Heeft u interesse in dit dier? UNI1PHARMA X^<m>stbezor3ln9 Hoe is het nu met?... Powered byQiJobTrack.nl Fulltime magazijnmedewerker (m/v) Lekker bijverdienen en flexibele werktijden Meld u aan! SELEKTMAIL Faam Vermiste en gevonden dieren Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 vacaturenr. 2008.26.03 UNIPHARMA v.o.f. Word ook postbezorger! Da's andere post Westkapelle, Vlissingen-Binnenstad en diverse wijken in Middelburg Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 58 Muffel, de knuffelige kater uit het dierenasiel Vlissin- gen? Deze vriendelijke jon geman heeft, ondanks het feit dat hij nu niet bepaald Hollands next topmodel was, en de fotosessie als flauwekul bestempelde, zijn plekje gevonden. Dit Dier in het Vizier-kandidaatje heeft tenslotte andere kwalitei ten in huis die hem tot een gewaardeerd huisgenoot maken. Muffel kreeg een baasje die zijn overige ei genschappen op waarde wist te schatten. Dromen kunnen dus uitkomen. En de asieldieren? Die blijven er, net als wij, in geloven! Amivedi Voor de vermiste en gevonden dieren kunt u contact opnemen met Marga van Amivedi Wal cheren via telefoon: 0118- 639625 of via http://www.ami- vedi.nl/site/frame3htm. Dierenasiel Heeft u interesse in het dier van de week, neem dan contact op met: Stichting dierenasiel Wal cheren, Lange Leenweg 1 in Vlissingen. Telefoon: 0118- 460333. E-mail: fêhasielvlissin- gen@hetnet.nl. openingstijden: op werkdagen van 13.00-16.00 uur en op zaterdag van 10.00- 11.30 uur. Iris doet TEKST EN FOTO: INGE ZWEEDUK VLISSINGEN - Poes Iris is een pittige tante, die precies weet wat zij wel en niet wilt Die zelfverzekerde houding maakt de zwartharige scho ne van deze week nu juist zo apart (althans, naar het oordeel van poezenmen- sen). Een poging wagen om haar ka rakter te doorgronden kunt u zich besparen. Een voorbeeld: medewerkers van het asiel ver telden dat Iris zich niet zo mak kelijk geeft. Meteen na deze op merking nestelde Iris zich bij de fotograaf op schoot met een blik van: knappe jongen die mij hier weg krijgt! Natuurlijk was de fo tograaf zeer verguld met deze persoonlijke aandacht van Iris. Maar dat wil nog niet zeggen dat het poezenbeest de persoon in kwestie zo aardig vond, wel nee: Iris doet precies waar zij zin in heeft en als er ergens een voordeeltje te halen is, gaat zij ervoor. De fotograaf liet zich dus inpakken, maar heeft zelf al twee van die opportunisten (lees: katten) en... drie is teveel! Maar nu nog even over Iris. Zij is als vondeling naar het asiel ge bracht, dus over haar achter grond en verleden is helaas niets bekend. Wel dat Iris (al weer een jaar) zit te wachten op betere tijden. Welke lezer heeft het lef zich te laten inpalmen? Wat zegt Iris er zelf van? "Ik pittig?..poeh, je meent het!"... Vermist: 17-3 Joepie - is uit de auto van de buurman gespron gen bij tankstation Sand- berglaan, Rooseveldlaan. Joepie is oranje voskleurig, is ziek, heeft eczeem en loopt raar met zijn achterlijf door een aanrijding. 17-3* Spike - spierwitte, bre de en dove kater met blauwe ogen. Buteuxstraat in Oost- Souburg. 10-3 *Tommie, ongecas- treerde kater, 7 maanden, wit met rode vlek - rode kop en staart. Bemardus Smyte- geldstraat in Middelburg. 14-3 Bas kleine kater van 2jaar, draagt een licht blauw hals bandje, is wit met rood Hudsonstraat Oost- Sou burg. 8-3* Charly, zwart met witte sokjes en wit rond snuit met klein zwart snorretje. Wit puntje aan de staart - het puntje van zijn staart is ge knakt. Bonenburg Vlissin gen. Gevonden 3-2 X Labrador (blond) - Dauwedaele Middelburg. 14-3 Rottweiler - volwassen teef stond vastgebonden in de Overloper in Middelburg. Dood Cypers grijze kat bij de wa tertoren in Oost Souburg verongelukt. Zwarte kat, verongelukt in de Gerbrandystraat bij Huis Ter Schelde in Koudekerke. anenmarkt Groothandel en retail-organisatie voor Drogist en Apotheek v.o.f UNIPHARMA is een toonaangevende groothandel in de Nederlandse drogisterijbran che. Met een assortiment van ruim 40.000 verschillende artikelen en een klanten kring van meer dan 1.000 drogisterijen, apotheken en parfumeriën blijven de men sen van Unipharma werken aan uitbreiding, kwaliteit en service. Vanuit ons distri butiecentrum in Middelburg bezorgen wij dagelijks onze producten door het hele land. Voor de periode juni tlm augustus 2008 zoeken wij een tiental serieuze aanpak- kers voor de functie van Ben je gemotiveerd en heb je een volwassen werkinstelling? Kun je foutloos producten wegzetten en/of orders lopen en verzendklaar maken? Wij zoeken zelfstandig werkende aanpakkers voor in het magazijn. Unipharma biedt een moderne werkomgeving en goede voorwaarden. Je werkt in een weekrooster tussen 08.00-21.00 uur van maandag - vrijdag. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid datje contract verlengd wordt. Wij ontvangen je brief met CV graag binnen 14 dagen per post of mail. T.a.v.: Afd. P&O Ramsburgerweg - 4332 SG MIDDELBURG Fax: 0118 - 611 210 e-mail: m.hoogedeure@unipharma.nl drog/st zorg^K zeker Bezorgen bij u in de buurt Flexibele werktijden Zelfstandig werken Aantrekkelijke bijverdienste b mW' 214 90 00 of kijk op www.selektmail.nl :::::::NEEfEREiW0t: Selekt Mail zoekt bezorgers in:

de Faam | 2008 | | pagina 58