VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE -K Woensdag 2 april 2008 - Pagina 30 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in de zijtak van de Buitenruststraat een parkeerverbod wordt ingesteld over een lengte van 13 meter tegenover de uitrit halverwege de straat. Dit par keerverbod wordt aangeduid met een gele onderbroken streep. Dit besluit ligt elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakba lie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Gedurende zes weken na de dag vol gende op die van de bekendmaking van dit besluit kunnen belanghebben den bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaar schrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en net adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waarte gen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Wie is belanghebbende? Volgens artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht is een belangheb bende degene wiens belang recht streeks bij een besluit betrokken is. Jurisprudentie leert dat u als verkeers deelnemer pas belanghebbende bent indien u hebt aangetoond dat uw belang zich onderscheidt van de belangen van andere weggebruikers, en dat u op het gebruik van die weg bent aangewezen. Indien u slechts net als vele anderen gebruikmaakt van die weg, onderscheidt u zich onvol doende van de belangen van andere weggebruikers. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de voorzieningenrechter verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht wor den aan de Voorzieningenrechter bij de Recht-bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt grif fierecht geheven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere dan natuurlijke personen. ONTWERPVERGUNNING MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om ontheffing op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer is ingediend door Interein, voor het uitvoeren van rei nigingswerkzaamheden met betrek king tot het verwijderen van een lich te verontreiniging aan de gevel van het hoofdkantoor Delta Nutsbedrij ven aan de Poelendaelesingel 10. Zij zijn voornemens de gevraagde milieuvergunning te verlenen. Daartoe hebben zij een ontwerpbesluit opge steld. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 3 april tot en met 14 mei 2008 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig een afspraak te maken, telefoonnummer 67 52 43. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: G. de Pagterstraat 17: vergroten woning d.m.v. dakopbouw. Langeweg 21/23, Arnemuiden: vernieuwen winkelpuien en aan brengen gevelreclame. Langeweg 55a, Arnemuiden: bouw 2 dakkapellen. Park de Moucheron 36: bouw ber ging*. Oranjeplaat 48, Arnemuiden: ver bouwen vakantiewoning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft WET een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haak jes staat de datum van verzen ding): Koudekerkseweg 131: wijziging op eerder verleende bouwvergun ning d.d. 9 januari 2008: maken 2 nieuwe deuropeningen (26-3). Noordweg 2o8: plaatsen dakkapel (25-3). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen oinnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGE DIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht. Van Cittersweg ong., Arnemuiden: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lief van de Wet op de ruimtelijke ordening voor het plaatsen van een vakwerkmast t.b.v. mobiele telefonie. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 3 april tot en met 14 mei 2008 ligt bij de vak balie Ruimte het ontwerp van een ver gunning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: Dam 31: aanbrengen uithangbord voorgevel. Gedurende gene een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoon nummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als rede lijkerwijs aan hen kan worden verwe ten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. WIJZIGINGSPLAN EX ARTIKEL 11 WRO Burgemeester en wethouders van. Middelburg maken bekend dat het wijzigingsplan Van 't Hoffweg 5, Sint Laurens onherroeppelijk is geworden. Het plan is door burgemeester en wet houders op 25 maart 2008 ongewij zigd vastgesteld. Aangezien er geen zienswijzen tegen het plan zijn inge diend, is goedkeuring door Gedepu teerde Staten van Zeeland niet nood zakelijk. Het wijzigingsplan betreft de wijziging van de agrarische bestemming van het perceel naar de bestemmingen "woondoeleinden", "erf' en "tuin". Dit houdt in dat het wijzigingsplan in werking treedt. Het betreffende wijzi gingsplan ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ARTI KEL 17 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij met toepassing van artikel 17 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling hebben verleend van het bestem mingsplan 'Uitbreidingsplan in hoofd zaak 1959 en uitbreidingsplan in on derdelen 1959' ten behoeve van de aanleg van een tijdelijk (tot 25 maart 2013) parkeerterrein met 230 par keerplaatsen op een perceel grond gelegen aan de Oude Veerseweg, een en ander zoals aangegeven op de bij het vrijstellingsbesluit behorende gewaarmerkte tekening. Het vrijstel lingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 4 april tot en met 15 mei 2008, ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. BOUW/ SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergunning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het