Piet Voskamp Maak kennis met de nieuwe norm in elektrisch fietsen DonderdaglO April Ê"- A'4 A Vrijburgbad bij net vosKamp Op zoek naar de nieuwe Miss Proefdiervrij dé Weekkrant De Faam DOE l OE UW VOORDEEL! Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). Nieuw in ons assortiment: PAARDENVLEES 4,95 per kilo 24-uurs wasstraat Occasions Onderhoud/APK Schadeherstel De Zompe 1 - Serooskerke www.ajstrooautos.nl nationale Wat? Wanneer? Kosten? Met wie? unicef# Ben jij ook van de partij? De Nationale Zwem4daagse die in het Vrijburgbad wordt georganiseerd. Van maandag 14 t/m vrijdag 18 april 2008. Je kunt je baantjes trekken op maandag t/m vrijdag van 7.00 tot 18.00 uur. Inschrijven is mogelijk vanaf heden tussen 8.00 en 15.00 uur (niet op woensdag- en vrijdagmiddag). Meedoen kost 5,- per persoon. Het Vrijburgbad organiseert de Zwem4daagse in samenwerking met het Regionaal Unicef Comité Walcheren. Je kunt Unicef helpen door jezelf te laten spon soren. Meer informatie hierover kun je krijgen bij de receptie van het zwembad. Tas vol biologische producten Engelstalige dienst Kerkdienst in De Morgenster Een afwezige God? Speeltuinseizoen Oude Stad begint Boekenmarkt op het Blauwe Hof Percussieworkshop Vervangen is 6^ öaBSSSSCTSHa Woensdag 9 april 2008 - Pagina 2 Moens STOFFERING Relaxfauteuil div. modellen bv. Leder mei gasveer -j€-+3++/ nu 895,- Stof mei 2 motoren oplap _j€47957- 1395,- Leder met 2 motoren _£_J7957- 1595,- Eetkamerstoelen stof, leder, teak, eiken v.a. 79,- Bankstel 2,5-zits - 2-zits, leder €-+795/ 1495,- Bankstel 3-zits, stoer model, vele stoffen nu 699,- Bankstel 3-2 stof JLX695r nu 895,- Losse fauteuils v.a. 225,- Eetkamertafel teak, alle maten leverbaar, bv. 180x90 nu 380,- Seniorenledikant 90x200, blank of donker nu 199,- Comfortledikant uitschuifbaar 2x80/90x200 ind. 2 nachtkastjes, blank/donker of kersen nu 995,- Matras koudschuim, luxe kwaliteit, alle maten, bv. 90x200 €-+93,- 149,- Traagschuim 21 cm dik, alle maten, bv. 90x200 nu 365,- Laminaat vele kwaliteiten o.a. Quick Step - Balterio - Floorline Palletaanbieding V-groep, 2 kleuren €-24795 nu 16,95 Restant 18,5 m2, blank eiken .€"425,- nu 300,- Inbetween vitrage: nieuwe voorraadrollen 300 H. -j€-55/-€-59;-nu 39,- p/mtr gemaakt www.moensstofferinq.nl Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, u wel!!! Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289 tel. 06 - 22 12 24 00 Heel de maand april wassen voor de HALVE PRIJS Bfm zwe aagse ZwiwuofiwtssHome* Sportweg 2, 4387 PM Vlissingen T: 0118-486820 www.vriiburabad.nl VLISSINGEN - Biologisch is natuurlijk lekker. Dat kan vanaf deze week extra voor delig geproefd worden. De 5x5 tas valt bij iedereen op de deurmat waarmee, bij de biologisch specialist, vijf spe ciaal geselecteerde produc ten gekocht kunnen worden voor vijf euro. In de tas zitten ook waardebonnen die goed zijn voor nog eens 25 pro cent korting op vijf geselec teerde producten. In Vlissin gen doet BioBeter aan de Hogeweg aan de actie mee. MIDDELBURG - In de mo numentale Gasthuiskerk aan de Lange Delft in Middel burg is op zondag 13 april om 19.00 uur een Engelstali ge kerkdienst. Het is voor de Engelstalige bewoners van Walcheren, maar ook voor iedereen die eens een ande re kerkdienst wil meemaken dan hij of zij gewend is. Voorganger is Gerrit Klein en de dienst wordt muzikaal begeleid door het Roosevelt Academy Choir. Meer infor matie via www.time4god.nl. MIDDELBURG - In De Mor genster in Middelburg is op zondag 13 april om 14.30 uur een kerkdienst voor mensen met een verstandelijke han dicap of een functiebeper king. De voorganger is J. Bimmel en medewerking wordt verleend door de Zeeuwse Muzikanten. MIDDELBURG - Mirjam Lievers zal op dinsdag 15 april spreken op de Open Ochtend voor vrouwen. De dienst is in De Morgenster in Middelburg en zij zal spre ken over Een afwezige God? Het is van 9.15 tot 11.15 uur en er is een kinderoppas aanwezig. VLISSINGEN - Het nieuwe speeltuinseizoen van Oude Stad in Vlissingen werd op zaterdag 5 april officieel geo pend door Til Map. Daarbij werd ook een nieuwe zand bak onthuld. KOUDEKERKE - Op het Blauwe Hof aan de Breeweg in Koudekerke wordt op za terdag 12 en zondag 13 april weer de halfjaarlijkse boe kenmarkt gehouden. De boeken staan uitgestald in de twee grote schuren. Het aanbod bestaat deze keer ook weer uit een veelheid en diversiteit aan boeken, zoals kinderboeken, kookboeken, pocketboeken en poëzie. Het is van 10.00 tot 16.00 uur. VLISSINGEN - In jongeren centrum Walk-Inn in Vlissin gen is op donderdag 10 april een drum- en percussie workshop voor kinderen van acht tot twaalf jaar. Het wordt gegeven door de per cussiegroep