Puzzel Win een bon of concertkaarjes r r ebc£ VAN DE REE brilmode kom nu voor onze exclusieve voorjaarscollectie en sta versteld van het uitgebreide aanbod v EBC Talen verzorgt op maat gemaakte taaltrainingen fiMMH'HUlPe Faam Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 21 VLISSINGEN - Puzzel mee in De Faam voor mooie prijzen door de puzzel op te lossen. De letters in de vakjes vormen sa men een woord. Deze week maakt u kans op een cadeau bon van atelier/galerie Blauwe Hope in Middelburg en zeven keer twee vrijkaartjes voor het Euterpe baroque Concert in Vlissingen. Blauwe Hope is te vinden aan de Seisweg 78 in Middelburg. Anne pool verkoopt er sieraden met edel- steenkralen voor knoop- en rijg- werk. De winkel is elke eerste zon dag van de maand, tijdens de Kunst- en Cultuurroute Middel burg, van 13.00 tot 17.00 uur geo pend. En verder na een telefoni sche afspraak. De cadeaubon die beschikbaar is voor de puzzelaars bedraagt 20 euro. Euterpe concert In de jubileumserie, ter gelegen heid van het zevenhonderdjarig bestaan van de Vlissingse Sint Ja- cobskerk, is zaterdag 29 maart een concert door het Euterpe Baroque Ensemble uit Antwerpen. Het en semble staat onder leiding van de bekende dirigent Bart Rodyns. Dit maal staan er sonates op het pro gramma van Caldara, Marais, Muf- fat en Biber. Deze voorlopers en tijdgenoten van Bach zijn van grote invloed geweest op de ontwikke lingvan de klassieke muziek en Eu terpe zal zeker weer kunnen zorgen voor een muzikale belevenis van topniveau. Het concert begint om 20.00 uur en de toegangsprijs moest ditmaal vanwege de hoge kosten gesteld worden op 10 euro. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij aanvang van het concert vanaf 19.30 uur aan de zaal en in de voor verkoop bij de Tourist Shop en Pri- mera in Middelburg en bij boek handel 't Spui en Primera in Vliss ingen. Oplossing doorgeven Uw oplossing geeft u snel en een voudig door via de e-mail: red.faam@whk.wegener.nl. vergeet uw naam en adres niet. Ook kunt u uw oplossing via de post zenden aan De Faam, Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes. Prijswinnaars krijgen schrif telijk bericht. De oplossing van de ze puzzel wordt gepubliceerd in De Faam van woensdag 9 april. Prijswinnaars De oplossing van de puzzel van 12 maart is ambtgenoot. Zeven lezers kregen de concertkaartjes vorige week al toegestuurd, omdat anders het concert al achter de rug zou zijn. De twee cd's van Margriet es- huijs zijn verzonden aan P. van den berge in Oost-Souburg en T. Evert- se in Oostkapelle. De twee dvd's gingen naar W. Ales in Domburg en Elizabeth van der Bliek in Vlissin gen. longe- tover godin teder Turkse titel inter val Italiaans gerecht veer kracht ling muziek noot drink gerei vreemd T 10 ver trek stad in Zuid- Korea 2 ver giffenis edel gas guit voor zetsel wijn soort warmte 6 scheeps schade snij- werktuig V kat- beer niet dezelfde T 8 in orde pad persoon lijk 1 kippen- stok bevallig heid T 9 geweld dadig mens soort muziek T 3 V leemte Ara bische titel zoet brood T T 7 Engels bier vogel deel van de hals werk plaats familie lid muziek noot lijkvaas V personal computer Chinese munt wiskun dig getal voor de gehele werktijd 5 mode- ontwerp 4 niet water dicht 1 23456789 10 puzzelland Nederlands Engels Frans Duits Spaans Italiaans Roemeens Portugees Russisch Pools Turks Chinees tars Arabisch Wij vragen: Een docent Duits Het gaat hierbij om één-op-één lessen in het instituut in Bergen op Zoom en lessen voor kleine groepen bij bedrijven in Zeèland en West-Brabant. De lessen worden gegeven tussen 09:00 uur 's ochtends en 22:00 uur 's avonds. Wij zoeken Native Speakers met: E.M.A. van Kerkhof-van derTogt Keldermanslaan 3 4611 AL Bergen op Zoom T 0164-265679 lvkerkhof@ebc.nl www.ebc.nl

de Faam | 2008 | | pagina 21