A Officiële Mededelingen verkeer en vervoer milieu HXiDe Faam van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl iWi^ kV4*AV*V*V4T*V*T*V*'*'4Tt'Ar4r6'4*•AJ 6 A 3-'A A ft Woensdag 26 maart 2008 - Pagina 15 Verkeersmaatregelen voor provinciale weg Middelburg - Koudekerke (N660) Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten de volgende ver keersmaatregelen te treffen op de pro vinciale weg Middelburg - Koudekerke (N660): - instellen inhaalverbod, op de hoofd rijbaan over het gehele wegvak door plaatsing van verkeersborden F1, met onderbord 'inhalen trekker toe gestaan'; - vaststellen maximumsnelheid van 60 km/h, voor het gehele wegvak, door plaatsing van verkeersborden A1 (met opschrift "60"). Toelichting: De provinciale weg Middelburg - Koudekerke (N660) moet worden gereconstrueerd. De huidige inrichting en vormgeving leidt tot onveilige situa ties en verkeershinder. Dit maakt het noodzakelijk dat maatregelen worden getroffen om de verkeersveiligheid van de weg over het gehele wegvak te ver beteren. Ook de constructie van de weg dient te worden verbeterd. Over de plannen voor de reconstructie zijn informatie-avonden gehouden. Naar aanleiding van de inspraakreac ties zijn diverse alternatieven overwo gen. Uiteindelijk is besloten tot definitieve herinrichting van de N660 conform het zgn. 60-km alternatief, waardoor de belangen van landschap en fietsver- keer prevaleren boven andere belan gen. Dit betekent dat de weg zal worden ingericht als erftoegangsweg, hetgeen onder andere inhoudt dat hier een snelheidsregime van 60 km/h dient te gelden en dat de hoofdrijbaan enigs zins zal worden versmald en opnieuw ingericht met onderbroken kantstre- pen, zonder middenstreep. Bovendien zal voor het gehele wegvak een inhaalvèrbod worden ingesteld. Het inhalen van langzaam verkeer zal worden toegestaan. De politie heeft de voorkeur uitgespro ken voor handhaving van de huidige inrichting als gebiedsontsluitingsweg met bijbehorend snelheidsregime (80km/h) en heeft aangegeven dat door de gekozen inrichting hier een handhavingsprobteem wordt voorzien. Inzien verkeersbesluit Het betreffende verkeersbesluit ligt vanaf 27 maart 2008 tot en met 8 mei 2008 ter inzage in het Provinciaal Informatiecentrum, Nieuwe Burg 62, te Middelburg, op werkdagen van 09.30 - 16.30 uur. Voor het inzien buiten kantooruren, een mondelinge toelichting of kopieën van ter inzage gelegde stuk ken. kunt u zich wenden tot mevrouw A. Caljouw, telefoonnummer 0118 - 631571 of de heer W.L. Houmes, tele foonnummer 0118 - 631565. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot en met 8 mei 2008 tegen dit verkeersbesluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van, Zeeland, Postbus 6001, 6330 LA Middelburg. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit. Voorlopige voorziening Alleen zij die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Middelburg, Postbus 5015, 6330 KA. een verzoek doen tot het tref fen van een voorlopige voorziening. Voor de behandeling van een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. Melding BUS-sanering Stortplaats Bosweg Veere Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 7 maart 2008 een 'Melding BUS-sanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvan gen voor de sanering op de locatie Stortplaats Bosweg te Veere. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de verontreiniging of de voorgenomen sanering niet vol doet aan de eisen van het Besluit uni forme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- sanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118- 631926). Vergunning voor Thermphos International B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Thermphos International B.V. te Vlissingen-Oost een vergun ning Wet milieubeheer met voor schriften ter bescherming van het milieu verleend voor het innemen en verwerken van afvalstoffen, met als doel de terugwinning van fosfor, fos faat en fosforzuur en de vervanging van de inzet van cokes door koolstof- houdende afvalstoffen. De verwerking vindt plaats binnen bestaande instal laties en processen. De inrichting is gelegen op haventerrein 9890 te Vlissingen-Oost. De vergunning ligt van 26 maart 2008 tot en met 7 mei 2008 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantoor uren. bij de afdeling publiekszaken van de gemeente Vlissingen aan de Coosje Buskenstraat 200 te Vlissingen, op werkdagen van 8.30-12.30 uur en 13.30-15.00 uur en (na telefonische afspraak 0118-687206) op woens dagavond van 17.15-20.15 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergunning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp-vergunning kunnen tot en met 8 mei 2008 tegen de vergunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De vergunning wordt op 9 mei 2008 van kracht, tenzij overeenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage'gelegde stukken kunt u zich wenden tot P.M. Witkam (tel. (0118) 631769). Provincie Zeeland Nodig: vier mooie dunne kalfslapjes, bloem, 250 gram boter, wat vleesbouillon, bakje champignons, twee tenen knoflook, half kopje droge witte wijn, twee eetlepels marsala, een citroen, citroensap, en vers gehakte peterselie, peper en zout. Bereidingswijze: Snipper de ui en snij de champignons aan plakjes. Klont boter in een pan en de knoflook en cham pignons fruiten. In een sauspan wat boter smel ten en bloem toevoegen. Langzaam warm laten worden anders gaat de saus schiften. Voeg de wijn toe en laat een minuut inkoken. Voeg dan twee theelepels citroensap en wat vleesbouillon toe en opnieuw laten inkoken. Hetzelfde doen met de marsala. Roer de knoflook en de champignons door de saus en hou die mooi vloeibaar. In een groet koekenpan wat boter verhitten en de door de bloem gehaalde kalfslapjes op hoog vuur aan beide zijden bruin bakken. Ongeveer twee minu ten. Temper het vuur en giet de saus over het vlees. Nog even laten doorkoken tot het geheel goed warm is en direct serveren. Garneren met de gehakte peterselie en schijfjes citroen. Hier past een lichte rode wijn bij. Een jonge bardolino zou het goed doen. Anneke Kaiser Kalfspiccata In de Italiaanse keuken is kalfsvlees een gewild product om allerhande gerechten mee te maken. En marsala, een zoet, wat dikkige wijn uit de buurt van het plaatsje Marsala op Sicilië al even eens. Deze keer dus de beurt aan een combinatie van beiden: de klassieke kalfspiccata met marsa la. met marsala

de Faam | 2008 | | pagina 15