HEERLIJKE PASEN ÜP l enthousiaste en gemotiveerde medewerkers ^^^^pasen bij www.piccard.nl Eerste optreden Urker mannen- ensemble Muziek Op Zaterdag met duo Follie a Deux ravmimnipe Faam Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Vlasmarkt 24 - 4331 PE Middelburg ACTIES: PAAS- ADVOCAATTAART 9,50 ROOMBOTERCAKE 3,50 BONBON-EITJES KIEVITSEnjES SCHUIMKUIKENS 1,25 PAASSTOL 7,95 MEERGRANENBROOD 1,30 6 WITTE PUNTJES 1,25 Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel. 0118-413551 Gelegen direct achter de boulevard Vrijdag 21 maart - Goede vrijdag Maandag 24 maart - 2e Paasdag Uitgebreid keuzePAAS diner buffet Inclusief welkomstaperitief en een kopje koffie na! U kunt aan tafel tussen 18.00 en 21.30 uur U maakt uw eigen keuze van ons voorgerechtenbuffet en/of uw voorkeur gaat uit naar de soep van de dag Voor het hoofdgerecht kunt u een keuze maken uit: - Gebakken scholfilet met remouladesaus - Grote garnalen in folie met tomaat, ui en knoflookboter - Gegrilde zalmfilet met dilleboter - Visstoofpotje - Gekookte mosselen - Gebakken runderentrecöte met pepersaus - Mixed-grill van vlees met knoflookboter - Varkenshaasmedaillons met tuinkruidensaus - Wekelijks wisselend hoofdgerecht - Dagelijks wisselend hoofdgerecht Hierna kunt u een keuze maken van ons nagerechtenbuffet Voor de jongsten hebben wij verschillende kindermenu's van 2 tot 7 jaar 5,- en van 7 tot 12 jaar 9,75 per kind Zaterdag 22 maart - vanaf 10 personen 10% korting Mediterrane buffet - Aanvang tussen 18.00 en 20.00 uur o.a.: soepen, warm- en koudbuffet met o,a. gerookte vissoorten, vis- en vfeesspecialiteiten van de grill, diverse salades, schaal- en schelpdieren en een uitgebreid dessertbuffet Van 2 tot 7 jaar 6,50 en van 7 tot 12 jaar 12,50 per kind Muziek van UweLife Zondag 23 maart - 1e paasdag Barbecue buffet - Aanvang tussen 18,00 en 20.00 uur o,a,; soepen, bafbecuespeeialitêiten, diverse salades, schaai- en schelpdieren en diverse soorten mousse en ijs. Per volwassene eet één kind tot 12 jaar GRATIS MEE! Z zondagmiddag vol t 1e paascjag Maandag 24 maart - 2e Paasdag Familie middag - van 12.30 tot 14.30 uur Terwijl de Paashaas van 'Ballon en Ko' uw kinderen animeert, kunnen u en uw gasten rustig genieten van alle heerlijke gerechten van ons grillbuffet. Voor de kinderen is er een spéciaal kinderbuffet, kunnen ze geschminkt worden, kleuren, gamen en nog veel meer..,;" Per volwassene eet één kind tot 12 jaar GRATIS MEE! Zonder Jos Brink verder Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 62 Wij zijn op zoek naar voor de avonden en in het weekend Stuur je sollicitatie naar: Landlust, t.a.v. Arno de Jager, Landlustweg 1, Nieuwdorp of via www.landlust.nl Breeduit 4 pizza's bestellen, 3 betalen Broodje Döner frisdrank 5,- Bij 2 shoarma/kip/Dönerschotels, 2 frisdranken gratis Kindermenu v.a. 3,50 OPENINGSTIJDEN Zondag t/m donderdag 15.00 tot 03.00 uur Vrijdag en zaterdag 15.00 tot 05.00 uur GRATIS THUISBEZORGD Vanaf 7,- in Middelburg en vanaf 15,- in: Oost-Souburg, West-Souburg, St. Laurens, Nw. en St. Joostland, Arnemuiden, Koudekerke, Serooskerke, Veere, Bossenburg, Papagaaienburg, Pauwenburg en Rithem. TEL. (0118) 63 55 53 (0118) 63 73 57 Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 OPGEMAAKTE PAASEIEREN ALLES UIT EIGEN CH0C0IATERIE Het Gilde van de Betere Banketbakkers JHÉ^iccard MIDDELBURG - Het Noordzee Ensemble uit Urk, een nieuw Urker mannenensemble, geeft zaterdag 22 maart een Paascon- cert in de Nieuwe Kerk. De or ganisatie is in handen van Stichting Omnis Cantare. Ook Voice Four uit Vlissingen ver leent zijn medewerking. Het is het eerste optreden van het Noordzee Ensemble dat uit twaalf zangers bestaat. De man nen treden op in traditionele Urker klederdracht en brengen psalmen, gezangen en negro spirituals. Aanvang: 19.15 uur. Gratis entree met collecte voor Sl- L0AH, Gehandicapten Zorg van de Gereformeerde Gemeenten. MIDDELBURG - Het duo Fol lie a Deux bestaande uit Ma- rina Eckhardt op mandoline en Monty van Belzen op ac cordeon, staat zaterdag 22 maart in De Drvkkery in