Met deze speciale lezersactie Lekker Thuis met gratis een 2 literbak roomijs Lekker Thuis actie thuis bezorgd Speciaal voor de lezers van dé Weekkrant Bestelbon www.lekker-thuis.nl Dé speciale Weekkrant aanbieding bestaat uit: Speciaal voor u heeft Lekker Thuis 6 (h)eerlijke vriesverse maaltijden samengesteld die door IJSPALEIS bij u aan huis worden bezorgd. geen boodschappen doen niet koken vers en gezond lekker (en) gemakkelijk Meer info: 1. Sucadelapje, gestoofde peertjes en kruimige aardappelen 2. Stamppot zuurkool met spekjes en ambachtelijke rookworst in jus 3. Hollandse hachee, rode kool en gekookte aardappelen 4. Spaghetti bolognese 5. Runderstoofpotje, andijvie bechamel- saus en krielaardappeltjes 6. Gesneden kipfilet in roomsaus, broccoliroosjes en aardappelen 2 liter ambachtelijk bereid vanille-roomijs eet u lekker thuis 6 vriesverse maaltijden l Ja ik wil graag gebruik maken van de lezersactie. J Hierbij bestel ik de 6 maaltijden met gratis een 2 literbak n roomijs voor de prijs van 29,90. H Naam: Adres: H Postcode: H Geslacht: E-mailadres: Telefoonnummer: Handtekening: Datum: Woonplaats: Geboortedatum: Stuur deze bon naar: Reggemedia B.V. o.v.v. Lekker Thuis actie, Stationsstraat 10, 7443 BX Nijverdal. Voor vragen kunt u bellen met Reggemedia: 0548 - 623 345. Mailen kan natuurlijk ook naar events@reggemedia.nl. Nadat uw bestelling bij ons verwerkt is maakt Lekker Thuis met u een afspraak om Ide maaltijden met de waardecoupons bij u thuis te bezorgen. Betaling bij aflevering: het bedrag van 29,90 kunt u pinnen, chippen of contant betalen. I Bestelbonnen die niet volledig, onjuist of onleesbaar zijn ingevuld, worden niet in behandeling genomen. Maximaal 1 bon per adres. Deze actie is geldig t/m 14 april 2008. J

de Faam | 2008 | | pagina 38