Puzzel Win een wandel-routeboek PEN GOLFDAG Info-avond U BENT VAN HARTE WELKOM! L DeCocseColl 8 4 9 5 6 1 10 2 7 3 1 23456789 10 ifwrp' i Studeren aan de Zeeuwse kust! Donderdag ID april 13.DD - 21.DO uur www.hz.nl Woensdag 2 april 2008 - Pagina 39 VLISSINGEN - Puzzel mee in De Faam voor mooie prij zen door de puzzel op te los sen. De letters in de vakjes vormen samen een woord. Deze week maakt u kans op tien exemplaren van het boek De wandelwijzer. Hierin staan veertig verras sende wandelroutes in Neder land inclusief routekaarten, fo to's en leuke regioweetjes. Het boek is vorige week verschenen en geschreven door Joop Duijs. In het jaar dat de KNBLO (wan- delbond) het 100-jarig bestaan viert, is De Wandelwijzer metde veertig mooiste wandelingen van ons land, misschien wel het leukste boek voor wandelend Nederland. Met deze gids kan men optimaal genieten van de stilte en de schoonheid die op zoveel plaatsen van Nederland te vinden zijn. De Waddenei landen, de weidsheid van Gro ningen, de heides in Drente en Overijssel, het prachtige Twen te, de Veluwe, de Achterhoek, de Utrechtse Heuvelrug, de pol dersvan Noord- en Zuid-Hol land, de schitterende brede stranden van Zeeland, het land van Maas en Waal, de fraaie ri viertjes in Noord-Brabant en de voor ons land unieke heuvels in Limburg. En elke stad, dorp of gehucht heeft een heel eigen ge schiedenis. Alle wandelingen in het boek zijn voorzien van een gedetailleerde routebeschrij ving, een handige routekaart, mooie foto's en leuke regio weetjes. Het boek zelf heeft een ste vige om slag en een prachti ge ring band. Het boek is beslist iets voor iedere natuurliefhebber, wandelaar, vakantieganger of mensen die zomaar een dagje uit willen, het boek kost 9,95 euro in de win kel. Oplossing doorgeven: Uw oplossing geeft u snel en eenvoudig door via de e-mail: red.faam@whk.wegener.nl. vergeet uw naam en adres niet. Ook kunt u uw oplossing via de post zenden aan De Faam, Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes. Prijswinnaars krijgen schriftelijk bericht. De oplos sing van deze puzzel wordt ge publiceerd in De Faam van woensdag 16 april. Prijswinnaar De oplossing van de puzzel van 19 maart is Geldbuidel. Maar liefst 256 lezers van De Faam waagden een kans op de reis naar Kent door de op lossing via de post en de mail te sturen. De prijswinnaar is Rob Quagebeur uit Vlissingen. Thames Travel uit Vlissingen neemt contact met hem op over zijn prijs. Turkse titel soort viool Spaanse uitroep Schotse stam begrip verlaag de toon knol gewas water stand sport ploeg muziek uit voering bloe- menring buit rund schaak stuk maan godin vis mand T bazige vrouw korte zin spreuk zee zwaluw vorsten zetel vlak- gom in leiding heden V in orde straat steen traag stankaf sluiter boog gewelf hout soort vissers vaartuig T vreemde taal koorts middel vogel kooi vis- gerei brand stof Euro peaan ge kerm geliefde van Zeus muziek noot tamelijk T T persoon lijk vnw. muziek noot binnen T muzikale avond- hulde T T rege ring film decor puzzeiland Kom langs tussen 12.00 en 17.00 uur en maak kennis met de snelst groeiende sport van Nederland. Het is zelfs mogelijk om, na instructie, onder begeleiding de grote baan op te gaan! In golf geïnteresseerde kinderen zijn met hun ouders ook welkom. Ons restaurant is voor iedereen toegankelijk en de koffie staat klaar! I Haal uw GolfVaardigheidsBewijs in uw eigen tempo Demonstraties door golfprofessionals Kom golfballen slaan op de driving range Speel zelf een aantal oefenholes (ook op de grote baan!) Laat u voorlichten over speelmogelijkheden en diverse lidmaatschappen ifi Kijk in de Golfshop voor de beste goifuitrusting Vraag alle info over het halen van een GolfVaardigheidsBewijs, evenementen en bedrijfsdagen. Krukweg 31, 4465 BH Goes Telefoon 0113-229 557 www.goesegolf.nl

de Faam | 2008 | | pagina 39