mm Dé ontwikkelaar van geschikte locaties voor bedrijfsunits, kantoren en opslagloodsen voor het midden- en kleinbedrijf De Zompe 2B 4353 RT Serooskerke (W) T: 0118-592821 F: 0118-596333 e: info@wervenhove.nl www.wervenhove.nl SEROOSKERKE - Industrieterrein De Zompe is een plek waar vakmanschap en kwaliteit centraal staan. De Zompe ligt aan de buitenrand van Serooskerke en is hierdoor vanuit alle richtingen gemakke lijk te bereiken. De Zompe biedt een groot scala van bedrijven met ieder hun eigen vakgebied. Op het industrieterrein is te vens de gemeentelijke milieustraat ge vestigd. De exploitatie van het terrein is nu nog in handen van de gemeente Veere en van Wer- venhove b.v. en het is de bedoeling dat de gemeente het beheer en onderhoud van de infrastructuur gaat verzorgen. In de ge meente Veere zijn er twee centrale bedrij venterreinen waarop de nieuwvestiging van lokale bedrijven plaatsvindt: Karreveld te Koudekerke en De Zompe. De start van De Zompe dateert uit eind jaren negentig van de vorige eeuw en begon met het plan om de Fixet Bouwmarkt te ver plaatsen. Echt aan de slag ging men in 2003 en in 2004 met de bouw, de aanleg van de infrastructuur en de verkoop van de kavels. De Zompe is puur bedoeld voor mensen die in het midden- en kleinbedrijf zitten met als bindende voorwaarde dat het ondernemers uit de gemeente Veere moeten zijn. Nieuwe ondernemingen moeten zich eerst aanmel den bij de gemeente Veere om vast te stel len of zij aan de vestigingsvoorwaarden voldoen. Er mag geen detailverkoop plaats vinden met uitzondering van het inmiddels gevestigde autobedrijf en motorbedrijf. Er zijn wel ondernemingen met showroomver koop, dus ondergeschikte detailhandel kan wel. Het is de bedoeling dat de ondernemer in zijn pand activiteiten ontplooit en dit niet alleen als opslagruimte gebruikt. Er is wél degelijk een stukje bedrijvigheid vereist. Par ticulieren worden niet toegelaten. De ge meente ziet er op toe dat alle ondernemers zich aan deze regels houden. Willem den Herder beheert De Zompe namens Werven- hove b.v. en doet dit samen met de ge meente Veere. "Waar het ons om gaat is dat er mét de gemeente een bedrijventerrein is ontwikkeld dat er modern uitziet, dat uit straling heeft. Op korte termijn komen er nog groenstroken met groenelementen. En dat blijft netjes want de gemeente ziet ook toe op de opslag van vuil, afval en verpakkings materiaal. De Zompe heeft één toegangs weg en gelet op het aspect veiligheid zou camerabewaking een goede optie kunnen zijn," aldus Den Herder. "Nu zijn er op De Zompe al 47 ondernemers gevestigd. Met oog voor veiligheid en inrichting, opslag en afvalstromen, alles in goede samenwerking met elkaar. Vooral de samenwerking, die zie je nu duidelijk ontstaan. De ene onderne mer attendeert zijn klant op collega bedrij ven." De ondernemingen die gevestigd zijn op De Zompe zijn uiteenlopend van reeds lang ge vestigde bedrijven die een goede naamsbe kendheid hebben opgebouwd tot kleinere en zelfs startende ondernemingen. De be drijven richten zich zowel op de particuliere als zakelijke markt en bieden producten en diensten aan op het gebied van wonen, tuin, hobby, reclame, ICT. Wie De Zompe bezoekt treft er een uniek aantal bedrijven aan die diensten leveren zoals installatietechniek, hekwerken en tuinbeelden, BMW-motor- fietsverkoop en reparatie, tuinaanleg en on derhoud, transportbedrijven, bouwbedrijven, steigerverhuur, engineering, zonwering, met sel- en afbouwbedrijf, diverse klusbedrijven, montagebedrijf in badkamers en dakkapel len, hoveniers, tweewielerspecialist en repa ratie voor mountainbikes en racefietsen, noten en zuidvruchten en verhuur elektro techniek. De gevestigde bedrijven zijn verdeeld over de drie straatnamen die De Zompe rijk is, allen afgeleid van oude veldnamen, De Zompe, de Padweie en de Rikkeweie. De Zompe is te bereiken via de Hondegemsweg in Serooskerke. www.dezompe.nl Wervenhove is onderdeel van de Meijersgroep - -

de Faam | 2008 | | pagina 23