Puzzel Win filmkaartjes Silk dit POPPE Supportwerker niveau 4 INSTALLATIETECHNIEK Aigluin biedt je een baan en een opleiding 0118-434535/536/537 www.arduin.nl Ontbijtmedewerk(st)er Manager Frituur 't Hoekje Frietbakker/verkoper m/v nu BOUW EN TECHNIEK Asco is een jong, dynamisch en enthousiast bedrijf in zonwering, kozijnen en glas, dat bij de top van Zeeland behoort! Tulv/";rfAii\lDe Faam Woensdag 16 april 2008 - Pagina 44 VLISSINGEN - Puzzel mee in De Faam voor mooie prijzen door de puzzel op te lossen. De letters in de vak jes vormen samen een woord. Deze week maakt u kans op twintig keer twee vrijkaarten voor de film Silk met aansluitend een High Tea. Deze prijs is beschikbaar ge steld door bioscoop Cine City in Vlissingen. De twintig prijs winnaars krijgen een duo- vrijkaartje voor de film Silk en voor de High Tea op zondag 20 april. De High Tea begint rond 15.00 uur en de film wordt vanaf 16.15 uur ge draaid. Silk is een romantisch drama over een zijderups kweker (Alfred Molina), die van Frankrijk naar Japan reist om zijn verwoeste voorraad terug te krijgen. In Japan raakt hij geobsedeerd door de met- gezelle van een lokale baron. De regie is in handen van Frangois Girard. Natuurlijk kunnen De Faam le zers die geen vrijkaartjes win nen, ook zelf een kaartje kopen bij de bioscoop. De High Tea kost 20 euro per persoon en daarvoor krijgen mensen twee a drie hartige en twee a drie zoete lekkernijen, truffels en koffie en/of thee. Daarna volgt de film. Het nieuwe evenement van Cine City zal vier keer per jaar gehouden worden en is een exclusief evenement. Meer dan honderd kaarten per keer wor den niet verkocht....je moet er dus snel bij zijn! Oplossing doorgeven: Uw oplossing geeft u snel en eenvoudig door via de e-mail: red.faam@whk.wegener.nl. vergeet uw naam en adres niet. Ook kunt u uw oplossing via de post zenden aan De Faam, Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes. Prijswinnaars krijgen schriftelijk bericht. De oplos sing van deze puzzel wordt gepubliceerd in De Faam van woensdag 23 april. Prijswinnaars puzzel De Faam van 26 maart: De oplossing van de puzzel was voormiddag. De cadeaubon van 20 euro, beschikbaar ge steld door Blauwe Hope in middelburg, is verzonden aan S. Tanis in Vlissingen. De con certkaartjes voor de Sint Ja- cobskerk in Vlissingen zijn ver zonden aan: Rene Troost, A. van Hoepen, T. Wiskerke en W. van der Lee in Middelburg, Vin cent de Rijke en W. Murre in Vlissingen en W. Kosten in Kou- dekerke. in orde oude munt spelonk interval onenig heid deel van een fuik roei spaan persoon lijk vnw. strook vogel T 9 T Y 1 omslag doek snij- wond 4 kleur zoog dier hartig hapje T lidwoord elk korstje brood T 8 gevoel vol loof boom Y besef naam T 6 klap dwaas spijker T arm- holte klim- werktuig 3 helpster van Jason gek heid carbol- zuur voedsel verf- plant T 10 Chinese braad pan 5 projec tie plaatje Griekse letter advo caat voor zetsel voer tuig jaargeld muziek noot rondhout persoon lijk vnw. lucht- steen T 2 kraak 7 soort pape gaai 1 23456789 10 puzzelland Samenwerken én presteren. Heb jij liefde voor het vak? Poppe Installatietechniek heeft: in 15 iaar kunnen uitgroeien tot een gerenommeerd bedrijf, actiefin heel Zeeland. We investeren graag in gemotiveerde mensen. We hechten veel waarde aan een prettige werksfeer, waar inzet en vakmanschap goed worden beloond. Wij zijn op zoek naar nieuwe personeelsleden: Servicemonteur Je onderhoudt verwarmings- en sanitaire installaties in de particuliere sectoren utiliteit. Ook heb je de taak om storingen op te heffen. Goed contact met de klant is erg belangrijk. Monteur W-installatie je legt zelfstandig centrale-verwarmings installaties en ventilatiesystemen aan. Werkvoorbereider Je calculeert, bereidt werk voor en begeleidt monteurs op de projecten. Je