Walcheren Samenwerking EPZ R0C De Koeijer en Roegiers samen Delta marine crewing Totaal Vitaal Uit het Zakenhart van... Lekker tafelen bij Zorro's Paal Bloemhove Foto Verschoore is nu gecertificeerd Spek de clubkas samen met EM-TÉ Rijwielshow en foto expositie Interesseren voor de energiebranche TnlV/MWMSpiiiilDe Faam Woensdag 16 april 2008 - Pagina 22 Delta Marine Crewing Vlissingen. foto: leon janssens VLISSINGEN - Delta Mari ne Crewing, Sebastian Nijs- sen, en GLB Shipping, Gerlé Blaak, twee bedrijven on der één dak. Delta Marine Crewing voorziet in scheepvaartpersoneel, of bemiddelt voor mensen die aan de wal een baan zoe ken die aan scheepvaart ge relateerd is. Nijssen: "Wij werken met korte lijnen, persoonlijk contact en zijn 24 uur per dag beschik baar." GLB Shipping is de rederij en brengt dit jaar twee nieuwe schepen in de vaart: "Over twee jaar heb ben wij een vloot van vier schepen", aldus Blaak. In formatie via telefoon: 0118-470909. Restaurant Zorro's is gezellig, foto: leon janssens VLISSINGEN - Aan de Edi- sonweg 41A in Vlissingen is sinds kort Totaal Vitaal ge vestigd. Eigenaresse is or thomoleculair geneeskun dig therapeute Henny Lan- ting. In deze geneeskunde gaat men uit van het li chaam, dat door voeding en/of voedingssupplemen ten de stoffen toegediend krijgt, die het nodig heeft om optimaal te kunnen functioneren. Het lichaam kan zich wapenen tegen al lergie, migraine, reumati sche- of andere chronische klachten. Lanting probeert de oorzaak er van te vinden. Alleen op afspraak via: 06- 40891456 en www.totaal- vitaal.com men aan een quiz om zijn wielerkennis te testen. Opening Mortiere door b0 van scheyen MIDDELBURG - De Woon boulevard de Mortiere is al een paar jaar in gebruik maar kende eigenlijk nog geen officiële opening. Bij na is het dan toch zover. Za terdag 19 april wordt de of ficiële opening met een groots festijn en allerhande activiteiten gevierd. ARNEMUIDEN - In Arne- muiden is een aanvang ge maakt met de bouw van het appartementencomplex Bloemhove. 19 maart werd symbolisch de eerste paal geslagen door de heer Nees- kens van Neeskens Holding uit Kruiningen. VLISSINGEN - Onlangs is Foto Verschoore gecertifi ceerd voor het maken van pasfoto's. Hiermee kan zo wel aan de pasfoto klant als aan de gemeentehuizen de garantie worden gegeven dat de pasfoto's voldoen aan alle wettelijke eisen. Het certifi caat is afgegeven voor de pe riode van één jaar. MIDDELBURG - EM-TÉ heeft een ludieke actie voor alle verenigingen en clubs van Middelburg en omstre ken. Verenigingsleden die boodschappen doen bij EM- TÉ krijgen een procent van alle bedragen die op de kas sabon staan in de vereni gingskas gestort. De kas sabonnen kunnen in de doos in de kantine gestopt worden en na de aktieperio- de wordt afgerekend. Deze maand won de ouderwerk groep Franciscus uit Middel burg de sponsoring. Mee doen kan door aanmelden bij supermarktmanager Cees Bergmans aan de J. van Reigersbergstraat. En er is een mooie aanleiding, want half april opent ook een groot deel van de nieuwe win kels zijn deuren en wordt de Woonboulevard hierdoor nog groter en interessanter voor be zoekers. Het parkeerterrein aan de Woonboulevard wordt een waar feestterrein. Een groot parkeergedeelte blijft beschik baar voor de bezoekers. Toch wordt er vanuit de organisatie gevraagd om zoveel mogelijk met de fiets te komen of gebruik te maken van de Transferium bus. Verkeersbegeleiders zullen bezoekers met auto in goede banen leiden. "We verwachten heel veel bezoekers", zegt Jur- rien Kruidhof, voorzitter van de Gebruikersvereniging Woon boulevard de Mortiere. "We pakken groots uit. We willen dat iedereen in Zeeland weet dat we een feestje vieren". Het programma heeft een rijk aanbod voor jong en oud. Om 10.00 uur is de officiële ope ningshandeling, die verricht wordt door burgemeester Koos Schouwenaar en wethouder Hannie Kool-Blokland. Ontmoet Fifi en Bob de Bouwer tijdens opening Woonboulevard Mortiere. foto: bo van scheyen Programma In de ochtenduren kunnen kin deren