Onze Club 25e editie van de Omloop van Borsele Barend Schot wint t ELOCOAT KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? HUMAN RESOURCE OFFICER m/v FINANCIAL CONTROLLER m/v ELOPAK Wildcard voor Kustmarathon Hiltextoemooi NK Dammen Schaatskampioen Gedwongen vertrek i A Hl Zodra het competitieseizoen er op zit, organiseert Ardito altijd een nooi in de openlucht dat afgesloten wordt met een barbecue. "We gezelligheidsvereniging", zegt Ronald Groenewegen. FOTO: izaak verkeste. slottoer- zijn een Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 60 Volleybal bij Ardito door peter vrancken OOST SOUBURG - Met ruim veertig leden, verdeeld onder twee heren- en drie dames teams, kan volleybalvereniging Ardito het hoofd net boven wa ter houden. Het ontbreken van jeugdleden is ook bij Ardito een probleem. "Daardoor is de basis voor het eerste herenteam ook schamel en kan er nauwelijks worden gewisseld. Wij hebben zes spelers beschikbaar. Op de bank van de tegenstander zitten wel zes wisselspelers. Dat zie je terug in de prestaties", zegt Ro nald Groenewegen. "Volleybal spreekt de jeugd niet meer zo aan. Het is natuurlijk een tech nische sport, misschien dat dat de oorzaak is". Ardito probeert nieuwe leden te werven. „Ik heb nog contact met oud-leden van voormalig Dynamo uit Middel burg. je moet ze over de streep trekken. Als ze eenmaal de smaak te pakken hebben, blij- ven ze hopelijk." Groenewegen is een van de auteurs van het ambitieuze toekomstplan 'Ardi to naar 2010'. "Een plan schrij ven is natuurlijk niet zo moei lijk, maar nu de uitvoering nog." In grote lijnen komt het erop neer eerst te overleven en ver volgens enthousiast door te gaan. Als het even kan met een groter aantal leden. "We moe ten het enthousiasme bevorde ren", klinkt het strijdlustig. "Dat betekent dat het huidige aantal leden behouden moet blijven. Soms zie je mensen vertrekken om een vrije zaterdag te heb ben. Jammer." Het perspectief is somber, beseft het bestuur van de club die vijfendertig jaar bestaat. De respons voor het ju- bileumtoernooi was minimaal. "We hadden veel oud-leden en ook andere verenigingen aan geschreven. Heel erg jammer", besluit Groenewegen. Meer in formatie: 0118-614364 of www.wardito.nl. MIDDELBURG - De eerste wildcard voor de Kustmara thon is toegekend aan voor malig wereldkampioene du- atlon, Irma Heeren. De orga nisatie kan nog tien wild cards toekennen. AAGTEKERKE - Bennie pro voost en Martijn Rentmees ter ('s-Gravenpolder) nemen deel aan het sterk bezette Hiltexdamtoemooi. De Rus Alexander Georgiev, de nummer twee van de werel dranglijst, geldt als de grote favoriet. ZOUTELANDE - De KNDB, de dambond, heeft de orga nisatie van het Nederlands kampioenschap voor vrou wen opnieuw toegekend aan Zoutelande. Van 16 tot 23 november wordt in het Be- achhotel om de vaderlandse titel gestreden. DOMBURG - Dankzij ritze- ges op de 1500,3000 en 5000 meter heeft Adriaan Pro voost uit Domburg de zuide lijke allroundtitel opgeëist. Aan het toernooi namen de sterkste schaatsers uit Zee land, Brabant en Limburg deel. WESTKAPELLE - Niels Do- minicus (24) moet al na een seizoen weg bij hoofdklasser Kozakken Boys uit Werken dam. door leon janssens 'S-HEERENHOEK - Dit jaar rijdt de vijfentwintigste edi tie van de Omloop van Bor sele. Deze door het wieier- comité 's-Heerenhoek geor ganiseerde wedstrijd wordt voor het eerst in zijn be staan als driedaagse gere den op 25,26 en 27 apru. Naast de Internationale UCI wedstrijd voor dames elite op zaterdag 26 april rijden de juni or-vrouwen een internationale driedaagse. Deze wordt vrijdag avond geopend met een criteri um op een parcours van zeven kilometer rond 's-Heerenhoek. Op zaterdag wordt er gereden op het parcours van de Omloop en 's avonds rijden de junior vrouwen een individuele tijdrit over elf kilometer. Zondag 27 april volgt als afsluiting een rit in lijn binnen de gemeente Borse le over zeventig kilometer. In 2003 is de vrouweneditie toege treden tot de topcompetitie; vanaf 2006 zijn deze wedstrij den op de internationale kalen der geplaatst. Dit jaar kijkt de organisatie uit naar de komst van de nationale ploegen uit Zweden, Duitsland en Enge land en andere, niet nationale ploegen, uit het buitenland. Eiocoat b.v., met 96 medewerkers, gevestigd in Terneuzen, is een dochteronderneming van Elopak b.v. en behoort tot de Noorse Elopak Group (hoofdkantoor in Noorwegen). Eiocoat vervaardigt gecoat karton, voor de bekende Pure-Pak' verpakking, door middel van extrusie coating en laminatie in een vol-continuedienst. Elopak b.v., met 255 medewerkers, ook gevestigd in Terneuzen, tevens onderdeel van de Elopak Group, is één van 's