<scheiv Bijzondere persoon in het theater uit op zondag Feesten Partijen Recepties Lunch diner Vergaderingen www.piccard.nl Jazzpodium bij café 't Schuttershof Gewoon gezellig bij PICCARD Supportwerker niveau 4 Weekend vol met hiphop en spacerock in de Piek t 'Moederdagbrunch' Aft-in v.a 14,- p,p. Van 20 tot 200 personen Vraag geheel vrijblijvend naar de mogelijkheden Hotel Restaurant Piccard Badhuisstraat 178 Vlissingen Tel. 0118-413551 Arduin biedt je een baan en een opleiding 0118-434535/536/537 www.arduin.nl H v- I •if j be lekkerste SBQ-Ribs Onbeperkt!! Domburg nUVflMTMlllDe Faam Woensdag 16 april 2008 - Pagina 38 Voorjaarsserie van het Zeeuws Orkest in Sint Jacobskerk VLISSINGEN - Het Zeeuws Or kest speelt in deze voorjaarsse rie met een volledige orkestbe zetting. Er is een mooi en even wichtig programma met drie werken samengesteld. De con certen zijn op 17 april (20.15 uur) in de Sint Jacobskerk in Vlissingen, 18 april (20.00 uur) in de Mythe in Goes en 19 april (20.00 uur) in de Zeeuwse Con certzaal in Middelburg. Kaarten via: 0900-3300033. Uitvoering Ons Genoegen VLISSINGEN - De koninklijke Harmonie Ons Genoegen houdt 19 april haar jaaruitvoe ring. In sporthal Baskenburg zullen maar liefst zes onderde len van de Vlissingse vereniging een optreden verzorgen. Naast het Harmonieorkest en de Del taband is er veel ruimte voor de jeugd. Het concert begint om 19.30 uur. Kaarten kosten 6 eu ro en zijn te koop via khog@zeelandnet.nl of op de avond zelf aan de zaal voor 7,00 euro. nu elke T persoon 50% korting op de menuprijs Traditie als basis voor modern genieten T 0113 61 25-89.,www.landlust.ni Moederdag van 12.00 tot 14.00 en van 18.00 tot 20.00 uur een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert (voorheea cafe - restaurant De Golfbaan) Weekmenu: 3 gangen, vis of vlees: 19,50 Iedere donderdag en vrijdag: Onbeperkt spare-ribs: 15,00 Iedere zaterdag: Onbeperkt barbecue buffet: 22,50 Bij ons kunt u verder terecht voor: - De lekkerste vis- en vleesgerechten - Barbecue (zomer en winter) - Bruiloften en partijen (van 15 tot 250 personen) - Zakelijke lunch, diner of netwerkborrel Wij zijn: - Kindvriendelijk (met speelhoek) - Rookvrij Bij de eerste zonnestralen is het heerlijk op ons terras! Wij verzoeken u van te voren te reserveren! Famiiierestaurant De Schelp Burg. van Woeiderenlaan 5 4382 Cl Vlissingen tel: 0118 411 770 info@de-schelp.nl tCARD Afl-in "btiffet drank" v.a. 45,- p,p. Met en zonder live muziek Wij denken graag net u mee in de totale verzorging biervan Zeeuwse gastvrijheid, goede kwaliteit een gemoedelijke sfeer AiMn arrangementen v.a. 16.- p p. Zaal vanaf 75,- tot 45 personen Gelegen direct achter de boulevard door j0sie kneepkens NIEUW EN SINT JOOSLAND - Nederland kent veel cabare tiers. Het is voor nieuwkomers dan lastig op te vallen. Het is Jo- chen Otten gelukt. Een bijzon dere theaterpersoonlijkheid die er niet staat om rijk te worden, maar omdat hij geboren is om op de planken te staan. Van lief, naar keihard, van schrijnend naar grappig en vooral ontzet tend eigen. "Iemand om in de gaten te houden" schreef De Telegraaf. Otten speelt zaterdag 26 april een try-out van zijn der de en misschien wel meest am bitieuze programma Underdog in Theater De Wegwijzer in MIDDELBURG - Door de sa menwerking met MuziekPodi- um Zeeland lijkt Café 't Schut tershof in Middelburg een waardig jazzpodium te zijn. Na tionale- en internationale jazz- grootheden speelden de afgelo pen seizoen reeds het dak er af. Pianist Jeroen van Vliet mag vandaag zijn entree maken. Sa men met Frans van der Hoeven op contrabas en Pascal Vermeer op drums, brengt hij stevig swingende elektrische jazz met composities van Van der Vliet zelf. Hij begeleidt zichzelf hier bij op vleugel en Fender-Rho des. Aanvang: 21.30 uur. Entree: 