend, ontroerend en ui terst beeldend! Piero Degli Antoni, De nacht van de waarheid, Anthos, 19,95 euro. Je moet even zover komen dat het verhaal je overrom pelt. Want hoe onwaar schijnlijk is het niet dat Ma zarine deze schat in haar huis verborgen houdt. Ben je een maal zover, dan kun je het boek niet meer neerleggen. Een wereld komt tot leven, waarin de hedendaagse kun stenaarswereld van Parijs op een bijzondere manier wordt beïnvloed door de erfenis van Middeleeuwse kunste naars, die het dualisme van de Arts Amantis omarmden. En, hoewel er van alles om heen gebeurt, wordt dat te ruggebracht tot de proporties van twee mensen. De jonge kunstenares Mazarine en haar veel oudere leraar Cadiz zijn niet zomaar met elkaar verbonden. Maar het duurt even voor je als lezer de volle omvang daarvan doorziet. Angela Becerra, Waar het de tijd aan ontbreekt, Sirene, 19,95 euro. Psychologe Ira Samin is aan de drank en ziet het leven niet meer zitten. Ze geeft zichzelf de schuld van de zelfmoord van haar dochter en wil ook zelf zelfmoord plegen. Door een gijzeling komt er echter niets van die plannen. Bij een radiostation wordt een aantal mensen gegijzeld en de gij zelnemer wil alleen met Sa- min onderhandelen. Ira Sa- min en het rechercheteam weten al snel dat de gijzelne mer zijn verloofde wil in ruil voor de gijzelaars. Eén pro bleem: zij is al maanden dood. De gijzelnemer gelooft echter niet in haar dood en eerste onderzoek lijkt zijn ge lijk te bevestigen. Ondertus sen probeert Ira de boel te rekken en doden te voorko men. Tot blijkt dat zich een dierbare onder de gegijzelden bevindt. Opnieuw 'een ijzer- sterk en spannend Fitzek- boek. Sebastian Fitzek, De gijzeling, De Fontein, 17,95 euro. .X— I lm stralen voertuig leervak op school groot moeder hemel geest blikken trommel uit gang te berde brengen dun stuk hout soort plaat hout 3 T T T bezig soort jack 4 vogel beker 7 zitbad bazige vrouw hoofd deksel verhin dering Spaanse titel oor hanger T bloemen- ring vier- deurs auto ogen blik spelonk boei T 1 koren 10 nieuwe ling T 9 slinger plant schaam te T T gebak eens hobby machine T 2 6 be keuring metaal bitter heid losse houten vloer rund familie lid voordelig loof boom muziek noot vogel product T 5 veld bloem pje T T 8 schit teren troef kaart 6 7 8 9 10 Puzzeliand

de Faam | 2008 | | pagina 33