Takare en er wordt kennis gemaakt met verschillende instrumenten en muziekvormen. Het is van 16.00 tot 17.30 uur en toegang is gratis. Telefooncel verdwijnt uit het straatbeeld DOOR MARCEL VAN DER VORT VLISSINGEN - "Dat de tele fooncellen op de Vlissingse Bloemenlaan en President Rooseveltlaan verdwijnen is vervelend. Als er thuis een telefoonstoring is, kan ik helemaal niks. En er zijn nog genoeg mensen die in de cel bellen", vindt L. Lo- pes-Cardozo. De oude vrouw loopt over de President Rooseveltlaan langs de telefooncel die op de hoek van de Jacob van Ruysdaellaan staat. KPN haalt die binnenkort weg. Een deur is eruit gesloopt en van binnen is het groene hokje met verf besmeurd. "Die telefooncellen staan er natuur lijk niet voor niets", merkt de vrouw op. "KPN blijft maar ver anderen. Waai" moet ik dan naar toe als er iets aan de hand is?", vraagt ze zichzelf hardop af. "Of ze uiteindelijk allemaal uit het straatbeeld gaan verdwijnen is eigenlijk niet mijn zorg. Maar dit lijkt mij het begin van het einde. Ik heb nog enkele tele foonkaarten. Die zal ik snel op maken, anders kan ik ze weg gooien", reageert ze somber. "KPN verdient er zeker niet ge noeg aan", voegt ze er aan toe. "Wij moeten meegaan met de tijd. KPN heeft gelijk. Bijna ie dereen heeft een mobieltje", verklaart S. Musson, terwijl ze aan het tuinieren is aan de Pre sident Rooseveltlaan. "Natuur lijk zijn er mensen met weinig geld die op de cel zijn aangewe zen. Iemand uit mijn kennis senkring gaat regelmatig naar de telefooncel. Hoewel ze niet arm is, doet ze het zonder tele foonaansluiting thuis en zonder mobieltje", vertelt ze. "Van de telefooncel in mijn straat wordt "KPN haalt volgende maand drie telefooncellen in Vliss ingen weg, omdat daar te weinig gebeld wordt en de kosten veel hoger zijn dan de opbrengsten", verklaart woordvoerder Edgar Storm- broek. Ook de Middelburgse Koestraat en Potterbakkers- singei moeten' het doen zon der het vertrouwde groene belhokje. En in Zoutelande vertrekt de cel aan de West- kapelseweg. Edgar: "Som mige bestaande telefooncel len worden vervangen door moderne exemplaren. Wan neer is onbekend. KPN gaat hierover in gesprek met de gemeenten. De telefooncel verdwijnt niet helemaal uit het straatbeeld." bijna geen gebruik gemaakt. Vaak zijn er vernielingen. Her stellen kost veel geld. Het is ver schrikkelijk", aldus Musson. Bij de telefooncel in de Bloemen laan op de hoek van de Josef Is- raëllaan zijn ok vernielingen te zien. Deze cel haalt KPN ook weg. Buurbewoner W. Elve fietst langs. "Voor mij persoonlijk maakt het niet uit", zegt hij na dat hij zijn tochtje heeft onder broken. "Wel zie ik hier regel matig mensen bellen. Ieder jaar moeten ze de cel na vernielin gen vernieuwen. Meestal wor den de ruiten ingeslagen", ver telt hij. Ook de cel op het Bella- mypark langs de Smallekade wordt afgedankt. Voorbijganger F. Heijman vertelt: "Ik denk dat op den duur alle telefooncellen eraan moeten geloven. Het is een tijd van mobieltjes. Want de techniek gaat verder" Tijdens de Opstapdag 2008 bij Piet Voskamp kunt u de nieuwe Orange Innergy van Gazelle testen onder het toeziend oog van de fabrikant zelf. Kom langs en ervaar de nieuwe norm in elektrisch fietsen! wm «iaÉÉi x I Breeweg 15, Middelburg [t] 0118-613187 [e] info@pietvoskamp.nl Uitnwmbare fMifunctionele lithium-accu display Krachtige ondersteuning Automatische b Fietsspecialist [i] www.pietvoskamp.nl Openingstijden: ma, di. do en vrijdag van 8.15 - 72.15 en 13.30 -18.00 uur Zaterdag8.00 - 75.00 uur. DOOR TARA DE VRIEND VLISSINGEN Vereniging Proefdiervrij is op zoek naar een nieuw gezicht voor haar campagne voor proefdiervrije cosmetica. In het Arsenaal theater in Vlissingen is op 7 september de Zeeuwse re giofinale. Tijdens deze voor ronde presenteren de kandi dates zich in vrijetijds- en avondkleding aan de jury. De ze zal twee kandidates kie zen die Zeeland gaan verte genwoordigen tijdens de lan delijke finale op 21 oktober in Amsterdam. Wie de lande lijke finale wint, wordt het nieuwe gezicht van Proefdier vrij voor haar diervriendelijke cosmeticacampagne van 2009. Daarbij krijgt ze een fotoshoot van Toeps fotogra fie en een jaar lang gratis ma- ke-up van The Body Shop. Ook zal haar gezicht te zien zijn op het promotiemateriaal van Proefdiervrij. Astrid Kools heeft in 2006, als ge zicht van Proefdiervrij, allerlei leuke opdrachten uitgevoerd. Ze heeft onder andere in ver schillende bladen gestaan zo als de ElleGirl. CosmoGirl, Cosmopolitan en Vriendin. Kandidates kunnen zich voor de voorronde Zeeland tot 15 augustus 2008 opgeven via www.proefdiervrij.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 2