ffice :entre dé Weekkrant De Faam i' ii min Ziekenhuis Walcheren Medewerker dagschoonmaak m/v Medewerker weekendschoonmaak m/v GYÖHQY umc^{h§\N DE WITTE KONING Kitty Sewell Ijsval Parttime Vulploegmedewerkers en/of Postsorteerders (m/v) Parttime Medewerker Computers/Software/Telecommunicatie (m/v) ,-n^n fi*awgppf»w.i#Jrw Woensdag 9 april 2008 - Pagina 40 OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Voor de afdeling Schoonmaak (locatie Vlissingen) zoeken wij per direct: We hebben 2 vacatures voor de duur van I jaar in de dagschoonmaak. De vaca ture is voor 10,7 uur per week. Schoonmaakwerkzaamheden worden uitgevoerd voornamelijk op verpleegafdelingen van maandag t/m vrijdag van 07.15-09.30 uur. We hebben een vacature voor de duur van I jaar voor scholieren (minimaal 16 jaar) in de weekendschoonmaakdienst. De vacature is voor 4,5 uur per week. Schoonmaakwerkzaamheden worden uitgevoerd voornamelijk op verpleeg afdelingen elke zaterdagmorgen van 07.30-12.00 uur en lx per 6 weken op zondag van 07.30-12.00 uur. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met één van de teamleiders schoonmaak/beddenreiniging telefoonnummer 01 18-425344, of bij mevrouw E.G.J. van Gessele, afdelingsmanager huishoudelijke dienst, telefoonnummer 01 18-425352 of 01 13-234682. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 08.15 vóór 23 april a.s. richten aan Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via het e-mail adres: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl Voor volledige vacaturetekst kijk op www.soz.nl en wwwjwv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Boek Wie zich de afgelopen pakweg twin tigjaar bij een bezoek aan Roemenië verbaasd heeft over de passiviteit van de inwoners, kan zich met De witte koning nog veel meer verba zen. De vader van de jonge hoofd persoon is weggevoerd om als dwangarbeider bij het beruchte Do- naukanaal te werk gesteld te wor den. In een wereld die wordt geken merkt door verraad en achterdocht, beleeft Djata zijn eigen jongens- avonturen. Maar ook op zijn eigen jonge leven is de invloed van het to talitaire Ceausescuregime bijna per manent aanwezig. György Dragoman levert met dit boek een indrukwekkende prestatie. Zelfs onder gitzwarte omstandighe den kan vrolijkheid soms voor ver lichting zorgen. Ook al krijg je het ge luk nooit echt aan je kant. György Dragoman, De witte koning, Atlas, 19,90 euro. In haar nieuwe boek brengt Simone van der Vlugt een nachtmerrie tot le ven. Terwijl Lisa de was in de tuin ophangt, staat er opeens een ont snapte tbs'er voor haar neus. Lisa en haar zieke dochtertje Anouk worden gegijzeld in hun eigen huis, nadat een vluchtpoging is mislukt. Balan cerend op de grens tussen verzet en toegeeflijkheid, durft Lisa eigenlijk geen nieuwe poging te ondernemen. Nog maar kort na het begin van de gijzeling kijkt de verdwaalde journa liste Senta bij het huis naar binnen. Het lijkt logisch dat zij direct de poli tie inseint. Maai" voordat zij dit kan doen, overkomt haar in dikke mist een ongeluk. Daarna duurt het lang voor zij zich de gebeurtenissen her innert. Als lezer zou je haar een handje willen helpen. Simone van der Vlugt, Blauw water, Anthos, 16,95 euro, gebonden 21,95 euro. Voor dokter Dafydd Woodruff is zijn werk routine geworden. Hij lijkt slecht één probleem te hebben: het verlangen van zijn vrouw Isabel naar een kind. Tot het moment dat Woodruff een brief ontvangt uit het noorden van Canada. De dertienjari ge Miranda Hailey zegt in die brief op zoek te zijn naar haar vader; vol gens haar moeder is Dafydd Wood ruff dat. Een DNA-test lijkt het bewijs te leve ren, alleen kan Dafydd zich niets herinneren van een relatie met Shei la Hailay. Een reis naar het Canadese Moose Creek moet hem dichter bij de waarheid brengen maai" brengt hem ook terug bij zaken uit het ver leden waar hij liever niet aan herin nerd wil worden. Na een medische misser was hij ooit in de Canadese wildernis daar om zijn trauma te ver werken. Kitty Sewell, Ijsval, the House of Books, 16,90 euro. The Office Superstore Office Centre de Superstore voor kantoor is een cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf. Op dit moment telt Office Centre 47 vestigingen, verspreid over het hele land. Op korte termijn zal dit aantal uitgroeien tot circa 50. Ons assortiment bestaat uit computers, printers, telecommunicatie, software, kantoormeubelen en kantoorsupplies. Alle producten zijn op voorraad. Klanten kunnen de gekochte artikelen direct meenemen. Onze klanten behoren tot het midden- en kleinbedrijf. