Hygiëa gymclub ■v randstad m Prachtige zeilffnale bij Goofies Zwemmen voor schoon water ave n werk De trots van Hygiëa is de airtumblingbaan u weet de weg wij weten hoe u er komt kijk voor meer banen op www.randstad.nl Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland ALLROUND ONDERHOUDSVAKMAN Net geen brons wel Olympische Spelen Vasseur tweede Toernooiwinst Titel nadert Dressuurzege TRANSFERPUNT VOOR ARBEID IN HAVENGEBONDEN LOGISTIEK heftruckchauffeurs en algemeen logistieke medewerkers nrAyflaiiüT.iiDe Faam Woensdag 9 april 2008 - Pagina 41 De trots van gymnastiekvereniging Hygiëa uit Westkapelle: de airtumblingbaan. Hygiëa is een van de weinige verenigingen die zo'n baan heeft. De kans op blessures is minimaal en vooral de jeugd leert er spelenderwijs op turnen, foto: izaak verkeste WESTKAPELLE Gymnastiek vereniging Hygiëa viert volgend jaar haar 55-jarig bestaan. De club heeft zich in de loop der ja ren ontwikkeld tot een moder ne gymnastiekvereniging met meer dan tweehonderd leden. Naast het overbekende gym nastiek met de verschillende toestellen biedt de vereniging ook steps, pilates en jazzdans. Daarnaast is er de airtumbling baan: een groot springkussen in de lengte. Opvallend is het aan tal jongens onder de leden. Trainster Marije Jongepier heeft er geen verklaring voor. "Je hoort vaak, dat jongens gaan voetballen, maar bij ons doen ze dat er gewoon bij. We heb ben ook nog wat andere in het oogspringende evenementen zoals de jaarlijkse uivoering, on ze kerstmarkt en één keer in de twee jaar gaan we met de jeugd op kamp. Bovendien hebben we veel trainers en leidsters, waarvan het merendeel gedi plomeerd is. En onze contribu tie is heel aantrekkelijk, zeker vergeleken met de sportscholen en fitnesscentra, waar je meer betaalt en bovendien aan lang durige contracten gebonden bent." Hygiëa kent leden vanaf 2,5 jaar. Het oudste lid is 63. "Die beent alles nog bij op de steps", laat Jongepier trots we ten. Hygiëa is vooral te vinden in de sportzaal aan de Molen wal, waar men kan beschikken over een spiegelwand en een professionele geluidsinstallatie voor de dansonderdelen. "Dat verklaart ook ons hoge niveau.', Hanneke den Engelse internationale chauffeurs m/v Zoek je een baan als (0165) 58 70 25 internationaal chauffeur? Afwisselend bij verschillende Dr. Brabersstraat 10 bedrijven, of juist vast bij één bedrijf? Twee weken van huis, of Roosendaal zo maar een paar dagen weg? Randstad Transport interna tionaal heeft diverse opdrachtgevers door heel Nederland (ook in Zeeland) die op zoek zijn naar vrachtwagenchauffeurs voor korte of lange tijd. Wil je af en toe een internationale rit doen, of zoek je een baan met uitzicht op vast dienstverband, bel ons, en wij vertellen je wat de mogelijkheden zijn. Betalingen conform CAO TLN. hanneke.den.engelse@nl.randstad.com Werkt voor de jeugd Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt diverse vormen van geïndiceerde jeugdzorg en AWBZ-zorg voor licht-verstandelijk gehandicapte jeugd in de leeftijd van o tot i8 jaar, en zonodig tot 23 jaar. Wanneer opvoeden niet vanzelf gaat, helpt AZZ gezinnen om zo snel mogelijk weer zelfstandig de situatie aan te kunnen. Dat doen we samen met kinderen en ouders, bij voorkeur thuis in het eigen gezin. Maar als het nodig is, biedt AZZ ook aanvullende dagbehandeling of verblijf en behandeling in een pleeggezin of een behandelgroep. Wij zijn op zoek naar een voor 36 uur per week Dit betreft een tijdelijk dienstverband tot 31-12- 2008 Spreekt dit je aan? Ca dan voor meer informatie naar de vacaturebeschrijving op onze website www.stichtingazz.nl Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland intensieve pedagogische thuishulp (naschoolse) dagbehandeling pleegzorg 24-uurs verblijf en behandeling crisishulp zelfstandig begeleid wonen MIDDELBURG - Floortje Hendriksen is tijdens de Eu ropese