Heropening showroom Vlissingen met spetterende acties! II imabo ii LOGUS II Feesten rav/aii!BTïïiDe Faam LOGUS Vlissingen, Marie Curieweg, 9-13, Vlissingen, T: 0118 - 69 00 25 www.logus.nl hier nog wel even op zich laten wachten. "Maar we denken vooruit en maken zeker stap pen in de goede richting. De 3D-film wordt het helemaal. Ik denk dat er dan ook minder il legaal gedownload wordt, want 3D in de bioscoop is toch veel spectaculairder dan op televi sie. Daarnaast komt een geheel nieuwe markt van 3D-brillen, waar zelfs een hele mode aan vast kan worden gekoppeld. Popcorn De hele entourage in de bios zelf verandert ook. Er zijn talrij ke soorten popcorn; in ver schillende smaken en in alle kleuren. Het zitcomfort gaat erop voor uit door het plaatsen van bij voorbeeld loungestoelen.Op deze beurs zijn ook films ver toond, die nog niet zijn afge- werkt en pas in 2009 of 2010 uitkomen. Peter Serneels over Las Vegas: "Veel mensen daar hebben twee of drie banen en werken zeven dagen per week. Het leven is erg duur. En dan de feesten. De rekening ervan zou ik niet willen betalen. Het was allemaal perfect verzorgd, tot in de kleinste de tails. Bijna onwerkelijk. DOOR KARIN 0CKE VLISSINGEN - ShoWest, de eerste filmbeurs van dit jaar werd onlangs gehou den in Las Vegas. Peter Serneels, directeur van de Vlissingse bioscoop Cine City, heeft de glitter glamour van nabij meege maakt. Hij was één van de ongeveer drieduizend gasten uit de filmindus trie. Tijdens deze week werden awards toegekend aan acteurs, de nieuwste films gepresen teerd en ook de nieuwste snuf jes op het gebied van de bio scopen. "Er gebeurt heel veel in Las Vegas," zegt Peter, "en het is onrealistisch. Je komt er de mensen tegen, die je altijd al heel graag tegen had willen ko men. Cameron Diaz bijvoor beeld. Zij heeft de meeste in druk op me gemaakt. Ze is spontaan, lekker gek en erg aardig. De acteurs laten het imago even voor wat het is en ShoWest filmbeurs in Las V Woensdag 2 april 2008 - Pagina 7 ShoWest leverde veel awards op, onder andere: Female Star of the Year: Anna Hatha way. Male Star of the Year: Robert Downey *gg Junior. Showest Van- guard Award: Sarah Jessica Parker.' Showest Ensemble Award: the cast van '21' met onder andere Kevin Spacey Naast de filmindustrie waren vijftig tot zestig cameraploegen aanwezig en ongeveer veer tig fotografen. 'What hap pens in Vegas, stays in Vegas, of toch niet helemaal. vertonen een zekere nederig heid ten opzichte van de men sen in de zaal, want die bepa len namelijk waar het geld naar toe gaat. Ze zijn blij, dat ze door de filmindustrie worden er kend." Wat de nieuwste trends betreft, daarvan verwacht Peter dat die was het meest onder de indruk van zijn ont-

de Faam | 2008 | | pagina 7