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar: Zitje nog op school, maar wil je graag wat bijverdienen? Wij hebben een leuke baan als vulploegmede- werker en/of postsorteerder! Als vulploegmedewerker kom je in overleg 2 uur per dag de vestiging vullen en spiegelen. Verder ben je bereid om klanten netjes te woord te staan en alle voorkomende werkzaamheden te doen. Je werkt 5 tot 14 uur per week. Werk je als postsorteerder, dan sorteer je voor openingstijd van de vestiging, vanaf 06.15 uur, de post en je bent klaar voordat school weer begint! Van maandag t/m zaterdag, ook een aantal ochtenden in de week is mogelijk. De uren zijn altijd in overleg en op .basis van beschikbaarheid. Omdat je vroeg begint, krijg je hiervoor een extra toeslag op je salaris.Daarnaast verwachten we van jou datje flexibel bent, goed kunt samenwerken en van aanpakken houdt. Je draagt zorg voor de verkoop van onze artikelen en adviseert klanten bij hun aanschaf.Tevens zorg je voor een optimale vakverzorging, de juiste presentatie van onze artikelen en houd je de voorraden in de gaten. Wij vragen Klantgerichtheid en initiatief •Teamplayer Bij voorkeur ervaring in de detailhandel De minimale leeftijd voor de functies is 16 jaar Wij bieden Een afwisselende baan in een informeel, modern en snelgroeiend bedrijf Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden De werkweek Als parttimer heb je een flexibel contract. De verschillende contracten zijn: een werkweek van 5 tot maximaal 14 uur, 10 tot maximaal 20 uur of een werkweek van 20 tot maximaal 28 uur. Je werkt in wisseldienst op de dagen tussen maandag en zaterdag (maximaal 5 dagen) en werkt met enige regel maat op een van de twee koopavonden (donderdag- en vrijdagavond). Ruim een week van tevoren hoor je hoe het exacte werkrooster eruit zal zien. Geïnteresseerd? Vul een sollicitatieformulier in op www.officecentre.nl of stuur een e-mail waarin je kenbaar maakt geïnteresseerd te zijn en o.v.v. vacature Middelburg, naar: vacature@officecentre.nl.Voor vragen over de functies kun je bellen met Niek van Dijk, vestigingsmanager, telefoon 0118-674733. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I Am Kloot werd ooit inge deeld bij de zogenaamde New Acoustic Movement, wat zoveel wil zeggen als dat het trio hun elementai re singersongwritersliedjes summier invult en vooral laat leunen op akoestische gitaren. Play Moolah Rouge is alweer het vierde album van I Am Kloot en staat net als z'n voorgangers bol van de melancholieke 'grote- stadsblues' waarop zanger John Bramwell met z'n scherpe, aan zowel John Lennon als Liam Gallagher ver wante stemgeluid, goed uit de verf komt. De soundtrack van de nieuwe Rolling Stones- film Shine A Light (van Martin Scorsese) is uitge bracht op cd. De verza meling komt in drie ver schillende versies: als 22- tracks tellend dubbelal- bum, als een 16-tracks tellende aparte cd en als USB stick. De documentaire is gefilmd gedurende twee avonden eind 2006, toen de Stones optraden in het Beacon Theatre in New York City. Gasten die avonden waren Bill Clinton, Jack White, Buddy Guy en Christina Aguilera, die al ien in de film te zien zullen zijn. The Original luidt de titel van het nieuwe album van de Eindhovense reggae- band Beef. Opvallend is de nieuwe versie van de Kre- zip-klassieker I Would Stay waarmee Beef in 2007 al eens een intemethitje scoorde. Op de nieuwe uit voering neemt Krezip-zangeres Jacqueline Govaert zelf de gastvocalen voor haar rekening. Verder zijn er gast rollen voor het Nederlandse soultalent Leona en de reg- gae/dancehall-ster Kenny B.

de Faam | 2008 | | pagina 40