hun hart ophalen want Bob de Bouwer zelf en het pop ulaire bloemenmeisje Fifi geven acte de présence. Dat wordt handjes schudden geblazen. Ook zijn er regelmatig demon straties te zien van de Street- dancers SessaDance uit Vlissin gen. Er is een shop winspel. Iedereen die iets in een van de winkels gekocht heeft kan zijn aankoopbon in de Kidscorner (grote tent op het festivalterrein waar kinderen kunnen knutse len) inwisselen tegen een lootje en dingt dan mee naar prachti ge prijzen. Elk uur worden er prijswinnaars getrokken. Om vijf uur vindt de finale plaats en dingen alle lootjes van de hele dag mee naar één van de hoofd prijzen: een complete keuken, een gloednieuwe buitenkeu ken, een TV en een relaxfau teuil. Verder zijn er optredens van Dennis van Dijkhuizen, Chipz, Regi's Kidsshow en als afsluiting Thomas Berge. Er zijn voldoen de horecazaken aanwezig voor een versnapering. SEROOSKERKE - Tweewie- Ierspecialist Van der Eijk in Serooskerke houdt tot en met 31 mei een show met de allernieuwste modellen racefietsen en mountains- bikes. Tijdens de show expo seert Sjaak den Herder uit Middelburg een deel van zijn wielerverzameling. Dit naar aanleiding van zijn boek Het moet wel waaien.Dit boek is tijdens de show te koop. Elke bezoeker kan deelne- d00r marina meijers BORSSELE - Sinds begin april werken EPZ, de grootste elektriciteitspro ducent van Zeeland en het ROC Westerschelde officieel samen. Het doel is om mensen te interes seren voor het werken in de energiebranche en te stimuleren een praktijk gerichte mbo-opleiding op dit gebied te volgen. Zo gaat EPZ het ROC onder steunen bij het ontwikkelen en opzetten van een praktij kopleiding Algemene Opera tionele Techniek in Terneu- zen. Ook het ontwikkelen van een proefopstelling waarmee studenten praktijkervaring op kunnen doen, is onder- deel van de samenwerking. Daarnaast willen EPZ en het ROC kennis en ervaring uit wisselen op het gebied van opleiding en ontwikkeling, zodat in de toekomst een be tere afstemming van de theo rie op de praktijk mogelijk is. Hierdoor kan' de interne op leiding van EPZ verkort wor den. EPZ is momenteel druk bezig met het ontwikkelen van een arbeidsmarktcampagne, hiervoor is ook een speciale wervingswebsite ontworpen: www.werkenbijepz.nl. Deze site vormt het venster waar door potentiële nieuwe colle ga's naar binnen kunnen kij ken in de kolen- en kerncen trale van EPZ. De site is meer dan alleen een banenwebsi- te, de medewerkers van EPZ vertellen er over werken bij een Zeeuws bedrijf en wonen in een Zeeuwse omgeving. HEINKENSZAND - De eer ste paal van het nieuwe be drijfspand van Schildersbe drijf Meesters de Koeijer en Glasbedrijf Roegiers gingop 9 april aan de Schouwers- weg in Heinkenszand de grond in. Deze officiële handeling werd verricht door de Borsselse bur gemeester E. Gelok. De bedrij ven besloten om gezamenlijk vanuit één bedrijfspand te gaan opereren. Zij werkten al nauw samen en kunnen dat nu ge richter en praktischer vanuit de nieuwe locatie doen. Vanuit dit punt bestrijken zij de regio's Walcheren, Noord- en Zuid-Be veland, Schouwen-Duiveland, Brabant en uitbreiding naar Nieuw bedrijfspand Meesters de Koeijer en Glasbedrijf Roegiers. Zeeuwsch Vlaanderen en Bel- werknemers en Roegiers een gië. Meesters de Koeijer is een glasmontagebedrijf uit Middel schildersbedrijf uit Goes met 45 burg met 30 werknemers. OOSTKAPELLE - Jack de Voogd; "Zorro's is een res taurant in een nieuwe for mule. Voorheen was het Boat House. Dat is nu om gezet naar Zorro's met gril lgerechten en spareribs." In de sfeervolle ambiance van het restaurant (96 plaatsen) is het Zorro-thema decora tief verwerkt. Ook leuk voor groepen, partijtjes en vrij- gezellenfeestjes. Het ope ningsmenu is 15 euro: voorgerecht, vlees of vis met koffie of thee na. "Onze specialieit is de prijs", lacht Jack. Geopend van donder dag t/m zondag; vanaf mei alleen dinsdag gesloten. Domburgseweg 85, tele foon: 0118-58070. Geneeskundig therapeute Henny Lanting. foto: l janssens

de Faam | 2008 | | pagina 22