Korfballen bij Swift Onze Club Open Dag bij jubilerend Zer Oirts Grootste Zeeuwse dartstoernooi SMAAKMAKEND WERK ALLROUND MONTEUR (M/V) MONTEUR STORINGSDIENST (M/V) Jeugdlede n Swift vierden het kampioenschap Oranje verrassing voor Istvan Bakx ELEKTRO-MECHANISCH rinymiTmiPe Faam Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 57 Vorige week kwam de titel te vroeg. Dus vierde korfbalvereniging Swift afgelopen zaterdagavond het kampioenschap van het tweede en de terugkeer naar de eerste klasse op uitbundige wijze, foto: izaak verkeste. door peter vrancken MIDDELBURG - Na een kort verblijf in de tweede klasse zijn de zaalkorfballers van Swift weer terug in de klasse waar de vereniging volgens woordvoer der Martijn van Langevelde thuishoort: de eerste klasse. Maar de Middelburgse ambities reiken verder. "Onze doelstel ling is om op termijn terug te keren naai- de overgangsklasse. De basis daarvoor hebben we gelegd met onze jeugd. Onzeker blijft of je de talentvolle jeugd kunt vasthouden, want meestal raak je ze kwijt als ze gaan stu deren. Dat is gewoon een Zeeuws probleem voor alle sportverenigingen", beseft Van Langevelde. Swift, in 1934 ont staan uit een fusie van PZEM en de Christelijke Kweekschool, kende haar hoogtepunt in de ja ren tachtig, toen al eens de overgangsklasse werd bereikt. Daarna volgde, in de zaal, zelfs de hoofdklasse, maar dat duur de twee keer slechts een sei zoen. "Swift is meer dan alleen maar prestatiegericht korfbal len", benadrukt Van Langevel de. Swift organiseert al jaren het Hemelvaartsdagtoernooi, ja renlang één van de grootste eendaagse toernooien van Ne derland. Voor de leden wordt veel georganiseerd, zoals de jaarlijkse play-back-show, de dropping, het schutterstoemooi en de familiedag." Een ander hoogtepunt in de geschiedenis was de voorronde van het WK 2003 in Zeeland. Swift was toen gastvereniging voor het team van India en verleende hen een week onderdak. Tijdens de voorronde kreeg India veel sup- porterssteun van Swift. Mabel van de Velde vierde het titelfeest mee, hoewel zij in de kam pioenswedstrijd een week eer der haar achillespees afscheur de, inmiddels is geopereerd en nu met haar been in het gips zit. VLISSINGEN - Bonds coach Foppe de Haan be zorgde voetballer Istvan Bakx een geweldige verras sing, door de Kortrijkspeler op te nemen in de voorlo pige selectie voor Jong Oranje. Vrijdag hoort de 22-jarige Bakx, die eerder voor RCS, Kloetinge en Hoek speelde, of hij tot de definitieve se lectie hoort. Handboogtitel voor Boy Sekewael OOST SOUBURG - Boy Se kewael won zaterdag in Yerseke het Zeeuwse kam pioenschap handboog- schieten op het onderdeel recurve. In de achterhoede door valpartij VLISSINGEN - Motor crosser Rinus van de Ven kon zondag niet meedoen om de prijzen bij de eerste wedstrijd om het Open Ne derlands kampioenschap. Van de Ven reikte in de eer ste manche na een valpartij naar een 15e plaats. In de tweede manche volg de een teleurstellende 22ste plaats. Op achterstand door verlies van koploper VLISSINGEN - De kans op de titel is voor de hockey- dames van Vlissingen een stuk kleiner geworden. Op het vertrouwde eigen kunstgras werd de topper in de derde klasse G tegen koploopster Etten Leur met 1-5 verloren. Daarmee liep de achters tand op tot zes punten. SEROOSKERKE - Tennis- verenging Zer Oirts uit Serooskerke houdt op za terdag 22 maart een open dag. Belangstellenden kunnen op het park rond kijken en eventueel zelf een balletje slaan. De club bestaat dertig jaar. Nieuwe leden krijgen, bij aan melding in maart, dertig pro cent korting op de jaarcontri butie. De vereniging heeft le den in de leeftijd van zes tot ruim zeventig jaar. Enkele ke ren per week wordt door de vereniging een toss gehouden. De aanwezigen worden dan op onwillekeurige wijze inge deeld om dubbelpartijen ten nis te spelen. Deze bijeenkom sten worden door de leden druk bezocht vanwege de ge zellige sfeer. Nieuwe leden krijgen elke maand een leer- avond aangeboden, waarbij de nadruk ligt op het leren,- spelen van onderlinge partij tjes. Ook zorgen deze avon den er voor dat iedereen el kaar leert kennen. De Open Dag is aan de Zand- put in Serooskerke van 13.30 uur tot 16.30 uur. Tegelijker tijd wordt het dertigjarig jubi leum gevierd OOST-SOUBURG - De vierde editie van het Open Paastoernooi Bar de Belt is op eerste paasdag (23 maart). Dit is het grootste dartstoernooi van Zee land. De wedstrijden zijn in sport hal de Belt in Oost-Souburg. Het is een toernooi waar ie dereen aan mee kan doen, ook niet-leden. Er wordt eerst in poules gespeeld en daarna is er een knock-out winnaars- en verliezersron de. Iedere deelnemer speelt minimaal vier wedstrijden. De organisatie hoopt het aantal van 164 deelnemers van vorig jaar te kunnen eve naren. Met voormalige win naars als Michael van Ger- wen (2006) en Steve West (2007) en een prijzenpot van 4000 euro rekenen zij weer op een paar grote namen. Het toernooi wordt gespeeld op 34 dartsbanen en de halve finales en finale worden op een podium gespeeld met caller. Inschrijven is tot 12.30 uur. Het toernooi is van 14.00 tot 21.30 uur. Meedoen kost 10 euro. Entree is gratis. Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter versterking van onze afdeling Technische Dienst, vestiging Kruiningen, die bestaat uit ruim 55 medewerkers, zijn wij op zoek naar een: Als Allround Monteur verzorg je zelfstandig de uitvoering van (mechanische) onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan installaties en apparatuur van één van de productielijnen. Zowel individueel als in teamverband verricht je werk zaamheden in het kader van correctief en preventief onderhoud. Je werkt in dagdienst en volgens een rooster weekenddiensten. In deze weekenden ben je verantwoordelijk voor de planning, afwerking en nazorg van de uit te voeren werkzaamheden, daarbij geef je functioneel leiding aan de toegewezen medewerkers (ook derden). Als Monteur Storingsdienst verricht je diverse voorkomende controle-, onder houds- en reparatiewerkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productieproces gewaarborgd blijft. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar. De werkzaamheden verricht je zelfstandig, of in samenwerking met collega's van de technische dienst. De werkzaamheden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde opleiding MTS-werktuigbouwkunde, of een vergelijkbare opleiding op MBO-niveau en ruime relevante werkervaring. Je hebt bij voorkeur kennis van industriële installaties en je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op- MBO-niveau. Je hebt bij voorkeur ervaring zowel op het gebied van werktuig bouw als elektrotechniek, opgedaan in een vergelijkbare functie waarin je hebt gewerkt aan elektrotechnische en industriële installaties. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. We vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources Kruiningen, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

de Faam | 2008 | | pagina 57