Mid delburg, tijdens Muziek Op Zaterdag. Marina en Monty brengen een gevarieerd muzi kaal programma van tango's (onder andere Astor Piazzol- la), Zuid-Europese en Russi sche volksmuziek, musical- en filmmelodieën. Deze mu ziek staat bekend als vir tuoos en gepassioneerd. Maar ook verstilde en ont roerende elementen ontbre ken niet. In maart 2005 bracht het duo in eigen be^ heer een CD uit met de titel Passionata. De opnamen voor deze CD vonden plaats in 't kerkje van Ellesdiek (EI- lewoutsdijk). De concerten van Follie a Deux worden al tijd uitgevoerd in een akoe stische opstelling zonder ver dere versterking, omdat de muzikanten vinden dat daar door de muziek en de samen klank van de instrumenten het beste tot hun recht ko men. Het concert van Follie a Deux is de slotactiviteit van de Boekenweek. Tussen 15.00 en 16.30 uur in de Brasserie. Entree: gratis. Voor meer informatie: www.follie- adeux.tk. MIDDELBURG - Purper brengt donderdag 20 maart de splinter nieuwe show 'Purper 101, a perfect performance' in de Stads schouwburg Middelburg. Ion van Eerd heeft de plaats van de in augustus overleden Jos Brink ingenomen. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. foto: nick van ormondt MIDDELBURG - Frank Groothof brengt vrijdag 21 maart, samen met leden van het lazzorkest Dig d'- Diz, de zangeres Marzieh Reyhani en actrice Susanne Roos, de familievoorstelling Porgy Bess op muziek van George Gershwin in de Stadsschouwburg Middel burg. De rockband Van Katoen, foto: wout de jong VLISSINGEN - De regionale metalband Crimson Black uit Goes en de rockband Ocean's Edge uit Vossemeer spelen za terdag 22 maart als supportact van de bekende Nederlandse band Van Katoen in de Piek in Vlissingen. Eerder kregen de jonge talenten een workshop van deze rock/metalband. Hard, meedogenloos en Neder landstalig. Van Katoen is in de Nederlandse podia geen onbe kende meer. Volgens eigen zeggen bestaat hun succesformule uit: "Geen concessies en compromissen, doen wat je doen moet, trouw blijven aan jezelf en stug vol houden. Dan vinden de fans je vanzelf." De band speelde eer der op Parkpop, Noorderslag, Lowlands en Pinkpop en daar naast vrijwel in het gehele Ne derlandse clubcircuit. De heren staan er om bekend dat ze zonder platenlabel of ma nagement op geheel eigen kracht hun opmars hebben we ten te maken. Ze werden hier recentelijk nog voor geprezen met de Interactive Award 2008. In de Piek is een speciale Van Ka toen Krant af te halen met daarin een bon die aan de deur 2,50 euro korting oplevert. Entree: 7,50 euro, met bon 5,00 euro. Deuren open: 21.00 uur. www.depiek.nl. Sjonnie en Bep maken deel uit van een ploegje schoonmakers dat aan het werk is in een schouwburg waar 's avonds de opera Porgy Bess zal spelen. Hun spel wordt begeleid door drie topmuzikanten uit het jaz zorkest van het Koninklijk Con certgebouworkest en zangeres Marzieh Reyhani. Sjonnie weet precies waar het verhaal over gaat en vertelt dit al poetsend aan Bep en zijn ande re collega's. Vanuit zijn bele vingswereld komt een verhaal tot leven waarin iedereen zijn rol gaat spelen. Een verhaal over liefde, vriendschap en jaloezie maar ook een vertelling die ac tueler is dan ooit omdat discri minatie en drugs er een belang rijk aandeel in hebben. Begrijpelijk Door middel van humor en mu ziek brengt Groothof deze zware kost terug naar voor kinderen toegankelijke proporties. De voorstelling is speels en humo ristisch van opzet. Summertime, I'v got plenty o'nothing, Bess, you is my woman now, alle klas siekers komen aan bod in deze nieuwe vertaling. 'Muzikaal is de opera met de mannen van Dig d'Diz een lust voor het oor en het verhaal staat als een huis', schrijft Trouw. Frank Groothof bekend van Sesamstraat en de Broertjes, heeft al jaren als passie wereld beroemde opera's toegankelijk te maken voor een breed pu bliek. Zijn bewerkingen van Don Giovanni, Boris Goedonov en Carmen werden veelgeprezen. Aanvang: 19.00 uur. Entree: 12/9 euro. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033.

de Faam | 2008 | | pagina 62