VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE Woensdag 30 april 2008 - Pagina 32 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg TIJDELIJKE VERKEERSMAATRE GEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken de volgende verkeersmaatregel bekend. 1.Aan de oostzijde van de Noord- weg tussen de Noordsingel en de Gerbrandylaan, wordt een tijdelijk parkeerverbod inge steld. Deze maatregel wordt aangeduid met verkeersborden El (parkeerverbod). 2.Deze maatregel blijft van kracht tot de nieuwe parkeervakken buiten de rijbaan aan de oostzij de van de Noordweg gereali seerd zijn. Voor het deel tussen de Klarebeeklaan en de Ger brandylaan is dat naar verwach ting uiterlijk eind 2008, voor het overige deel is dat naar ver wachting uiterlijk begin 2010. Deze maatregel houdt verband met de werkzaamheden aan het rondom het Roggeveen project nuis. Dit besluit ligt tot en met 11 juni 2008 elke werkdag tijdens kantoo ruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor, Kanaal- weg 3 te Middelburg. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnum mer (0118)67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken, van 1 mei tot en met 11 juni 2008, bezwaar maken door het indienen van een be zwaarschrift bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Wie is belanghebbende? Volgens artikel 1:2 van de Alge mene wet bestuursrecht bent u be langhebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrok ken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belan gen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een willekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aan wezig. Als u een bezwaarschrift hebt ingediend, kunt u tevens de voor- zieningenrechter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzie- ningenrechter, Sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt i 145,- voor natuurlijke personen en 288,-voor andere dan natuurlijke personen. Een belanghebbende aan wie redelijkerwijs verweten kan wor den dat hij geen bezwaar ge maakt heeft, kan volgens artikel 6:13 van de Awb geen beroep instellen bij de rechtbank. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstel ling te verlenen van: Het bestemmingsplan Klaren- beek' ten behoeve van de bouw van een levensloopbestendig woonzorgcomplex met 24 zorg- woningen en 20 seniorenwonin gen en de bouw van 9 patiowo ningen, op het voormalige sport terrein naast de school van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren aan de Sir Winston Churchilllaan. Het terrein is kadastraal bekend als sectie N nummer 02078. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt geduren de zes weken, van 6 mei tot en met 16 juni 2008, ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 36. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Achter het Hofplein: plaatsen on dergrondse afvalcontainer. ART. 19, LID 3 WRO t.b.v. VESTI GING BEROEP AAN HUIS SWAA- LINGESTRAAT 4 TE ZOUTELANDE Er is een verzoek ingediend om een beroep aan huis (praktijkruim te voor shiatsu, japanse massage) te vestigen in de woning Swaalin- gestraat 4 te Zoutelande. Dit is in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan om met toepas sing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening hiervoor vrijstelling te verlenen. Het verzoek ligt van 1 mei t/m 11 juni 208 ter inzage. Gedurende deze periode kan iedereen mon deling of schriftelijk een zienswij ze bij het college indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u hiervoor contact opnemen met de behandelend ambtenaar, dhr. G. Francke, tel. (0118) 555 229. - Achter de Houttuinen (2x): plaat sen ondergrondse afvalcontainer. - Bachtensteene (3x): plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Beenhouwerssingel: plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Bierkaai: plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Bree: plaatsen ondergrondse af valcontainer. - Bodenplaats (2x): plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Bogardstraat: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Branderijmolengang: plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Dam (2x): plaatsen ondergrond se afvalcontainer. - Damplein: plaatsen ondergrond se afvalcontainer. - Dwarskaai: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Eigenhaardstraat (2x): plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Geerepad (2x): plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Haringplaats: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Herengracht (2x): plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Hofplein: plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Jacob Catsstraat 46: realiseren 8 garageboxen. - Kalverstraat: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Kinderdijk (2x): plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Klein Vlaanderen (2x): plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Koestraat: plaatsen ondergrond se afvalcontainer. - Kousteensedijk (2x): plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Laan van Popkensburgh 18: uit breiden woning. - Molenberg (2x): plaatsen onder- afvc' dijk 6 Joosland: uitbreiden woning. gr -M olendijk 60, Nieuw- en Sint - Molenwater: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Nieuwe Burg: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Nieuwe Wal (3x): plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Nieuwstraat (2x): plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Noordbolwerk: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Oud Arnemuidsvoetpad 46: plaatsen dakkapel. - Oude