draagt er zorg voor dat de werkzaamheden naar volle tevre denheid worden uitgevoerd met één belangrijk doel: een tevreden klant als resultaat. Je beschikt over een MBO-dip|oma Werktuigbouwkunde. Je hebt APG afgerond of bent hiervoor studerend. We kunnen je ook de bereidheid geven om deze opleiding te volgen. Beschik jij over goede ervaring in de installatie branche en/of heb jij een relevante opleiding? Toon jij graag initiatief en wil jij het visitekaartje voor ons bedrijf zijn? Ben jij geïnteresseerd in een baan bij Poppe Installatietechniek? Solliciteer dan naar: Dhr. R.E.M. Poppe Hulsterweg 75c - 4587 LG Kloosterzande jnfo@poppeinstallatietechniek.nl Werken in de oudste herberg van Zeeland AUBERGE DE CAMPVEERSE TOREN Voor aanvulling van ons team zijn we nog op zoek naar enkele enthousiaste medewerkers Vanaf 17 jaar Voor 4 morgens in de week Fulltime Ervaring in dergelijke functie is vereist vanaf 17 jaar voor weekends en schoolvakantie Voor sollicitaties: tel. 0118-501291 E-mail: info@campveersetoren.nl Mevr. H. van Cranenburgh Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Bouw en Techniek DIT BouwenTechniekiseendetacheerdergespecialiseerd indedisciplines installatietechniek, bouw en werktuigbouwkunde. Vanuit 22 vestigingen verspreid over Nederland detacheren we ervaren medewerkers van VMBO tot en met MBO+niveau. Voor onze vestiging in Goes zijn we op zoek naar: ELEKTROMONTEUR INDUSTRIE Als elektromonteur Industrie ben je verantwoordelijk voor de onderhoud van machines, motoren en installaties in een industriële omgeving. Je werkt met besturingssystemen zoals PLC's, computers,relaisschakelkasten, sensoren, motoren en transformatoren. Functie-eisen? Afgeronde technische opleiding Kennis van de NEN 3140 In het bezit van rijbewijs B VCA diploma Flexibel en collegiaal Elektromonteur industrie, waarom DIT? Goede primaire en secundaire voorwaarden (prestatietoeslagen). We bieden je een vaste baan of detacheringcontract met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je kunt uitgerust met je eigen gereedschap en beschermingsmiddelen direct aan de slag. LEERLING ELEKTROMONTEURS (WONINGBOUW/UTILITEITSBOUW EN INDUSTRIE) Als leerling elektromonteur ben je verantwoordelijk voor het aanleggen, onderhouden en installeren van elektrotechnische installaties (licht-, signaal- en krachtinstallaties) in ruimtes en gebouwen. Heb je een afgeronde opleiding vmbo en/of mts elektrotech niek en ben je op zoek naar een baan met volop groeimoge lijkheden? Dan is een baan bij DIT echt iets voor jou! Leerling Elektromonteur, waarom DIT? Op onze kosten je rijbewijs halen. Wij betalen je studiekosten en boeken. Je kunt ervaring opdoen op verschillende projecten. Goede primaire en secundaire voorwaarden. Een uitdagende en afwisselende baan. Je eigen gereedschap en beschermingsmiddelen. Interesse? Neem dan snel contact op met onze vestiging? Bel: 0113-270975 of mail naar: m.louwerse@ditbouwentechniek.nl www.ditbouwenftechniek.nl DETACHEREN EN UITZENDEN In verband met de groei van ons bedrijf, zijn wij op zoek naar: Als monteur krijg je bij ons een afwisselende baan met veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid! Ervaring met het plaatsen van kunststof kozijnen en zonwering is een pré! De werkzaamheden bestaan o.a. uit: plaatsen van kozijnen in zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten plaatsen van zonwering Wij bieden een baan in een enthousiast bedrijf en een marktconform pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse: Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie, bel snel voor meer informatie! ASCO, President Rooseveltlaan 735,4383 NG Vlissingen, 0118 441944 of stuur je CV naar info@ascozeeland.nl - Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

de Faam | 2008 | | pagina 44