Wij willen een Speelveld ...ook hier in de regio Middelburg Beste lezer, Wij hoeven elkaar gelukkig niet uit te leggen hoe belangrijk het- is om buiten te kunnen spelen. Het heeft ons gevormd tot de mensen die we nu zijn, met alles wat we leerden op straat. Zoals met andere kinderen om te gaan, te genieten van overwinningen, verliezen te verwerken en ons sportief te ontwikkelen. Een prachtige tijd die ik voor geen goud had willen missen. Tja, gezond buiten spelen; voor u en voor mij de gewoonste zaak van de wereld, maar wist u dat er op dit moment in Nederland meer dan 500.000 kinderen bijna nooit buiten spelen? Simpelweg omdat er geen veilige speelplek in de buurt is. Voor mij waren dit schokkende cijfers, en daarom heb ik meteen besloten om mee te werken aan deze grote Nationale actie voor meer speelvelden in heel Nederland. Met De-Grootste-Bingo-Ooit gaan we er samen voor zorgen dat die speelplekken er daadwerkelijk komen. We spreken over 17.500 hectare speelruimte; gelijk aan 27.000 voetbalvelden. Om dit doel te bereiken organiseert de Sponsor Bingo Loterij, samen met de goede doelen onderaan deze brief* De-Grootste-Bingo-Ooit van 2008. We starten met ruim 585.000 fantastische prijzen. Van Icd-tv's tot vakantiereizen; auto's en geldprijzen tot maar liefst 100.000,-. En dankzij sponsors en donateurs komen daar elke week nog duizenden prijzen bij. Dat maakt deze Nationale actie zo bijzonder; honderdduizenden winnaars thuis en honderdduizenden kinderen die we erg blij gaan maken met de -aanleg van Cruyff Courts, Krajicek Playgrounds en andere speelplekken.' Dat we samen in staat zijn grote zaken aan te pakken werd het vorige jaar bewezen, met de Nationale actie voor het VUmc. Het kankercentrum krijgt nu een hypermoderne polikliniek voor een snelle diagnose bij kanker. Dat maakt een spoedige behandeling mogelijk, en zo bestaat er een grotere kans op genezing. Een geweldig succes dat we ook dit jaar zullen bereiken wanneer we mogen rekenen op de steun van al die fantastische Nederlanders. Daarom roep ik u op om met loten mee te gaan spelen met De-Grootste-Bingo-Ooit. De helft van uw deelnamebedrag gaat dan iedere maand naar extra speelvelden in Nederland en u maakt tegelijkertijd grote kans op schitterende prijzen. Namens 500.000kinderen bedankt voor uw aandacht. Met vriendelijke groet, Richard Krajicek P.S.: Verdere informatie vindt u op www.ikwilbuitenspelen.nl, inclusief de brief die uw Burgemeester over dit onderwerp ontving. De-Grootste-Bingo-Ooit is een gezamenlijke actie van: Diabetes Fonds, Fonds Gehandicaptensport, Jantje Beton, Johan Cruyff Foundation, Nederlandse Hartstichting, Richard Krajicek Foundation en de Sponsor Bingo Loterij. www.ikwilbuitenspelen.ni

de Faam | 2008 | | pagina 27