Connexxion wil nog vier jaar Zagen en knippen PLAFONDSHOW 0113-270000 Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. dé Weekkrant De Faam Jong bos Jeugd zet de schaar in het Uitnodiging Op vrijdag 28 maart van 14.00 tot 18.00 uur en zaterdag 29 maart van 10.00 tot 16.00 uur In onze showroom aan de Columbusweg 3 te Goes (industrieterrein De Poet li) Bellen kan natuurlijk ook www.plameco.nl Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 9 Als het aan Connexxion ligt blijft hun bus door Zeeland rijden, foto: izaak verkeste door marcel van der voort MIDDELBURG - Welke bus maatschappij de reizigers in Midden-Zeeland de ko mende vier jaar gaat ver voeren wordt deze week door provincie Zeeland be kend gemaakt. Onder de chauffeurs van Connexxion zoemt het gerucht rond dat zij het contract binnen heb ben. "Wij hopen inderdaad dat wij dat zijn", bevestigt Emiel van den Berg van de vervoersmaat schappij. Mogelijk komen er aanpassingen en uitbreidingen voor de Belbus. De afgelopen tijd zijn er veel klachten geweest over het busje, dat via de tele foon ingeschakeld wordt. Grootste kritiek is altijd geweest dat de telefonisten onbekend zijn met het gebied. "Wij wach ten eerst op de uitslag en bekij ken dan of er iets veranderen moet", reageert Van den Berg. "Verschillende busmaatschap pijen hebben zich aangemeld en een offerte ingediend om de diensten te verzorgen. Dat gaat via de Europese aanbesteding. Het provincie bestuur kiest daaruit de beste aanbieding", aldus Machteld Schierbeek van de provincie Zeeland in Middel burg. BIGGEKERKE - Met zijn al len de boom onder handen nemen. De leerlingen van de Boazschool leefden zich uit in het jonge bos bij Biggeker- ke. Ze waren overigens de enige school die samen met Staatsbosbeheer de handen uit de mouwen staken op boomfeestdag. Boswachter Piet Keuning: "Ik merk dat de scholen uit Zeeuwse ste den hiervoor weinig animo hebben." door marcel van der voort langrijk werk gedaan", vindt boswachter Piet Keuning. Hij is blij met de helpende jeugd bij de bosrand van Biggeker- ke. "De knotwilg past goed in BIGGEKERKE Uitge dost met snoeimes sen, zagen en knip- scharen zijn de leer lingen van de Boaz school in Melisker ke vorige week te keer gegaan in het jonge bos langs OflgG DOS de kust van Wal- J cheren. Vanwege boomfeestdag mochten ze samen met Staatsbosbe heer de wilgen knotten die de af scheiding van het bos vormen. "Ze hebben be- het Zeeuwse landschap. Als ze dat niet doen wordt de wilg een grote boom. Zodra de wilg eenmaal is geknot moet dat iedere vier jaar gebeuren, anders scheurt de stam en valt de boom om. Wij hebben bewust gekozen voor knotten en het open snoeien van pa den. Je kan niet altijd bomen planten. Er zijn onvoldoende locaties. De kinderen vinden dit werk ook leuk. Ze houden de herinnering. Dat is de be doeling, want zo wordt de jeugd natuurbewust", vertelt de boswachter. "De wilgen zijn een mooie grens van het bos van Westkapelle tot Vliss- ingen", aldus veldwerker Adrie Boogaard die samen met de scholieren heeft ge werkt. Na de ruilverkavelin gen zijn wij tien jaar geleden gestart met het planten van jonge bosjes. Sommige bo men zijn nu acht meter hoog", zegt hij. De leerlingen van de Boazschool in Meliskerke waren heerlijk een dagje in de natuur aan het werk. foto: jaap wolterbeek Schone montage in één dag Zonder hakken en breken De meubels kunnen blijven staan Voor elke interieurstijl Brandveilig Uit één geheel op maat gemaakt Verlichting naar wens Geluidsdempend Warmte isolerend Onderhoudsvriendelijk Circa 100 kleuren en structuren Sierlijsten Tijdens de speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar!

de Faam | 2008 | | pagina 9