werelds grootste verpakkingsproducenten voor zuivelproducten en vruchtensappen in kartonnen verpak kingen. Voor klanten als Campina, Friesland Foods en Tropicana is Elopak b.v. leverancier voor de verpakkingen en levert zij tevens complete vul- en verpakkingssystemen. (MET DOORGROEIMOGELIJKHEDEN TOT HUMAN RESOURCE MANAGER) Functie: De functie betreft grotendeels een uitvoerende functie met een belangrijke ondersteuning aan het sociale- en personele proces, gericht op een efficiënte bedrijfsvoering. Tot de taken behoren o.a.: het adviseren en uitvoering geven aan organisatieontwikkelingen, begeleiden van veranderingsprocessen en zorgdragen voor personeelsontwikkeling. U levert als management teamlid een bijdrage aan de totale performance van Eiocoat b.v. Bij het succesvol uitvoeren van deze functie bestaat er de mogelijkheid om binnen twee jaar door te groeien tot Human Resource Manager voor de vestigingen Elopak b.v. en Eiocoat b.v. In deze functie geeft u leiding aan een vijftal medewerkers en bent u verantwoordelijk voor het HR-beleid ten behoeve van 350 medewerkers en lid van het overkoepelend managementteam. Profiel: De juiste kandidaat voor deze functie beschikt over een afgeronde HBO/WO-opleiding, richting Personeel en Arbeid en heeft enkele jaren ervaring in een HR-functie. Ervaring binnen een productieorganisatie is een pré. U bent een stevige sparringpartner met een coachende managementstijl, die oog heeft voor het sociale proces, verhoudingen en ontwikkelingen in de organisatie. U bent een empatisch manager, die in staat is beslissingen te nemen binnen de sociale context. Daarnaast heeft u, vanwege de vele internationale contacten, een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Aanbod: Een verantwoordelijke spilfunctie bij een mondiale hoofdrolspeler in de markt van verpakkingen en verpakkingssystemen met aandacht voor inhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei voor de medewerkers. Hierbij hoort een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Bent u de daadkrachtige en persoonsgerichte manager? Een curriculum vitae met begeleidend schrijven kunt u sturen aan: Eiocoat b.v., t.a.v. dhr. K. Kamerling, Postbus 90,4530 AB Terneuzen of e-mail: Komelis.Kamerling@elocoat.nl. Sluitingsdatum: 4 april 2008. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie over Eiocoat en Elopak op www.elocoat.nl en www.elopak.com. Functie: U bent verantwoordelijk voor het realiseren van een adequate verzameling, verwerking, vastlegging en verstrekking van financiële informatie, zodanig dat de juiste informatie tijdig beschik baar is ten behoeve van het besturen van de onderneming en de verantwoordelijkheden die daarvoor dienen te worden afgelegd. U bent o.a. verantwoordelijk voor de financiële rapportage, kostencal- culaties, forecasts, budget en doet voorstellen ter verbetering van het financiële en algemene beleid. In deze functie rapporteert u functioneel aan de Demand/Supply Chain Business Control Manager Coating BBS en hiërarchisch aan de Plant Manager Eiocoat b.v. Profiel: U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, pro-actieve en pragmatische houding en doorzettingsvermogen, gericht op samenwerking met verschillende disciplines. U bent analytisch sterk, flexibel, resultaatgericht en geeft mens- en taakgericht leiding. U beheerst de Nederlandse en Engelse taal. U bent bereid om regelmatig internationaal te reizen. U levert als managementteamlid een belangrijke bijdrage aan de totale performance van Eiocoat b.v. Aanbod: Fulltime functie in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reactie: Geïnteresseerden in deze boeiende functie kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven sturen aan: Eiocoat b.v., t.a.v. dhr. K. Kamerling, Postbus 90, 4530 AB Terneuzen of e-mail: Kornelis.Kamerling@elocoat.nl. Sluitingsdatum: 4 april 2008. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie over Eiocoat en Elopak op www.elocoat.nl en www.elopak.com. MIDDELBURG - Tijdens het Drie Linden Toernooi in Prinsenbeek heeft de 16-jari- ge Barend Schot uit Middel burg de eerste prijs gewon nen in de categorie tot 20 jaar in het gewicht tot 81 kilo gram. De sportman van Sport school Geelhoed versloeg achtereenvolgens Robert Brouwer met een voetveeg, Roel Wessel met een voetstut en Axel Witmar met een til- worp. Zijn technieken waren zeer gevarieerd en overtui gend uitgevoerd. Boaz kalkhoven werd in de categorie tot 12 jaar eerste (zie foto) net als Lein Mulder in de categorie tot 10 jaar. Ryan Schaier werd eerste in de categorie tot 8 jaar en Pie- ter van den heuvel in de klas se tot 15 jaar.

de Faam | 2008 | | pagina 60