oprichten van een aanbouw tussen woning en garage, Waterlooze Wer- ve 24; Biggekerke - het gedeeltelijk vernieuwen van een tent als paardenstal Koudekerkseweg 21; Domburg - het vernieuwen van buitenwanden en dakbedekking Beatrixstraat 9; - het gedeeltelijk vergroten van een woning Brouwersbuurt 16; - het gedeeltelijk vergroten van een woning Brouwerijweg 24c; Grijpskerke - het gedeeltelijk vergroten van een woning Noordstraat 20; Koudekerke - het vergroten van een toiletgebouw Zwaanweg 9; - het gedeeltelijk vergroten van een woning Meulpad 41a; Serooskerke - het vergroten van een woning Smids wegje 3; Veere - het plaatsen van verwarmingselemen ten Oudestraat 26a; Zoutelande - het veranderen van een loods Boude- wijnskerke 5; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG)VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen hadkjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het plaatsen van een erker Thibaut- straat 2,(25-3) Domburg - het vernieuwen van buitenwanden en dakbedekking van dakkapellen Bea trixstraat 9 (26-3); Gapinge - het slopen van een woning Meiwerf- weg 2,(25-3) - het oprichten van een woning en een schuur/berging Meiwerfweg 2;(25-3) Koudekerke - het slopen van asbesthoudende beplating Dorpsplein 29;(25-3) - het vergroten van een recreatiewo ning Vebenabos 7,(25-3) - het plaatsen van een medisch centrum Duinstraat 18; (26-3) Oostkapelle - het slopen van een woning Eikenlaan 62,(25-3) - het veranderen/vergroten van een wo ning en bouwen van een bijgebouw Beukenlaan 45;(25-3) - het vergroten van een garage/ber ging Vronesteijn 33;(25-3) Veere - het vernieuwen van dak en goten Ka- naalweg WZ 2;(25-3) - het vergroten van een schuur Bastiaan de Langestraat 16,(25-3) Vrouwenpolder - het plaatsen van een dakkapel Dorps- dijk 22,(25-3) Westkapelle - het vergroten van een woning Huij- lensstraat 21,(25-3) iet veranderen/vergroten van een woning de Casembrootstraat 2;(25-3) - het plaatsen van een garage Koe straat 22,(25-3) - het gedeeltelijk slopen van buitenge vels en binnenwand de Casembroot straat 2,(25-3) Zoutelande - het plaatsen van een toiletgebouw Werendijke 12,(25-3) - het plaatsen van een trap Westkapel- sewea;(25-3) Belanghebbenden hebben een wette lijke mogelijkheid om tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar te maken tegen de verleende vergun ningen en verleende vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voor zieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VRIJSTELLINGEN Koudekerke - voor uitoefenina beroep aan huis (kantoor) Biggekerksestraat 65 (art. 15 Wet RO) - voor het vergroten van sanitairge- bouw Zwaanweg 9 (art. 15 Wet RO) Veere - voor het vestigen van een theeschen- kerij en streekmuseum, Zanddijk- seweg 12a (art. 15 Wet RO) De (bouw)plannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Wij hebben het voornemen vrijstelling te verlenen door toepassing van genoemd artikel, In ver band hiermee liggen de ontwerp-vrij- stellingsbesluiten en de relevante stuk ken voor het plan (Biggekerksestraat 65) van 3 april t/m 16 april en de ove Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden, mits zij omtrent het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren hebben gebracht, ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht beroep instellen bij de Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelbura. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel een beroepschrift als een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, UD 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan 'Brakenburg I' ten behoeve van de wijziging van de bestemming van de gronden van het voormalige (basis)- schoolterrein aan de Boekweitstraat in Arnemuiden van 'Bijzondere doel einden klasse B met bijbehorende erven' in 'Woondoeleinden', teneinde de bouw van zeven (starters)woningen en speelvoorzieningen op genoemde gronden mogelijk te maken. De gronden zijn beschikbaar voor her ontwikkeling als gevolg van de ver plaatsing van basisschool 'Het Baken' naar de nieuwe basisschool aan de Van Cittersweg in Arnemuiden. Het ontwerpvrijstellingsbesluit met de relevante stukken, waaronder de ruim telijke onderbouwing en de bouwaan- vraag, ligt gedurende zes weken, van 4 april tot en met 15 mei 2008, ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer o7 52 25. Kijk voor meer informatie van de ge meente Middelburg op de gemeente lijke informatiepagina's elders in de Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. kan rige plannen 3 april t/m 14 mei 2008 tijdens de openingstijden ter inzage op het gemeentehuis te Domburg Gedurende de genoemde periode de mogelijkheid om ng ot scl tegen hetbouwplan bij het college in te bestaat voor u mondeling of schriftelijk een zienswijze dienen. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, UD 2 WRO VOOR UITBREIDING MINICAM- PINGS Wij maken bekend van plan te zijn met toepassing van artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrij stelling te verlenen van het bestem mingsplan Buitengebied Veere 1999 voor het realiseren van de plannen tot uitbreiding van de volgende minicam- pings: Minicamping van P.L. Marinussen, Middelburgseweg 10 4364 TC te Grijpskerke; Minicamping van A. Jobse, Heren weg 6 4363 NS te Aagtekerke; Minicamping van P. de Visser, Aag- tekerkseweg 8 4363 RA te Aag tekerke. Lees verder op pagina 31

de Faam | 2008 | | pagina 30