randstad Philadelphia 2 Medewerkers bediening m/v ervaren rioolontstopper Medewerker beddenreiniging m/v good to know you jij zoekt iets dicht bij huis wij zijn altijd in de buurt kijk voor meer banen op www.randstad.nl Wullem weet alle Walcherse schatten door marcel van der voort VLISSINGEN - Veere's burgemeester Rob van der Zwaag trekt het lint van een grote cadeau doos los. Opeens steekt Wullum zijn hoofd naar buiten en ver dwijnt even later weer in de doos. Hilariteit alom. In het maritiem MuZEEum van Vlissin- gen is vrijdagmiddag Schatverhalen van Walcheren gelanceerd. In de trouwzaal van het MuZEEum praten muse um directeuren en mede werkers van Walcheren met elkaar. Het valt op dat het er veel zijn. Er is op het eiland genoeg te zien. Toch willen ze dat kinde ren het nog leuker gaan beleven en daarom is Schatverhalen van Wal cheren bedacht. Op deze manier moeten zoveel mogelijk kinderen kennis maken met het cultureel erfgoed, ofwel: de schat ten, die zich in de musea en archieven bevinden. Inmiddels is de speciale website in de lucht, kun- Opeens springt Wullum uit de cadeauverpakking. Burgemeester Rob van der Zwaag, Wim Hofman en Mo en Maatje vinden het grappig, foto: izaak verkeste. stenaar Wim Hofman is de geestelijk vader van Wullum en ieder deelne mend museum geeft de jonge bezoekers strip- en werkbladen waarmee ze aan de slag gaan. In Schatverhalen beleven Mo en Maatje avonturen en ze maken de kinderen daarvan deelgenoot. Bo vendien zijn de musea door het project met el kaar verbonden. Het is gestart dor het Polderhuis in Westkapelle, Rabobank Walcheren Noord-Beve land en het MuZEEum van Vlissingen. "Wij heb ben lang gewerkt om dit voor elkaar te krijgen", re ageert Pol Verbeeck van het MuZEEum. "Het is een goed middel om ge zinnen met kinderen naar Walcheren te krijgen. Toen wij anderhalf jaar geleden begonnen was het heel klein en niet mak kelijk om de mensen bij elkaar te brengen. Het mooie van dit project is dat het goed te gebruiken is voor kunsteducatie. Schatverhalen van Wal cheren is in het mu- ZEEum, Polderhuis, De Schotse Huizen, De Vier schaar en het Marie Tak van Poortvlietmuseum. Voor de rest vragen wij subsidie aan", zegt Pol. Philadelphia Zorg Zeeland zoekt voor Grand Café Willem per half mei a.s. voor gemiddeld 10 tot 12 uur per week inval Medio mei a.s. opent Philadelphia Grand Café Willem in Middelburg. Het Grand Café is gesitueerd in een multifunctio neel centrum en kan plaats bieden aan ongeveer 80 klanten. In het Grand Café werken mensen met een beperking onder professionele begeleiding. De openingstijden zijn voorlopig van maandag tot en met zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Werkzaamheden Je ontvangt gasten, neemt bestellingen op en serveert uit. Je neemt betalingen in ontvangst en verricht algemene (schoon- maak)werkzaamheden zoals het klaarzetten, afruimen en reini gen van tafels en stoelen, het doen van de afwas en het oprui men van serviesgoed. Wij vragen Je beschikt over een klantvriendelijke instelling en een redelijke mondelinge en schriftelijke taalvaardigheid. Je hebt aantoonbare affiniteit met mensen met een verstandelijke bemerking en hebt ervaring in het werken in de horeca.Tevens ben je bereid extra uren te werken in de vakantieperiodes. Wij bieden Een leuke functie in een nieuwe setting. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Horeca. De functie is ingedeeld in functieschaal 3. Belangstelling? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Toine Gulden, locatiemanager dagbesteding, telefoonnummer 01 18-617122 of 06-30486656. Stichting Philadelphia Zorg biedt, op basis van een christelijke levensvisie, passende begelei ding, hulp en ondersteuning aan ruim 7.700 mensen met een (verstandelijke) beperking en anderen die zorg behoeven zodat zij zo zelfstandig mogelijk vorm en invulling kunnen geven aan hun leven. Het Philadelphia- netwerk telt meer dan 775 klein schalige locaties, ondergebracht in 23 regio's, en heeft ruim 9.300 medewerkers. Sollicitatie Je schriftelijke sollicitatiebrief met cv kun je vóór 27 april richten aan: Philadelphia Zorg Zeeland t.a.v. Marjolein Zeedijk-van Engelen, personeelsconsulent Goudend 10-06,4337 NA Middelburg of mailen naar m.zeedijk@philadelphia.nl a.s. Zandweg 3 4416 NA Kruiningen T. 0113 - 381133 lacor@wanadoo.nl civiel- en groentechniek Lacor civiel- en groentechniek is een dynamisch bedrijf dat civiel- en cultuurtechnische werkzaamheden verricht voor verschillende opdrachtgevers in heel Zeeland. Voor onze afdeling riooltechniek zijn wij op zoek naar een - Ervaring met het ontstoppen van rioleringen - Accurate en klantvriendelijke instelling - Flexibele werkmentaliteit. Wij bieden: - Goede arbeidsomstandigheden. - Goed salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring. Verder zijn wij op zoek naar: Ervaren Straatmakers en Rioolwerkers Interesse? Bel of stuur uw sollicitatie naar bovenstaand adres. OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN llllllllllllllllillllllll llllllt 'inn urn Ziekenhuis Walcheren Voor de huishoudelijke dienst (locatie Vlissingen) zoeken wij per direct een enthousiaste: Het betreft een dienstverband voor gemiddeld 19 uur per week, voor bepaalde tijd, voor de duur van één jaar. Als medewerker beddenreiniging ben je verantwoordelijk voor het reinigen en desinfecteren van nachtkastjes en bedden, ook maak je de bedden gebruiksklaar. Wij zoeken een kandidaat die een opleiding op LBO-niveau afgerond heeft en die bereid is om de ene week van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur en de andere week van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur te werken. Informatie is te verkrijgen bij mevrouw C. Lord of mevrouw B. Lachmon, teamleiders dagschoonmaak, telefoonnummer: 01 18-425344. Tevens kunt u terecht bij mevrouw E.G.J. van Gessele, manager Huishoudelijke Dienst, 01 18-425352. Uw sollicitatiebrief én Curriculum Vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 08.17 vóór 29 april 2008, richten aan Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P&O Servicecentrum, Postbus 3200,4380 DD Vlissingen of via het e-mail adres: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. Interne medewerkers die op grond van het Sociaal Plan of in het kader van een reïntegratietraject moeten worden herplaatst, hebben bij de invulling van deze vacature een voorrangspositie. De volledige vacaturetekst kunt u vinden op www.soz.nl,www.zwv.nl en www.zz.nl logistiek Vera van Vlimmeren-Opdam (0118) 42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen autorijders met jaarcontract m/v iedere dag in een nieuwe auto rijden en toch de zekerheid van een jaarcontract? Kom dan auto's rijden op de car terminal van Cobelfret (CdMR). Ben jij minimaal 2 jaar in het bezit van een Nederlands rijbewijs? Fulltime, flexibel inzetbaar en heb je eigen vervoer om in Vlissingen Oost te komen? Kom dan naar de Meet Greet op 17 april van 18.00 - 21.00 op de vestiging van Randstad in Vlissingen. Geef je op vóór 16 april en maak persoonlijk kennis met Cobelfret! vera.van.vlimmeren@nl.randstad.com

de Faam | 2008 | | pagina 43