"Ying's Wokpalace" Presentatie band ONBEPERKT WOKKEN EN DRINKEN 'Diner compleet Spuistraat 67-69 - Vlissingen Tel. 0118-415151 Muziekschool concert voor Villa Pardoes 21,50 per persoon 23,95 per persoon Exposities kunst en optredens live muziek in de Piek Landlust de Weekkrant De Faam Landlust nu elke 2e persoon 50% korting op de menuprijs Traditie als basis uoor modern genieten Chinees Wok-Restaurant Maandag gesloten/feestdagen geopend Kinderen 3 t/m 6 jaar 6,50 Kinderen 3 t/m 6 jaar 8,95 7 t/m 12 jaar 10,50 7 t/m 12 jaar 12,95 Deze prijzen zijn inclusief soep, voorgerechten, warm buffet, wok, teppanyaki en nagerechten. Inclusief drank zoals bier, wijn, frisdrank, aperitief, koffie en thee. Exclusief sterke drank zoals jenever, gin, whisky, likeur etc. Concert van de gebroeders Van der Feen Optreden ex Frizzle Sizzle laura Vlasblom Drie keer Muziek Podium Zeeland Incanto concert Film by the Sea extra Dinsdag t/m vrijdag Zaterdag - Zondag - Feestdagen 16.00-22.00 uur 16.00-22.00 uur vanaf 1 mei 2008 Woensdag 2 april 2008 - Pagina 34 Landlustweg 1, Nieuwdorp, T 0113 61 25 89, www.landlust.nl restaurant partycentrum (in centrum Vlissingen) Conc van VLISSINGEN - Maarten van Roozendaal, Egon Kracht en Marcel de Groot staan zaterdag 5 april in 't Arse naaltheater in Vlissingen met de muzikale cabaret voorstelling Het Wilde Wes ten. "In navolging van de avonturiers van weleer, vechten wij ons naar nog grotere rijkdom. Want nog grotere rijkdom brengt nog meer vrijheid. En nog meer vrijheid maakt alles nog ge zelliger", aldus de heren. In Het Wilde Westen vieren Van Roozendaal, Kracht en De Groot onze beschaving op ge heel eigen, beproefde en beju belde wijze. De vorige voorstel ling Barmhart kreeg een nomi natie voor de Poelifinario 2006, een prijs voor het meest indruk wekkende cabaretprogramma van het seizoen. De Vereniging van Schouwburg en Concertge bouw Directies (VSCD) deelt deze prijs jaarlijks uit. "Vleugel, bas, gitaren, twee kelen en een strot verbeelden op eigenzinni ge wijze de zeven werken van barmhartigheid. Het muzikale palet van Maarten van Roozen daal, Egon Kracht en Marcel de Groot is enorm rijk aan kleuren, Van Roozendaals uitmuntende teksten zijn veelzijdig: rauw en teder, vrolijk en triest en boven al rijk aan zelfspot." Aldus de ju ry van de VSCD. Over het nieuwe programma HET WILDE WESTEN schreef De Telegraaf: "Zijn liedjes zijn ook nu weer doorspekt van de melancholie, humor en zelf spot. Iedere zin weldoordacht, inhoudelijk en poëtisch. Het lukt hem hoogtepunt op hoog tepunt te stapelen. Het oogt ontspannen en losjes wat de drie mannen staan te doen, maar wat klinkt het goed. Maar ten van Roozendaal charmeert, ontroert, maakt aan het lachen en zet aan het denken. Hij snijdt met dit programma dwars door de ziel." Aanvang: 20.15 uur. Entree: 15/12,75 euro. Kaarten zijn ver krijgbaar via 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert ZEELAND - Keyboardleerlingen van de Zeeuwse Muziekschool geven op 8, 9 en 10 april een concert met thema's uit de Efte- ling op Beveland, Walcheren en Schouwen-Duiveland. Voor één euro per nummer laten zij zich sponsoren door familie en vrienden. De opbrengst is voor Villa Pardoes, een vakantiever blijf in Kaatsheuvel voor kinde ren met een levensbedreigende ziekte. Het concert bevat bij voorbeeld De Indische Waterie- lie. Dinsdag 8 april Minitheater Goes, woensdag 9 april Arse naaltheater Vlissingen en don derdag 10 april MFC in Zierik- zee. Aanvang: 19.30 uur. MIDDELBURG - Tijdens de Kunst en Cultuurroute Middel burg zondag 6 april geven Paul (saxofoon), Clemens (zang, gi taar, piano, contrabas en trian gel) en Matthijs van der Feen (snaredrum) een huiskamer concert aan de Turfkaai 29 in Middelburg. Het programma legt het accent op jazz grootheid Ella Fitzgerald. Deze jazz zange res werd roemend The First La dy of Song genoemd met der tien Grammy Awards op haar naam. Enkele van haar mooiste nummers, waaronder het be roemde Every Time We Say Goodbye, worden tijdens dit concert uitgevoerd. Aanvang: 15:30 uur. Entree: 10,00 euro. Reserveringen: 0118642546. MIDDELBURG - De zangeres Laura Vlasblom, ooit bekend geworden als leadzangeres van Frizzle Sizzle, staat donderdag 3 april in de Stadsschouwburg Middelburg met het theater concert Rok. In dit muzikale theaterprogramma brengt Lau ra repertoire van een aantal be kende rockladies zoals lanis Joplin, Chi Coltrane en Alanis Morrissette over het voetlicht. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 15 euro. Kaarten: 0900-3300033. MIDDELBURG - Muziek Podi um Zeeland presenteert deze week drie concerten op ver schillende locaties. Trio Lu ciano Biondini staat donderdag 3 april in Café 't Schuttershof in Middelburg met een jazzpro gramma, aanvang 21.30 uur. Diego Ares speelt zondag 6 april Goldberg Variationen van Bach op zijn klavecimbel in de Zeeuwse Concertzaal in Mid delburg, aanvang 15.30 uur en The lohn Scofield Trio with Horns speelt dinsdag 8 april in de Stadsschouwburg Middel burg, aanvang: 20.00 uur. Kaar ten: 0900-3300033. MIDDELBURG - Het laatste In- cato concert van dit seizoen dat vrijdag 4 april plaatsvindt wordt gegeven door Trigon, een in middeleeuwse muziek gespe cialiseerd vocaal ensemble, in de Doopsgezinde Kerk te Mid delburg. Het ensemble treedt in wisse lende samenstelling op. Tijdens dit concert bestaat de bezetting uit de sopranen Marsja Mudde, Cora Schmeiser en Corinne van Wijk en de mezzo-sopranen Margot Kalse en Inga Schnei der. Aanvang: 20.00 uur. Voor meer info: 0118-614737. VLISSINGEN - Philippe Claudel is de man waar het op woens dagavond 2 april allemaal om draait. Film by the Sea presen teert dan in samenwerking met Alliance Frangaise Coeur de Zé- lande een bijzondere avond in het teken van deze Franse schrijver en filmregisseur. Film by the Sea vertoont deze film met aansluitend een talkshow met Philippe Claudel. Na afloop is er een signeersessie en er is een boekenstand ingericht door boekhandel De Drvkkery. De aanvang is 19.30 uur. MIDDELBURG - Clarice van Houten en Pierre Bokma spelen za terdag 5 april het toneelstuk De Gravin van Parma naar de best seller van Séndor Mdraiin de-Stadsschouwburg Middelburg. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 22/19 euro. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. foto: piek Alise heeft een warm en uiterst flexibel stemgeluid, foto: pr. MIDDELBURG - De Middel burgse zangeres en songwriter Alise presenteert zaterdag 5 april haar nieuwe band in De Spot in Middelburg. De band bestaat uit gerenommeerde muzikanten die hun sporen al verdient hebben in de Neder landse muziekscène. Over Alise wordt gezegd dat ze een warm en uiterst flexibel stemgeluid heeft. Ze brengt intiem singer/songwriter materiaal maar ook mellow vibes, deep soul en bruisende funk. Alise wordt begeleidt op toetsten door Berthil Busstra (Busstra Brothers, docent Rotterdams Conservatorium), groovemas- ter Georgio Bletterman op drums (Mendoza Danceparty, Monique Bakker), aanstor mend bastalent Flo Friedrich, turntablists Mike Redman en Eniless en producer/songwri ter/gitarist Budy. Sinds kort werkt ze samen met top engi neer en producer Russ 'the Dra gon' Elevado, verantwoordelijk voor de sound van onder meer D'Angelo, Alicia Keys, Erikah Badu en Al Green. Elevado werkte mee aan de aankomen de EP Out of the Dark van Alise die tijdens het concert verkrijg baar is. Supportact is de Rotter dammer P-mode en turntable kunstenaar Eniless. Aanvang: 21.00 uur. Entree: 5 euro. www.despot- middelburg.nl en 0118-633229. bruiloften en partijen a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten VLISSINGEN - Komend weekend is er zowel kunst als muziek in De Piek in Vlis singen. Vrijdag 4 april is de opening van de exposities Street Moments van Luc Ra- baey en Testbeeld van Piet de Wolff, onder begeleiding van live muziek. Zaterdag 5 april speelt de punkband the Accelerators en supportact the Stiletto's in het uitgaanscentrum. In de expositie de Street Mo ments, toont Luc Rabaey zwart-witfoto's uit Istanbul, Madrid en Berlijn met een absurde, surrealistische of subtiel humoristische lading. Piet de Wolff laat testbeel den zien van camera's uit de jaren '50. Singer/songwriter Eva Auad begeleidt de avond met een solo-programma op piano. De expositie loopt tot 24 mei. Entree: gratis. Open: 21:00 uur. De Rotterdamse punkband The Accelerators is beïn vloed door klassiekers uit het genre van the Ramones, Screeching Weasel, Dwarves en Rancid. De vierkoppige band bestaat sinds 2003 en heeft naast de Nederlandse shows ook veel in het buiten land opgetreden. Entree: 5/4 euro. Open: 21:00 uur. www.depiek.nl

de Faam | 2008 | | pagina 34