12/10 euro. Nieuw en Sint Joosland. Hierin schetst hij een wrangkomisch beeld van de laatste dag. Otten heeft in de wereld van het cabaret een aparte status. De sterke gelaagdheid en zijn verfij nde fysieke speelstijl zijn grens verleggend en zijn groteske ver beeldingen een traktatie voor het oog. Jochen Otten won dan ook niet voor niets de persoon lijkheidsprijs op Cameretten, de publieksprijs van de Holland Casino podiumprijs en was fi nalist op het Leids Cabaretfesti val. Aanvang: 20.30 uur. Entree: 12,00 euro. Kaartverkoop: www.theaterdewegwijzer.nl en 0118-602741. vrijdag 16 opril, zaterdag opril 20fwkg 20 Oprit iri80^aNf' SSttf. frrtt M saladebuffet Reserveren 0118-586585 www.ei-fuè^s.cöm door josie kneepkens MIDDELBURG - Benieuwd wie dit jaar het Leids Caba ret Festival heeft gewonnen en wie wellicht de nieuwe belofte voor 2008 is? De drie finalisten van het fameuze cabaretfestival uit Leiden zijn woensdag 23 april te zien in de Stadsschouwburg Middelburg. Het nieuwe cabarettalent is de zangeres Veronique Sodano, het Vlaamse duo Ter bescher ming van de jeugd en de even eens uit Vlaanderen afkomsti ge cabaretier Iwein Segers. Veronique wordt een ontwa pende diva genoemd met een dijk van een stem. In 2006 won ze de jury en publieksprijs van het kleinkunstfestival Camuz en in 2007 de Holland Casino Podium Prijs. De comedian Iwein Segers ontving de pu blieksprijs. Hij brengt cynische humor, zelfspot en provoca tieve uitspraken. De pers schreef over hem: "Een nieu we Urbanus maar dan grofge- bekter!" (Telegraaf). "Het gaat nergens over en het mislukt steeds. Wie dat zo grappig weet te brengen als Iwein Se gers, die kan wat!" (Leidsch Dagblad). De winnaar van de juryprijs dit jaar is het duo Ter bescherming van de jeugd. Beide heren brengen typisch Vlaams absurdisme. In mei 2007 wonnen ze tevens de ju ry- én publieksprijs op het Ca bareteske festival in Eindho ven. Het Leids Cabaret Festival is al ruim dertig jaar een voor aanstaand podium voor jong cabarettalent. Na een aantal voorronden blijven er drie kandidaten over in de finale. Van oudsher toert dit drietal door Nederland tijdens de zo genaamde Finaletour. Enkele winnaars uit het verle den zijn onder andere Lebbis en Jansen, Najib Amhali, Kees Tom, De Bloeiende Maagden, Sara Kroos en Javier Guzman. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 15 euro en 2,50 servicetoeslag. Kaarten: 0900-3300033. VLISSINGEN - Lucas van Merwijk en N'Diaye Rose brengen vrij dag 18 april het slagwerkconcert Drumix in 't Arsenaaltheater in Vlissingen. Van opzwepende djembé tot de intieme klanken van de udu. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten: 0900-3300033. Jochen Otten is het gelukt om op te vallen, foto: marc bolsius VLISSINGEN - Dit weekend is er zowel hiphop als impro- visationele spacerock te ho ren in De Piek in Vlissingen. Op vrijdag 18 april is de tweede editie van Kapers op de Kust: een avond met drie hiphop acts die allen een link met Zeeland hebben. De internationale bands Zone Six en Hypnos69 maken za terdag 19 april het podium onveilig. Tijdens Kapers op de Kust il zijn hiphopartiesten te horen als de oorspronkelijke Vliss- inger Tommy (Tomster), het Nederlandstalige Line 104 met de Middelburger III Pro en CC uit Spijkenisse en een optreden van rapper Rap-a- Noia met beatmaker Double 8 uit Vlissingen. Zone Six heeft leden uit Duitsland, Oostenrijk en Ne derland. Door middel van twee albums en een live plaat hebben ze hun mystie ke psychedelica op de we reld losgelaten. De Belgi sche psychedelisch/progressieve rockband Hypnos69 blaast psychedelische underground rock uit de jaren '60 en '70 nieuw leven in. De zaal is bij beide concer ten open om 21.00 uur. En tree: 5,00/4,00 euro. www.depiek.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 38