anenmarkt Sandd Vraag het aan Piet Calculator/werkvoorbereider H4A Powered by JobTrack.nl 1 h -:J H H H H q --■> R Voor de vestiging Vlissingen Sandd zoekt: Chauffeurs m/v (contractbasis) 'Ze mogen alles van mij weten' Woensdag 2 april 2008 - Pagina 45 The Raconteurs werd in eerste instantie toch vooral gezien als het project van Jack White van The White Stripes. Het viertal kondigde onlangs vrij plotseling een nieuw album (Consolers Of The Lonely) aan, de opvolger van debuutplaat Broken Boy Soldies uit 2006. Het nieuwe werk van White en co is misschien minder opzienbarend dan het goed ontvangen debuut album, voor de liefhebber van noisy rock met avontuurlijke uitstapjes richting folk, soul en zelfs reggae valt er weer genoeg te genieten. In de categorie jonge talentvolle zangeressen uit Groot-Brittannië begroe ten we hier de bevallige blondine Duffy. Wederom een zangeres die geze gend is met een gouden strot die gemaakt lijkt om meeslepende souls- ongs van een bijbehorend goud randje te voorzien. Op haar debuut Rockferry onderstreept ze schijnbaar moeiteloos waarom ze in de Britse pers inmiddels al tot de Dusty Springfield van de 21e eeuw is gebombar deerd. Veel sixties/soul-invloeden dus, maar tegelijk van tijdloze klasse. ruwjjmnipe Faam Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0113) 27 40 00 [COMBINEREN] -< [SAMENWERKEN] -< [UITVOEREN] H4A is een erkend bedrijf in Zeeland. Onze kracht is het combineren van werkzaam heden uit verschillende disciplines. Breng uw talent in en ga de uitdaging aan. [IETS VOOR U?] De werkzaamheden van H4A Bouw voor woning- en utiliteitsbouw, service, renovatie en onderhoud nemen toe. Daarom zijn wij voor onze vestiging in Goes op zoek naar een nieuwe collega voor de functie: Dé combinatie van rekenwerk en aansturing. Profiel In deze functie zorgt u mede voor de calculaties en stuurt u samen met de bedrijfsleiding de uitvoering in hoofdlijnen aan. Dit alles conform onze kwaliteitsstandaarden en VCA-voorschriften. U heeft minimaal MBO werk- en denkniveau en kennis van MS-Office pakketten. U kunt zelfstandig en accuraat werken. Uw schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden zijn goed ontwikkeld en u hééft een commerciële en kostenbewuste instelling. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Gerard Rentmeester (T 0113 273200). Uw sollicitatie kunt u richten aan: H4A Bouw Infra BV, afdeling Bouw, t.a.v. dhr. G.L.M. Rentmeester, Postbus 29, 4460 AA Goes. E-mail: sollicitatie@h4a.nl. Uniek in zijn combinatie Wervenweg. 10 4551 MC Sas van Gent T 0115 471460 F 0115 472626 info@h4a.nl www.h4a.nl Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. Bent u op maandag en donderdag beschikbaar? In het bezit van Rijbewijs B? Fysiek in goede conditie? Heeft u stratenkennis van Vlissingen en omgeving en beheerst u de Nederlandse taal? Het grote nieuws rond Tom Holkenborg, aka Junkie XL, was de laatste piet Paulusma praat u voortaan wekelijks bij over het weer. Ook geeft hij telkens antwoord op een tijd eigenlijk niet eens de release van album Booming Back At You maar lezersvraag. foto: hilde brandsma het feit dat de producer/DJ/muzikant door Madonna gevraagd is een nummer van haar nieuwe album te remixen. Je zou bijna vergeten dat de man die over de hele wereld grote faam geniet als dance-goeroe gewoon zelf ook een knaller heeft gemaakt. Lekkere zaterdagavondplaat. door paula westra HARLINGEN - Gaat de zon de komende dagen schij nen? Piet Paulusma stelt u wekelijks op de hoogte. Heeft u een vraag aan de be kendste weerman van Ne derland? Ga dan naar www.deweekkrant.nl. Het leven van Piet Paulusma staat compleet in het teken van het weer. Zijn werkdag begint steevast rond zes uur 's och tends. Vanuit zijn weerstation bereidt hij zich voor op de live weerberichten op Omrop Fryslan radio en Radio 10 Gold. 's Middags neemt hij het weer bericht voor de televisie-uitzen ding van de Friese omroep op, om daarna het land te doorkrui sen voor Hart van Nederland. Zelf ziet hij zijn carrière als een 'uit de hand gelopen hobby'. "Vroeger vond ik het interessant om te voorspellen of we die winter op natuurijs kunnen schaatsen. Na het volgen van een Teleac-cursus over weers voorspellingen, schreef ik weer berichten voor de .lokale krant. Hier kwamen steeds meer kran ten bij, waarna Omrop Fryslan in 1984 volgde en in 1995 Hart van Nederland." Inmiddels kun je Piet gemst een Bekende Ne derlander noemen, een status waar hij nuchter onder blijft. Voortaan voorspelt de Fries we kelijks het weer in deze krant. Tevens geeft hij antwoord op le zersvragen. Heeft u een drin- gende vraag? Ga dan naar www.deweekkrant.nl. Klik op de banner van Piet Paulusma en de rest wijst zich vanzelf. Alles kan hem gevraagd worden. "Ze mogen alles van mij weten. Zo lang het niet té privé is, geef ik graag antwoord." I Adam Green is de man die in een vorig leven bekend werd als de morsige hippie van de Amerikaanse folk/pop/rammelrockband The Moldy Pe aches. Inmiddels staat de liedjessmid uit Brooklyn alweer jaren op eigen benen en levert hij regelmatig nieuw werk af. Z'n laatste visitekaartje luis tert naar de naam Sixes Sevens en is wederom een fraai allegaartje van stijlen (van oubollige croonersongs naar scherpe westcoastpop). En dat al les doorspekt met de geestige oneliners die we van Green kennen. Vanaf 10 april is ie verkrijgbaar, het nieuwe album 'Kom Weer Bij Mij' van Grad Damen. Met deze release levert de Bredase volkszanger een CD af met het bekende, aanstekelijk volksrepertoire, dat gekenmerkt wordt door het warme en authentieke stemgeluid van Grad Damen zelf. 'Kom Weer Bij Mij' is het zevende album van Damen en is geproduceerd door Emile Hartkamp en Norus Pididar, bekend van hun werk voor o.a. Marianne Weber, Frans Bauer en René Froger. Met andere woorden: Grad is weer helemaal temg en dat beaamt hij zelf ook: "Ik heb geleerd om weer van het zingen te genieten en te weten hoe leuk het is om muziek te maken." Neem dan contact op met Sandd via 0800 - 7263328 (gratis) of kijk op www.sandd.nl

de Faam | 2008 | | pagina 45