Mummel piekert De Voordeligste Keukenspecialist heeft volop keus! lü M en laaH in onze mooie showroom^ Traditie en folklore op De Ruyter jaarmarkt AFSPRAAK IS AFSPRAAK EIGEN MONTAGETEAM Actietoppers! dé Weekkrant Konijnenmoeder is het dier van deze week Gevonden en vermiste dieren e 1399r Donderdag koopavond tot 21.00 uur Tevens 's avonds geopend op afspraak KIJK OP WWW.PELMAKEUKENS.NL Amundsenweg 47 GOES Tel. 0113 -219770 KEUKENS b.v. Excellent topmerk! De Faam Woensdag 30 april 2008 - Pagina 24 Francis Levoy en zijn band treden op 1 mei, vanaf22.30 uur, op in café de Concurrent in Vlissingen en op 2 mei vanaf22.00 uur in grandcafé MarktZes in Domburg. Zij spelen weer de bekende mix van folkrock en bluegrass. v.l.n.n Johan Rietjens, Peetman, Francis Levoy en Arjan Verdoom, foto: p.r. J& Band in Vlissingen VLISSINGEN - De 33e editie van De Ruyter jaarmarkt in Vlissingen, wordt als van ouds de vrijdag na Hemel vaartsdag gehouden. Op vrijdag 2 mei, is het weer druk en gezellig in de Coos- je Buskenstraat, op het Spuiplein en het Schelde- plein. De markt is van 9.30 en 16.30 uur. Tijdens deze jaarmarkt is er voor de kinderen een gratis springkussen en kunnen zij, te gen een kleine vergoeding, op pony's en de draaimolen rijden. Er is een groot standwerkercon cours, waarbij de deelnemers luidkeels hun onmisbare poets doekjes, stofzuigerattributen, bonte sjaaltjes en allerlei lekkers aan de man brengen. Karatekampioen De Vlissingse wereldkampioen karate Richard Pluijgers houdt, samen met enkele leden van JKA Karate Zeeland, om 10.30 en 14.30 uur een demonstratie zelfverdediging en karate. Dit evenement is een initiatief van de Stichting Speciale Markten Zuid-West Nederland in sa menwerking met de gemeente Vlissingen. En natuurlijk staat de weekmarkt gewoon, zoals el ke vrijdag, in de Coosje Busken straat en op het Scheldeplein. 15-4 Silver Tabby, jong kat je, Buiten de Veste in Veere. 23-4 Cyperse kat, bruin met witte bef en pootjes zat bij de draaibrug in Oost-Souburg. Vermist 8-4 Scotty, gecastreerde kater, 10 maanden, zwart, Steunbeer Middelburg. 11-4 Blair, ongecastreerde kater, licht rood en links op de kop een kale plek, Koude- kerkseweg in Vlissingen. 22-4 Joekie, gecastreer de kater, 6 jaar, zwart, Bin nenhof in Koudekerke. 18-4 Pluk gecastreerde ka ter, 5 jaar, zwart, wit vlekje onder kin en wat wit op de buik (+chip) Prinses Irene- straat in Middelburg. 08-12 Sinds vorig jaar is Frodo al vermist, een Blau we Rus, 5 jaar, lang vacht gechipt, Diezestraat in Oost- Souburg. tekst en foto: inge zweedijk VLISSINGEN - Mummel, de kersverse konijnen moeder heeft momenteel grote zorgen. Nadat zij, in wanhoop over haar onge wenste zwangerschap, aan het zwerven was geslagen, werd Mummel opgehaald door de dierenambulance van de Dierenbescher ming. Dit was een gelukkig toeval, want op die manier kon zij in het asiel, in alle rust, de beval ling afwachten. Dat is prima gelukt. Méér dan prima zelfs. Moeder en haar zes kindertjes, die een mooie wildkleur heb ben, maken het uitstekend en krijgen van de asielmensen al le hulp en bijstand die maar nodig is. Het éénoudergezin gedijt goed en de kleintjes be ginnen zelfs al voorzichtig te knabbelen. Waar moeder ko nijn zich echt zorgen over maakt is de toekomst. Hoe zal het haar en haar kroost ver gaan? Wat gaat er gebeuren wanneer de kids de leeftijd hebben be reikt dat zij de wijde wereld gaan ontdekken? Zullen er dan dierenvrienden zijn die haar kindjes liefdevol willen opvan gen? Tijdens het voeden pie kert mama zich suf en dat is natuurlijk niet goed voor het zog. Wat zegt Mummel "Laat er alsjeblieft gauw een oplossing komen, want ik word er 'helegaar' niet goed van!" Gevonden 12-4 Cy pers, poesje, gevon den in de Tuin straat in West- Souburg. 8-4 Rottweiler met staart, grote kop, reu, Cal- land- straat Vlissin- Brsssjr'/tw 'ivj? Moeder konijn en haar zes kindertjes wachten op een plaatsje in uw huis en hart. Alleméél huis vesten hoeft natuurlijk niet. Interesse? Dierenasiel Vlissingen, Lange Leenweg 1, tel: 0118-460333, Nil SLECHTS 1 CBW-erkend De Voordeligste KenKenspeciallst! www.pelmaKenKens.nl Een toonaangevende Duitse fabrikant vervaardigd nu exclusief voor De Voordeligste Keukenspecialisten een topkeuken van excellente kwaliteit en pure klasse tegen messcherpe prijzen! -..u .tii it? Moderne keukenopstelling met spoeleiland. Met complete set actie-appartuur. Tijdloze keuken in hoek- opsteiling met een luxe werkblad 38 mm met strakke randafwerking. En met complete set actie-appartuur. M

de Faam | 2008 | | pagina 24