Ronde prijzen Before the devil knows you're dead tram mtjou., tlU dw] wur. dé Weekkrant Coca-Cola Bloemkool Rundergehakt Page Toiletpapier 32 Rollen Dommelsch Pilsener A79 en 1 SUPERMARKTEN De Faam Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 23 De broers Andy(Phillip Seymour Hof fman) en Hank (Ethan Hawke) besluiten uit geldnood een overval te plegen op de juwelierszaak van hun ouders. Andy heeft drugsproblemen en kampt met een slecht huwelijk, Hank is ge scheiden en probeert zijn verdriet weg te drinken in de lokale pub. Ze beramen een zorgvuldig uitgedacht plan waarbij de uitgangspositie is dat er geen geweld en slachtoffers vallen. Maar als een van hen zich niet aan de plannen houdt gaat er een hoop mis waardoor er een nieuwe uitweg moet worden bedacht. Regisseur Sidney Le- munt(Dog day afternoon, 12 Angry Men) wil met Before The Devil Knows You're Dead laten zien dat zelfs degene van wie je het nooit verwacht in staat zijn de meest vreselijke daden te plagen. De titel is afkomstig van een oude Ierse toost: "May you be in heaven half an hour before the devil knows you're dead." Vanaf 3 april in de bioscoop. 9th Company Special Edition De keiharde oorlogsfilm 9th Company staat te boek als een van de groot ste kassuccessen uit de Russische filmgeschiede nis. Sinds kort is de film met bonusmateriaal ver krijgbaar als 2-Disc Special Edition dvd. 9th Company wordt ver geleken met Amerikaanse tegenhangers als Platoon, Full Metal Jacket en Black Hawk Down. Het verhaal speelt zich af in Afghani stan waar een strijd woedt opleven en dood tussen Russische soldaten en de gevreesde Taliban. Een oorlog die de Russen daar tien jaar lang (1979-1989) uitvochten en die achteraf gezien een even grote mis lukking was als de Ameri kaanse aanwezigheid des tijds in Vietnam. Met zijn regiedebuut, dat geïnspi reerd is op werkelijke ge beurtenissen, sluit Fyodor Bondarchuk zich aan bij het handjevol regisseurs dat de Russische filmin dustrie de laatste jaren een krachtige impuls heeft gegeven. Met als extra's onder meer de originele trailer, The Real Story, Photo Gallery en Liner Notes. Simpsons The Movie Simpsons The Movie is inmiddels uitgegroeid tot een wereldwijd fenomeen en daarmee ook één van de grootste internationale blockbusters uit de film geschiedenis. In deze hila rische film moet Homer naast Marge, Bart, Lisa Maggie ook nog even de rest van de planeet red den van een enorme ramp die hij zelfheeft ge creëerd. Simpsons The Movie is de Amerikaanse animatiefilm die volgde op de tekenfilmserie The Simpsons. De film is gere gisseerd door David Sil verman, die ook veel afle veringen van de televisie serie heeft geregisseerd. In Nederland en België is de film naast de Engelstalige versie ook in respectieve lijk Nederlands en Vlaams nagesynchroniseerd. Op de dvd zijn diverse extra's toegevoegd, zoals com mentaar van de regisseur, 'deleted scenes', Homer's monoloog tijdens de To night Show, The Simps ons als jury van de Ameri kaanse Idols en een alter natief einde. Met gastrol len voor rockband Green Day en acteur Tom Hanks. Sicko Special Edition Michael Moore (Bowling For Columbine, Fahren heit 9/11) onderzoekt in zijn documentaire Sicko het gezondheidsstelsel in de Verenigde Staten. Waarom krijgen talloze patiënten niet de zorg die ze moeten hebben? Ver zekeringsmaatschappijen doen alles om onder de kosten uit te komen en farmaceutische bedrijven willen hun winsten zo hoog mogelijk houden. In deze documentaire pro beert Moore zelf de levens van bepaalde individuen te redden en toont hij aan in hoeverre het Ameri kaanse gezondheidsstelsel achter loopt bij de rest van de wereld. De film werd genomineerd voor een Oscar in de categorie Beste Documentaire. De extra's bestaan onder meer uit de korte filmpjes Raising Money to Fight Cancer, H.R. 676 (Sicko Goes to Washington), Is Norway Utopia?, General Electric In France en Sic ko Los Angeles Premiere. Verder ook nog een video clip van Alone Without You van Tom Morello en interviews. Vanaf 3 april verkrijgbaar. diverse soorten 2 4-packs 4 x 1,5 liter voordeel verpakking per 2 kilo pak 32 rollen JlröC VÖORDEELPAK krat 24 x 30 cl Ba GRATIS 0800-2353683 EM-TÉ KLANTENSERVICE Week 13. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 24 t/m zondag 30 maart 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl

de Faam | 2008 | | pagina 23