Veerseweg 134: uitbreiden stal. - Oude Werfstraat 5: vernieuwen dakkapel. - Park de Griffioen 4: plaatsen dakkapel. - Penninghoeksingel (5x): plaatsen ondergrondse afvalcontainer. -Plein 1940: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Rouaansekaai: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Schoutstraat 22: realiseren aan bouw. - Schuiffelstraat (2x): plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Segeersstraat: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Seisdam 34: vernieuwen badka mer, 2 balkons, dakgoten en kel der. - Sint Jorisstraat: plaatsen onder- §rondse afvalcontainer, int Pieterstraat: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Spuistraat: plaatsen ondergrond se afvalcontainer. - Turfkaai: plaatsen ondergrondse afvalcontainer. - Varkensmarkt: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Veersesingel (2x): plaatsen on dergrondse afvalcontainer. - Volaerijstraat: plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Zuidsingel (2x): plaatsen onder grondse afvalcontainer. - Zusterstraat: plaatsen onder grondse afvalcontainer. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Ampèreweq 29A: wijziging op eerder verleende bouwvergun ning d.d. 26 november 2007: verplaatsing gehele loods met 1 m naar voren (21-4). - Bessie Smithstraat 12: bouw ber ging (26-3). - Cassinstraat 5: uitbreiden woning (21-4). - Cassinstraat 7: uitbreiden woning (21-4). - Diodeweg/Ampèreweg: bouw bedrijfsverzamelgebouw (21-4). - Ganzengang 3: vernieuwen tuin muur, verhogen dak berging en wijzigen linkerzijgevel (21-4). - Gravenstraat 6: intern verbou wen (18-4). - Jazzroute 27-29: bouw 2 garages (18-4). - Jazzroute 41bouw berging (21-4). - Kanaalweg 22: sloop vloer fiet senstalling (18-4). - Kleverskerkseweg ong.: tijdelijk plaatsen (3 jaar) bouwbora (18- 4). BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopver- gunning zijn ingekomen voor: Domburg - het slopen van golfplaten asbest op dak bergplaats Wijngaard straat 6; Gapinge - het vergroten van een woning Dorpsstraat 72;(le fase) - het plaatsen van een paardenrij- bak Meiwerfweg 2; - het plaatsen van een hekwerk rond een paardenrijbak Mei- we rfwerg 2; Grijpskerke - het plaatsen van een kap op de garage Loodhol 11 Koudexerke - het slopen van 2 schuurtjes Gal- geweg 5; Oostkapelle - het plaatsen van een berging /tuinschuur Molenweg 17; - het vergroten van een vakantie woning Noordweg 58; Veere - het vernieuwen van kozijnen Veerseweg 14; - het plaatsen van een dakkapel Kanaalweg WZ 12; Vrouwenpolder - het plaatsen van een koets huis/schuur Kon. Emmaweg 4; Westkapelle - het veranderen van de indeling van de voorgevel Markt 102; - het vergroten van een berging /garage Beatrixstraat 75; - het vergroten van een berging /garage Beatrixstraat 77; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloop- vergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEGJVERGUNNINGEN/MO- NUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver- wk 18 - Molenwater 99: voldoet aan brand veiligheidsvoorschriften (21-4). - Nieuwe Burg 2-4: sloop asbest houdend materiaal (18-4). - Nieuwe Vlissingseweg 234: ver nieuwen voorgevel (21-4). - Noordweg 194: veranderen ge velaanzicht (18-4). - Paukenweg 3: tijdelijk plaatsen (2 jaar) reclame(bouw)bord (18-4). - Poelendaelesingel 10: plaatsen luchtbehandelingskasten op dak(18-4). - Willem Arondeusstraat 38: wijzi ging op een eerder verleende bouwvergunning d.d. 16 juni 2004: wijziging vormgeving en afmeting gebouw (22-4). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan ae Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerp besluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: - Langeviele 77: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het verhogen van de aanbouw aan de acnterzijde en het aanbren gen van een lichtstraat. - Quarleshavenstraat (kavel 6G) te Nieuw- en Sint Joosland: verle nen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bouwen van een woning met garage. -Molenwater 85: verlenen vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het uit breiden van de woning. van leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) plaatsen van een sanitairunit Biggekerke - net plaatsei Kraobeneiland 1,(22-4) Grijpskerke - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor het veranderen van een schuur tot recreatie-accommoda tie Jacob Catsweg 4;( 18-4) - het vergroten van de bovenver dieping Noordstraat 20;( 18-4) - het veranderen van een schuur tot recreatie-accommodatie Ja cob Catsweg 4;(22-4) Meliskerke - het bouwen van een bedrijfshal Rapenburgweg 12; (22-4) - het slopen van een voormalig winkelpand Torenstraat 14 en 16,(18-4) -het bouwen van een winkel, 3 woningen en 3 appartementen Torenstraat 14-16;(2e fase)(18-4) Oostkapelle - vergunning als bedoeld in artikel Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina' s elders in deze Faam, www.middelburq.nl en Maximaal Teletekst pagina 830. 11 van de Monumentenwet 1988 voor het bouwen van een bijge bouw Dunoweg 12;( 18-4) - vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor het bouwen van een werk- tuigenloods Dunoweg 12;( 18-4) - het slopen van leidingisolatie van Huize Overduin Dunoweg 4,(22- 4) Veere het vernieuwen van een mestop- slag Zanddijkseweg 10;(22-4) Serooskerke - het plaatsen van een serre/tuin kamer Bogerdweie 29;18-4) Westkapelle - het veranderen van een winkel Markt 89;(18-4) - het slopen van een schuur Oude Zandweg 18; 18-4) - het plaatsen van een loods Oude Zandweg 18;( 18-4) Vervolg op pagina 33

de Faam | 2008 | | pagina 32