Walcheren Waterstoffabriek Eastman Sauna, wellness en relaxen Goodies accessoires Gratis ijs bij A Domani Kusje van de kapper Uit het Zakenhart van... Interesse voor Lidl geeft reis naar Thailand weg Onderzoek veiligheid Middelburg Waterstoffabriek Eastman functioneert nawffliwiMiiiPe Faam Woensdag 2 april 2008 - Pagina 23 Onveilig op het werk Wouter Goedman in Goodies, foto: leon janssens. ZOUTELANDE - Goodies, een nieuwe trendy winkel, Langstraat 5 in Zoutelande, met accessoires voor jong en oud en voor elk budget. Accessoires zijn tegen woordig erg belangrijk. Je kleding is niet meer af zon der een bijpassende ket ting, riem of tas. "Dé winkel voor de vrouw van nu", we ten Wouter en Angela Goedman. "Accessoires van zonnebril tot horloge. Goodies brent een breed assortiment, op het seizoen gericht en iedere twee maanden een wisselende collectie." Goodies heeft topmerken Guess, Mexx, Olily, (méér dan kinderkle ding) en Chick On a Mis sion. www.goodies-shop.nl Succesvolle lente-actie, foto: pr MIDDELBURG - Christiaan en Yvette Smit-Castenmil- ler van de ijssalon A Doma ni, Lange Delft 125 in Mid delburg, hebben vorige week gratis ijsjes weggege ven aan drieduizend scho lieren. "Het was een Super Actie", vonden kinderen en ouders. Binnen kan men genieten van een ijscoupe of koffie met Zeeuwse bo lus. Heerlijke sorbets van Dame Blanche tot Coupe d'Amour. Alle 28 smaken ijs worden zelfgemaakt. Ha zelnoot/chocolade en cho- colade/stracciatella zijn de toppers. Wordt het weer warmer dan is citroenijs top. Tele foon 0118-651889 VLISSINGEN - Studio KIS is de nieuwe naam van Hair- fashion Internationaal. De nieuwe eigenaar Ma- riëtte Geldof gaf deze naam per 15 maart aan haar kap salon op Badhuisstraat 54. "Met 'een kusje van de kap per'. Deze uitdrukking staat voor een stukje extra service,. waardoor de klant zich op zijn gemak voelt en extra advies krijgt hoe je je haar ook thuis goed in model krijgt. Ontdek hoe je bij KIS met een kapsel in stijl weer naar buiten loopt", aldus Mariëtte. Wilt u meer informatie of een afspraak maken, tele foon 0118-419233 door merian kwakkelaar VLISSINGEN Honderddui zenden werkende Neder landers voelen zich onvei op hun werk. Dat blijkt de resultaten van het twee de nationaal onderzoek 'Be leving veiligheid op de werkplek' dat onlangs in opdracht van beveiligings organisatie CSU Security Services werd uitgevoerd. Sanne Provoost, communica-^ tiemedewerkster van CSU Se curity Services: "Het onderzoek is uitgevoerd onder zeshonderd werknemers uit verschillende beroepsgroepen en regio's, ook op op Walcheren.Aad de Vries, directeur van CSU Security Ser vices: "Tien procent van de werknemers zegt zich onveilig te voelen in de directe werkom geving en vier procent voelt zich onveilig op de eigen werkplek. Vooral mensen met een ma nagementfunctie zijn zich on veiliger gaan voelen. Medewer kers op de werkvloer voelen zich juist weer veiliger dan in 2006. Sanne Provoost: "De re den dat het veiligheidsgevoel bij deze groep iets is verbeterd heeft vooral te maken met het leefklimaat en de algemene si tuatie in Nederland. Veel werk nemers durven hun waardevol le spullen niet onbeheerd ach ter te laten op hun werkplek. Een kwart laat ze zelfs thuis. Het aantal diefstallen op de werk vloer is afgenomen. In 2006 was zesentwintig procent van de Ook op Walcheren hebben mensen aangegeven in welke mate ze zich veilig voelen. fcïïO: jaap wolterbeek werknemers het slachtoffer van diefstal. Vorig jaar was dit veer tien procent. Verder gaf acht procent van de ondervraagden aan wel eens bedreigd te zijn door een collega en een klein deel kreeg zelfs te maken met li chamelijk geweld. Volgens de ondervraagde werknemers zijn er vooral bouwkundige en tech nische oplossingen nodig om het veiligheidsgevoel onder werknemers te verhogen. Zo werd in het onderzoek aangege ven dat camera's en betere ver lichting bijdragen. Daarnaast denken werknemers dat con troles bij de ingang, beveili gingspersoneel, cursussen, workshops en voorlichtingsbij eenkomsten zullen helpen. Ook