Huisvesting van Nehalennia en CSW r nidröme Arpas 1 a Hét adres voor uw complete badkamer! Koeriers en transportbedrijf voor al uw nationale en internationale transporten sinds 1980. www.hz.nl dé Weekkrant De Faam De voordeligste verzender van deur tot deur. Vraag altijd naar onze scherpste prijs. Wij bezorgen 24 uur per dag - 7 dagen per week - 365 dagen per jaar. Vooraf prijsopgave - Afleveringsbevestiging. Een uitstekend wagenpark met chauffeurs staat dag en nacht voor een uiterst betaalbaar tarief voor u gereed. www.redexpress.nl info@redexpress.nl Woensdag 9 april 2008 - Pagina 39 DOOR KARIN OCKE MIDDELBURG - In de vergadering van de ge meenteraad van 15 okto ber 2007 heeft de raad een gezamenlijke motie van de PvdA en CDA aangeno men inzake de onderwijs huisvesting voortgezet onderwijs in de gemeente Middelburg. Na intensief overleg met de rectoren en besturen van beide scholen, is nagegaan op welke wijze de huisves ting voor korte en lange termijn kan worden gere geld. Korte termijn oplossing ha vo/vwo. Beide scholen krij gen meer lokalen door ge bruik te maken van bestaan de les- en gymnastiekgebou- wen. havo/vwo leerlingen waarvoor nu geen of onvol doende plaats is op de loca ties aan de Breeweg (Neha lennia) en de Elzenlaan (CSW) worden nu tijdelijk ge huisvest in de vmbo-gebou- wen van beide scholen. Onevenwichtig Als gevolg van de ontstane onevenwichtige verdeling van vmbo en havo/vwo leer lingen is ook binnen de be schikbare gymnastieklokalen van beide scholen sprake van overschot en tekort aan ruim te. Een tijdelijke oplossing is te vinden door gebruik te ma ken van hun eigen gymnas tieklokalen,de sporthal De Voorborch, gemeentelijke gymnastieklokalen en in ui terste noodzaak de sporthal Nassaulaan. Parmanent Lange termijn oplossing ha vo/vwo. De locaties Nehalen nia Breeweg en CSW Elzen laan zullen permanent wor den uitgebreid. Locatie Bree weg heeft echter zeer beperk te uitbreidingsmogelijkhe den. Het is niet ondenkbaar, dat de combinatie perma nente en semi-permanente uitbreiding niet kan worden gerealiseerd. In die situatie dient dan een andere locatie voor de semi-permanente uitbreiding te worden gevon den. Ruimtebehoefte Er zal dan meer ruimte nodig zijn voor het bewegingson derwijs van beide scholen. Deze ruimtebehoefte is niet beschikbaar op de locaties Breeweg en Elzenlaan. Er moet gedacht worden aan de realisatie van voldoende sportfaciliteiten op het sport park Voorborch. Het onder zoek hiernaar is gestart. Als minst wenselijk scenario voor de lange termijn zou er ook voor gekozen kunnen worden om de havo/vwo leerlingen ook voor lange ter mijn te huisvesten in de vm- bo-gebouwen van beide scholen. Dat zou wel conse quenties hebben voor de her- ontwikkelingsmogelijkheden van de Nehalennialocatie Kruisweg en de CSW-locaties Gen. Eisenhowerlaan en S.W. Churchill-laan. De uitbrei ding vernieuwing van de sportvoorzieningen Voor borch zou dan ook in een an der daglicht komen te staan. Beide scholen gaan ook de huisvesting voor VMBO leer lingen uitbreiden. Gedacht wordt aan een gemeenschap pelijke techniekhal op een lo catie die voor beide scholen acceptabel is. Groei Door een flinke groei van het leerlingenaantal havo/vwo in de laatste jaren kampen Ne halennia en Christelijke Scholengemeenschap Wal cheren met ruimtegebrek in de locaties voor de havo/vwo leerlingen. Beide scholen moeten uitbreiden. Daarvoor zijn oplossingen op korte - waarbij ruimte in de vmbo gebouwen uitkomst bieden - en lange termijn. De vmbo huisvesting voor leerlingen op beide scholen zal ook worden uitgebreid. india- nenhut bijwoord mond- stang ijverig bevel titel spel oefening ge sloten welige groei sterkte T 2 Eskimo- vaartuig kleine herders hond zuilen gang ver overing 3 gesloten stand T 5 persoon lijk vnw. hoofd deksel gods dienst kerkelijk zangstuk voer tuig V verkoop plaats me vrouw 9 lof dicht takje zots kolf 8 film prijs soort muziek T 7 uit voerig streek 1 genot middel tralie- voeder bak slaap plaats T de mensen vogel een zekere be knopt grond toon 6 familie lid speel ruimte k V familie lid voor zetsel wiskun dig getal T oudge diende ont raden 4 watering 10 1 23456789 10 puzzelland www.arpas.sanidrome.nl Bent u toe aan een nieuwe badkamer, maar heeft u geen idee waar u moet beginnen? Vanaf dinsdag 15 april a.s. openen wij de deuren van onze gloednieuwe badkamer showroom. U bent van harte welkom voor inspiratie, advies, ontwerp en realisatie inclusief installatie van uw badkamer. Openingstijden: di. t/m do. 9-18.00 uur vrij. 9-20.00 uur, zat. 10-17.00 uur. Droomsanitair voor wakkere mensen Mortiereboulevard 7, Middelburg, tel. (0118) 55 10 80 Sociaal Pedagogisch Werker Sociaal Dienstverlener Sociaal Juridisch Medewerker

de Faam | 2008 | | pagina 39