Bureau Foto's Surinaams weekend in Vlissingen Spelletjesmiddag Koffieochtend Marijke doet 't goed op de catwalk VOOR ADRESSEN KIJK OP WWW.ZEEMAN.COM Dames slip Dames T-shirt Dames T-shirt Heren polo Dames zonnebril Kinder zonnebril Waterpistool Zonnebril hoesje TTaï/aa'i'vA'illDe Faam Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 35 of Orange uit Amsterdam te sluiten. "Tijdens onze gesprek ken kwam het bureau goed en betrouwbaar over. Per jaar schrijven ze maar drie nieuwe modellen in, maar ze krijgen wel dertig mails per dag. Het contract is vrijwel rond en de eerste fotosessie heb ik al achter de rug." Studie Marijke blijft nuchter onder alle aandacht. "Ik realiseer me dat ik een kleine kans heb om topmo del te worden maar er is genoeg belangstelling om een aantal opdrachten binnen te halen. Ik ben eerstejaars student aan de Hogeschool Zeeland in Vlissin- gen en wil ook graag voor de klas staan, dat wil ik al van jongs af aan. Maar de kansen die ik krijg zal ik met beide handen aanpakken. Ik ga er dan echt voor." Wil je voor je plezier model lenwerk doen en heb je de goede uitstraling? Begin met het zoeken van een (ama- teur)fotograaf en laat goede foto's van je maken. Model zijn is jezelf verkopen heeft Marijke ondervonden. VLISSINGEN - Stichting Du- nya houdt na een Turks weekend nu ook voor het eerst een Surinaams week end. Dit doet zij om de con tacten van verschillende cul turen te bevorderen. Er zul len op zaterdag 29 maart van 10.00 tot 18.00 uur en op zondag van 11.00 tot 16.00 uur verschillende activitei ten zijn. Een greep uit de ac tiviteiten: Een tentoonstel ling, verkoop van Surinaam se artikelen en hapjes, optre dens en een kleurwedstrijd voor kinderen. Het is in St. Dunya in de Bonedijkestraat 50 in Vlissingen. VLISSINGEN - Stichting Pal ladium houdt vandaag (26 maart) een spelletjesmiddag op het basketbalplein aan de Bloemenlaan in Vlissingen. Het thema is het circus en het is voor kinderen van zes tot twaalf jaar. Er worden al lerlei spelletjes gedaan die met het circus te maken hebben. En kinderen kun nen zich laten schminken en er is een groot clownspring kussen. Het is van 14.00 tot 17.00 uur en gratis. OOST-SOUBURG - In wijk centrum De Kwikstaart in Oost-Souburg is morgen (27 maart) een koffieochtend voor vijftig plussers. Er word onder het genot van een bakje koffie kennis gemaakt met verschillende compu terspellen voor volwassenen. Het is van 10.00 tot 11.30 en de toegang is gratis. door pili diaz GOES - Marijke Versluijs (17) wilde meedoen aan de ModelConvention maar be dacht zich toen ze hoorde dat het inschrijfgeld 395 eu ro bedroeg. In De Bevelan der las ze kort daarop over de actie waarmee ze het in schrijfgeld kon winnen. Ze was blij verrast toen ze door Model Scouts Network werd gekozen als één van de drie prijswinnaars. Samen met haar moeder reisde Marijke op 23 februari vanuit haar woonplaats 's-Heer Hend rikskinderen naar Den Haag. "De dag begon met verschillen de workshops en presentaties van onder andere Mariana Ver kerk, Mauritz Briët en bekende stylistes. Zij vertelden ons hoe het vak in elkaar zit en wat van een professioneel model wordt verwacht. Daarna heeft Mariana Verkerk ons gecoacht op de cat walk, zodat we in de middag goed voor de dag zouden ko men. Ik was zenuwachtig, maar eenmaal op de catwalk was het echt heel erg kicken. Scouts let ten vooral op je uitstraling en op je manier manier van lopen. Aan het einde van de dag moest bijna de helft van de deelnemers naar huis. In hen had geen enkel bureau interesse. Gelukkig werd mijn nummer acht keer omge roepen", vertelt Marijke trots. Model Scouts Network is een onafhankelijke organi satie die een ModelConven tion organiseert voor meis jes en vrouwen en jongens en mannen in de leeftijd tus sen 14 en 35 jaar die (foto)model willen worden. Het aankomende talent leert binnen een dag alles over de modellenbusiness en wordt in contact gebracht met diverse topmodellenbu- reaus. De initiatienemers van het Model Scouts Netw ork zijn de ex-modellen Ma riana Verkerk en Mauritz Briët, onder meer bekend van het programma Hol land's Next Topmodel. Mo del Scouts Network is geen modellenbureau maar werkt samen met bureaus over de hele wereld die op zoek zijn naar nieuwe gezichten. "Met elk bureau waarvan vier uit het buitenland had ik een kort kennismakingsgesprek. Ik heb geen ervaring of portfolio daarom werd me geadviseerd om eerst in te schrijven bij een Nederlands modellenbureau." Contract Dat de 17-jarige studente talent heeft blijkt. Nog geen maand la ter staat ze op het punt om een contract met het bureau House Marijke Versluijs, 17 jaar, uit 's-Heer Hendrikskinderen foto: feuce buonadonna NL. Week 13-2008. Alle aanbiedingen zolang de voorraad strekt. Maat XS-L Maat S-XXL Maat S-XL Maat S-XXL Diverse modellen .ito. Diverse modellen i| I - Met pomp In 3 kleuren

de Faam | 2008 | | pagina 35