kunnen veel Nederlandse be drijven hun personeel meer en beter informeren op het gebied van veiligheid. Om het veilig heidsgevoel te verbeteren heb ben CSU Security Services en Onderzoeksbureau Integron sa men de Monitor Veiligheidsbe leving 2008 ontwikkeld. Deze ondersteunt bedrijven bij het in kaart brengen en verbeteren van de veiligheidsbeleving in hun organisatie. VLISSINGEN - Voor een en thousiast publiek hield Bob- be Mode in Vlissingen, dins dag 18 maart, weer haar half jaarlijkse modeshows. Alle drie de shows waren tot de laatste stoel bezet. De voor jaarscollectie werd geken merkt door vernieuwing en frisse kleuren. Er was spor tieve en geklede mode te be wonderen voor zowel de jonge als de wat oudere cliëntèle. Vooral de uitge breide collectie jassen en jacks viel op, evenals de leu ke accessoires. VLISSINGEN - Lidl brengt mij in Thaise sferen omdat: lekker voordelig, het aller beste uk de wok, Lidl maakt zelfs van mij een echte Thai se kok! Dit is de slagzin waar mee H. Woltering een reis- cheque ter waarde van 1.000 euro voor een reis naar Thai land heeft gewonnen. Op dinsdag 25 maart kreeg zij de prijs feestelijk uitgereikt in het Lidl-filiaal in Vlissingen. MIDDELBURG - Scoop doet binnenkort onderzoek naar de veiligheidsbeleving van de consumenten in het kern- winkelgebied van Middel burg. Dat doet Scoop samen met de Vereniging Onderne mers Middelburg en de Ka mer van Koophandel Zuid west- Nederland. Aan de hand van de resultaten uit het onderzoek wil de VOM maatregelen treffen waar door het in de toekomst nog prettiger winkelen wordt. Consumenten wordt ge vraagd om een enquête in te vullen van vijf minuten. Het kappersteam van KIS. foto: leon janssens MIDDELBURG - Vorige maand is de nieuwe waterstof- fabriek van Eastman Chemical Middelburg in gebruik geno men. De productie van water stof als grondstof verloopt he lemaal volgens plan. Het ma nagement is tevreden met het resultaat. De grondstof water stof wordt zal voornamelijk ge bruikt voor de productie van harsen, voor het bedrijfson derdeel Adhesives van de on derneming. Woordvoerder Marina Kaptein van EMEA vertelt: "Met deze gewonnen grondstof worden afgewerkte materialen zoals plakband en luiers vervaardigd en van alles wat daar tussen ligt". De bouw van de nieuwe waterstofcen trale heeft een klein jaar in be slag genomen en deze is vier keer zo groot geworden als de oude fabriek. Dankzij deze nieuwe capaciteit is Eastman in staat om onafhankelijk de productie van waterstof uit te voeren. Hierdoor is de nood zaak komen te vervallen om vloeibare waterstof met tanks te transporteren. Dit vertaalt zich in minder brandstofver bruik en lagere risico's Service manager Jan Bosma: "De nieu we fabriek maakt gebruik van de meest geavanceerde ener giebesparende technologie. Het in eigen beheer produce ren van waterstof komt het mi lieu alleen maar ten goede en bewijst dat Eastman duurza me ontwikkeling hoog in het vaandel heeft staan." Eastman produceert en verkoopt we reldwijd chemicaliën, vezels en kunststoffen. Het bedrijf staat genoteerd op de Fortune- 500 lijst en heeft in 2007 voor ongeveer 6,8 miljard aan pro ducten verkocht. Wereldwijd werken er 11.000 mensen, waarvan 250 in Middelburg. OOSTKAPELLE - Kom tot rust in de Wellness, Suana en Relax bij Campingpark Ons Buiten, Aagtekerkse- weg 2a in Oostkappelle. Uniek is de wellnessruimte op de camping waar je helamaal kan bijtanken. Relaxen in de stoomcabine en zweten in de sauna. En heerlijk ontspannen in de luxe whirlpool, de infra- roodcabine en de uitgebreide relaxruimte. Of kom tot rust in de zoutgrot met uitzonderlijk zuivere en reinigende lucht, die vele malen gezonder is dan de buitenlucht. Eigenaar Gabriël Coppoolse: "Wij profileren ons als wellnes- scamping. Wij willen onze gas- (ten pok iets^bipden.vopr binnen. Ons Buiten heeft ook een zoutgrot. foto. leon janssens Wellness is een goed uitgangs punt. Ook bezoekers van bui- £ijn welkopv'; Vooraf reserveren bij de recep tie. Telefoon 0118-581813 en ww^-onsb.uiten.nl

de Faam | 2008 | | pagina 23