Bellen voor de bus C EM-TÉ' Start nieuwbouw Spaans Kwartier is nieuw op Walcheren Dorpen op Walcheren krijgen belbus Verse lange varkenshaas Witte of Color Reus Chocoladebollen of Moorkoppen Heineken Cola, Lemon Lime, Sinas of Sinas Light 6 FLESSEN! mrj(ju, tUu My Pilsener TT^y/iHN'fftiiilDe Faam Woensdag 2 april 2008 - Pagina 21 De belbus is op de Bevelanden al ingeburgerd. Op Walcheren is deze bijzondere vorm van openbaar vervoer nog onbekend. De bus rijdt een vaste route op vaste tij den en rijdt als er minimaal een uur van tevoren wordt gereserveerd, foto: izaak verkeste door marcel van der voort MIDDELBURG "Con- nexxion handhaaft de be staande buslijnen. Wel gaat de belbus op Walche ren rijden. In december van dit jaar komt de nieu we dienstregeling", laat woordvoerder Manon De nessen weten. Provincie Zeeland heeft vorige week laten weten dat Con nexion tot 2014 het bus vervoer mag blijven verzor gen op Walcheren en Noord- en Zuid Beveland. "De belbus blijft bestaan en behoudt nagenoeg de zelfde werkwijze. In de cember start de belbus op Walcheren en gaat rijden in Nieuw en Sint Joosland, Ritthem, Kleverskerke, Ga- pinge en Klein Marieker- ke", aldus de Connexion woordvoerder. "Con nexion heeft gedurende de aanbesteding bij de pro vincie geen concessies ge daan", vult ze even later aan. De busmaatschappij heeft op Schouwen-Duive- land de toeristenpas. "Wij willen dit systeem ook op Walcheren en in de Beve landen introduceren. Re- creatieondememers, zoals campinghouders kopen die van ons en geven het aan hun gasten. Die kun nen een week gratis reizen met de bus in de regio. On ze medewerkers gaan bin nenkort op pad om onder nemers hiervoor warm te krijgen", zegt Manon. Ove rigens gaan alle streekbus sen op aardgas rijden. De kleinere bussen blijven diesel tanken. Zomerbuslijn Tijdens de zomermaanden gaat Connexxion alle bad plaatsen langs de Walcher- se kust onderling en met Vlissingen en Middelburg verbinden. Door inzet van zomerbus lijn 64. Deze bus rijdt één keer per uur van Middel burg via Veere, Vrouwen polder, Oostkapelle, Dom burg, Westkapelle en Zou- telande naar Vlissingen. En weer temg. per 500 gram 7^9 4 stuks 6 flessen a 1.5 liter AM Ba GRATIS 0800-2353683 J EM-TÉ KLANTENSERVICE ''////li' Week 14. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 31 Maart t/m zondag 6 April 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl krat 24 x 30 cl De eerste paal van de nieuwbouwprojecten Alegria, Armonia en Vida wordt vrijdag geslagen, foto: p.r. door marina meuers VLISSINGEN - Wethouder Piet Polderman slaat vrij dag 4 april de eerste paal van de nieuwbouwprojec ten Alegria, Armonia en Vi da. Deze projecten zijn on derdeel .van de nieuwe wijk het Spaans Kwartier in Vlis singen. Kenmerk van deze wijk is variatie. Tieners, ge zinnen, senioren, iedereen gaat zich in de wijk thuis voelen omdat mooie wo ningen gecombineerd worden met een prettige woonomgeving. Het pro ject Alegria ligt aan het An- toni Gaudipark, de voor malige Cruquiusstraat, en omvat zestien eengezins woningen die grenzen aan een autoluw hofje. Makel aardij Aerssens Pateer uit Vlissingen verkoopt deze woningen. "De woningen worden eind 2008 opgele verd", aldus Michel Carol van Aerssens Pateer. "Een aantal woningen is al verkocht. De starterswo- ningen aan de hogeweg van het plan Juventud, zijn allemaal verkocht en in middels al opgeleverd". De projecten Armonia en Vida bestaan uit seniorenappar tementen aan de President Rooseveltlaan en tegen over de nieuw te bouwen open wijkschool. Alle ap partementen worden ver huurd door l'Escaut woon- service. Het Spaans Kwar tier ligt dicht bij de Vlis- singse binnenstad, de bou levards, een supermarkt en scholen. Centraal in het Spaans Kwartier ligt de nieuwe open wijkschool 'De Combinatie'. Dit schoolgebouw gaat onder dak bieden aan drie basis scholen, een kinderop vang, een grote sportzaal en een mediatheek. poeder of gel 2 stuks

de Faam | 2008 | | pagina 21