zeilkampioenschap- pen in de Yngfingklasse in het Spaanse Blanes net bui ten de prijzen gevallen. Ze werd vierde, maar behoudt wel zicht op deelname aan de Olympische Spelen. VLISSINGEN - Duursporter Remy Vasseur is zondag tweede geworden in een wedstrijd in Bergen op Zoom. Vasseur legde bijna twee minuten toe op de win naar. KOUDEKERKE - Een natio naal squashtoernooi in Utrecht is goed uitgepakt voor Piëdro Schweertman uit Koudekerke. De interna tional rekende in de finale af met Van den Bosch die een thuiswedstrijd speelde: 1-3. VLISSINGEN - De voetbal lers van VC Vlissingen heb ben een grote stap gezet op weg naar het kampioen schap van de derde klasse. De enig overgebleven con current, Zierikzee, kreeg een pak slaag: 4-0. MIDDELBURG - Amazone Chantal Nijpjes deed het tij dens een dressuurproef in Heinkenszand prima zaken. Met haar paard XJ've Got it legde ze beslag op de eerste plaats. COLIJNSPLAAT - Het was flink de zeilen bijzetten voor al de kanshebbers op een finale plaats. Een sterke wind uit de goede richting maakte dat er een perfecte baan kon worden uitgezet met zowel mooie (te- genwindse) kruisrakken als voor de windse spinakker koer sen. Bootsnelheid en tactiek bepaal den dan ook de uitslag. De kanshebbers gingen scherp maar juist van start. Een kwestie van meters en soms zelfs centi meters tussen een wereldstart en een straf voor een te vroege start. In het seizoen 2007-2008 heb ben in totaal 133 boten met hun schipper en bemanning aan één of meer van de Goofies zeilraces meegedaan. Bij de ORC-Club 2:2é plaats Jo- han Bol uit Goes met de Aboen, 3e plaats Kees de Ridder uit Kats met de Aldebaran V. Bij de ORC-Club 3-5: le plaats Niek Spiljard uit Middelburg met zijn boot de Vanilla(X-332), 3e plaats Hans de Jager uit Wolp- haartsdijk met de Chausseur (First 31.7) Ongemeten boten korter dan 10 meter: 2e plaats voor L. Schipper uit Goes met de Dame de Meuse. De volgende wedstrijden wor den gehouden op 4 oktober. VLISSINGEN - In het Vrij- burgbad in Vlissingen wordt van 14 tot en met 18 april de Nationale Zwemvierdaagse gehouden. Tijdens dit evene ment kunnen kinderen en vol wassenen geld bijeenzwem- men om kinderen uit ontwik kelingslanden te helpen. De opbrengst gaat naar een pro ject voor schoon drinkwater voor Niger. Tijdens de zwem vierdaagse zwemt men vier dagen vijfhonderd meter per dag. Kinderen tot tien jaar zwemmen 250 meter per dag. De kosten voor de zwemvier daagse zijn vijf euro per per soon. Mensen kunnen zich in schrijven op werkdagen, uit gezonderd woensdag- en vrij dagmiddag, tussen 8.00 en 15.00 uur bij de receptie van het Vrijburgbad. Bij de in schrijving ontvangen de deel nemers een sponsorkaart. Het totaalbedrag van de kaart dient tot uiterlijk 26 april aan het Vrijburgbad te zijn afge dragen. Voor alle deelnemers is er een leuke attentie. Ook is er een prijs voor degene die het hoogste bedrag bijeen zwemt. Als specialist in de logistiek van handel en industrie zet Havenwerk BV de juiste mensen op de juiste plaats en bevordert hun vakbekwaamheid door gedegen en praktijkgerichte opleidingen. Zeeuwse en Rotterdamse opdrachtgevers weten ons dan ook te vinden. Jij kunt vast meteen aan de slag! VANWEGE UITBREIDING VAN DE WERKZAAMHEDEN ZOEKEN WIJ voor uitvoeren van volgende taken: laden en lossen van schepen bedienen van kleine en grote heftrucks en laadschoppen Er is plaats voor ervaren, VCA-gecertificeerde krachten, bij voorkeur met een heftruckrijbewijs. Ook gemotiveerde kandidaten die hiervoor willen worden opgeleid, zijn welkom. Heb je een flexibele instelling en geen bezwaar tegen variabele werktijden? Reageer dan telefonisch tijdens kantooruren bij Jos Veraart of Femke Oudenhoven, telefoon 0118 490933, e-mail naar info@havenwerk.nl of schrijf naar Havenwerk B.V., Postbus 358, 4380 AJ Vlissingen Meer info: www.havenwerk.nl

de Faam | 2008 | | pagina 41