Lekker vouwen Maanlicht? Bal met Games - Dual Shock 3 MIJN GAME! Gran Turismo 5 En daar is ie dan. Eindelijk konden we de officiële versie van GT5: Prologue testen. Auto's zien er fantastisch uit en de ouder wetse glossy Gran Turismo presentatie is wederom op zijn plek. Maar hoe speelt het? Eigenlijk net zoals GT 1,2,3 en 4. Nog steeds geen schade aan auto's en het is nog steeds mogelijk om in de bochten tegen andere auto's te leunen om zo in te halen. Grote pre is online racen, al moetje wel al het een en ander in de single player races gewonnen hebben om daaraan mee te mogen doen. Gran Turismo 5 Prologue is een erg goed racespel, maar zeker niet de beste in zijn soort. We wachten vol spanning op de échte GT5, die hopelijk meer vernieuwing brengt. Tot die tijd is GT5:P zeker wel de moeite waard, voor hen die niet kun nen wachten. Voor: PS3 Woensdag 9 apftf?0M'YrPatfh:§T42 View Options De huidige PS3 controler trilt niet. Dat lijkt een kleinigheid, maar het brommen van motoren en de terugslag van wapens voegen wel del ijk iets toe aan spellen. Bin nenkort schijnt een nieuwe PS3 controler, de Dual Shock 3. Deze voegt de oude ver trouwde vi braties weer toe. Eindelijk. Of de Franse ontwer per Thomas De Lussac zich heeft laten inspi reren door 'Lampje' van Willie Wortel, ver telt het verhaal niet, maar de Moonwalk Lamp heeft wel enige gelijkenis. Bewegen doet deze lamp niet, dus ver wacht geen imitatie van de karakteristieke Moonwalk van Micha el Jackson. Maar als je houdt van bijzondere verlichting, dan is dit misschien wel jouw ding. Zie www.tho- masdelussac.fr. Het is te groot voor een vlieg, te klein voor een helikopter en gaat super snel en super hoog. De Microfly is een krui sing tussen een UFO, een minihelikop- ter en uitvergrote vlieg. Door de specia le vluchtstabilisatoren is de controle op deze vlieg een stuk hoger dan op zijn zoemende broers, bidoor avonturiers kunnen hun hart ophalen, want de ho ge controle zorgt ervoor dat ook de ge zinsleden rustig kunnen blijven rondlo pen. De Microfly biedt veel spelplezier en heel weinig kans op brokken. Zie www.jokerag.com. Dit is slim! Stuur een leuke foto van 10 x 15 cm in de Get Fra med envelop en de ontvanger van de foto kan de envelop simpel omvouwen tot een ste vig fotolijstje! Geen schaar of lijm is nodig en ja, de vouwin- structies worden met de enve lop meegeleverd. Bron: www.daniel-rohr.de. Wil je de aandacht trekken? Met de PufferSphere gaat dat zeker lukken. Dit opblaasbare displaysysteem biedt een scien- t ce fiction-achti- ge voorstelling die niet op de bal o wordt geprojec teerd, maar echt in de bal zit. Kijk voor meer info op www.pufferfishdis plays.co.uk. Distributie PZC zoekt enthousiaste bezorgers m/v van 15 tot 75 voor onze kranten. Naast een gezonde en verantwoordelijke bijbaan, bieden wij onze bezorgers een goede verdienste, gratis krant plus interessante extra's en acties. Tijdens het unieke prijzenfestival van 3 maart tot 24 april maakt iedere kandidaat die zich in laat schrijven als krantenbezorger bij PZC in de regio kans op een van de 2 flatscreen tv's, 4 iPods of 4 navigatiesystemen die wij weggeven. Deze worden verloot in de maand september De uitslagen hiervan worden vermeld in deze krant en op de website: www.pzc.nl. Bel snel 076-531 28 29 voor aanmelding en/of voor meer informatie. Of kijk op www.deleukstebijbaan voor vrije wijken en algemene informatie over bezorging. *Actievoorwaarden: Kandidaat moet ten minste 15 jaar zijn. Kandi daat mag de laatste zes maanden geen bezorger zijn geweest van de PZC. Kandidaat wordt werkelijk geplaatst en bezorgt ten minste vier maanden correct zijn/haar kranten. Prijs wordt uitgereikt aan het einde van de genoemde termijn van vier maanden. De aanmeldactie duurt tot 24 april 2008.

de Faam | 2008 | | pagina 42