Huishoudelijke hulp bij de klanten thuis (alphahulp) m/v d gezocht! Uw schoonmaakpartner in de regio Medewerker Bloedafname m/v Vakantiemedewerkers Bloedafname m/v Commercieel Manager (Zeeland) Regio Zeeland De vakantieperiode van 2008 biedt jou volop kansen om bij onze organisatie te werken. Gedurende de zomermaanden (juli t/m augustus) zijn wij voor de regio Zeeland op zoek naar: Ter Weel zorgstroom Industriële brand/veiligheids wachten (m/v) De Faam Professioneel schoonhouden is een vak waar wij trots op zijn. Sinds de oprichting van Basita in 1958 zijn wij hiermee enthousiast en bevlogen bezig. Wegens uitbreiding en ambitieuze groeiplannen zijn wij op zoek naar een: Kenmerken als persoonlijke verkoopkracht, betrouwbaarheid, inlevings vermogen en een optimistische instelling zijn essentieel om van deze functie een succes te maken. Uiteraard is het zaak dat u in Zeeland woonachtig bent. Ervaring in de schoonmaakbranche is een pré. Reageren? Basita biedt u een uitdagende functie met goede voorwaarden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Bert van der Ploeg, Algemeen Directeur, op telefoonnummer 06-51409942. Uw sollicitatie kunt u richten aan mw. M. Rijnberg, Manager P&O, Dorpsdijk 115, 3160 AA Rhoon of per mail naarmrijnberg@basita.nl. schoonmaakdiensten Acquisitie naar aonleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Huisartsen Laboratorium Functie-inhoud Als medewerker bloedafname rij je op woensdag en vrijdag de thuisprikroute in Goes (5 uur per week). Hierbij verzorg je de bloedafname bij de patiënten thuis. Daarnaast ben je bereid om bij vakantie of ziekte van collega's in te vallen op onze prikposten in Goes en omgeving. Wij zoeken Wij zoeken collega's met een (para) medische achtergrond. Onze voorkeur gaat uit naar doktersassistentes, analisten of verpleegkundigen. Ervaring met intraveneus prikken is gewenst. Daarnaast beschik je over goede sociale vaardigheden en heb je een flexi bele instelling. Je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs en een auto. Wij bieden Een functie binnen een professioneel, enthousiast en collegiaal team. Je werkt zeer zelfstandig op je "eigen" prikpost en bent het visitekaartje van onze organisatie. Je salaris bedraagt maximaal 2147,- bruto per maand op basis van 36 uur per week volgens functiegroep 30. Naast een vaste reiskostenvergoeding woon-werk ontvang je voor de extra gereden kilometers een zeer ruime vergoeding van 0.29 netto per kilometer. Daarnaast heb je de mogelijkheid gebruik te maken van onze spaarloonrege ling of levensloopregeling. Al onze medewerkers ontvangen een eindejaarsuitkering van 5%. Functie-inhoud Als vakantiemedewerker bloedafname verzorg je een aantal uren in de ochtend per week de bloedafname van patiënten op de prikposten in ons werkgebied. Jouw werk gebied wordt bepaald door je woonplaats. Daarnaast verzorg je de bloedafname bij de patiënten thuis. Van jou wordt verwacht dat je de nuchtere patiënten, die aan huis geprikt moeten worden, voor de openingstijd van de prikpost hebt bezocht. Wij zoeken Enthousiaste studenten HBO-V of Verloskunde die in de maanden juli en augustus 2008 minimaal 4 (liefst aaneengesloten) weken werkzaam kunnen zijn. Ervaring met intrave neus prikken is gewenst. Daarnaast beschik je over goede sociale vaardigheden en heb je een flexibele instelling. Je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs en de beschik king te hebben over een auto. Wij bieden Een uitdagende, "prikkelende" vakantiebaan met goede verdiensten. Het salaris bedraagt 12,37 bruto per uur. Tevens ontvang je zeer ruime reiskostenvergoeding van 0.29 netto per kilometer. Meer informatie Voor meer informatie omtrent de functies kunt u contact opnemen met Anja de Jongh-Gaastra, hoofd decentrale prikdienst, tel. 076-5029181. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 1 april 2008 mailen naar personeelszaken@shlbreda.nl of richten aan SHL, t.a.v. personeelszaken, Postbus 228, 4800 AE Etten-Leur. Kijk ook op www.shlbreda.nl. Wij zoeken met spoed voor klanten op Walcheren en de Bevelanden kandidaten voor de functie van o K BL Voor gemiddeld 3 tot 15 uur per week Als alphahulp verricht je, voornamelijk bij "oudere mensen thuis, huishoudelijk werk. Wij bemiddelen tussen de zorgvrager en de alphahulp: je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huishoudelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantietoeslag eri vakantiedagen). Voor alphahulpen jonger dan 23 jaar gelden andere uurlonen. Heb je interesse, neem dan contact op met één van onze kantoren of kijk op www.zorgstroom.nl. Voor de gemeente Middelburg kun je bellen naar (0118) 65 56 00, voor de gemeente Vlissingen naar (0118) 48 64 00, voor de gemeente Veere naar (0118) 59 73 00 en voor de Bevelanden naar (0113)273636. THUISZORG Ridderikhoff is gespecialiseerd op het gebied van brandweer en veiligheid en is onder deel van RfCAS. Ridderikhoff werkt in opdracht van bedrijven of instellingen, maar ook in opdracht van bijvoorbeeld hulpverleningsdiensten van de overheid, waaronder de brandweer. Naast consultancy- en opleidingsactiviteiten bieden RICAS en Ridderikhoff ook geïntegreerde veiligheidsconcepten aan. Voor de regio Zuid-Holland zijn wij op zoek naar: Wij vragen: Een VOG-verklaring Minimaal VMBO niveau Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift H Een rijbewijs A of B en bezit van eigen vervoer ffl Een goede gezondheid (keuring voor het werken met ademlucht is verplicht) Geen hoogtevrees of claustrofobie Enigszins technisch inzicht Bereidheid tot avond-, nacht- en weekenddienst Wij bieden: Een opleidingstraject waarin je wordt opgeleid tot Industriële brand/veiligheidswacht. Tijdens de opleiding krijg je diverse veiligheidstrainingen zoals BHV-er, Buitenwacht, Gas- meten en Persoonlijke Adembescherming. Het opleidingstraject duurt een week, daarna kan je aan het werk. Naast een uitdagende werkomgeving bieden wij een uitstekend salaris. Ter indicatie: Het salaris excl. toeslagen en reiskosten: 1.750,00 tot 1.950,00 bruto per maand. Na gebleken geschiktheid kan de industriële brand/veiligheidswacht doorstromen naar de opleiding tot Manschappen (brandweerman/vrouw). Natuurlijk bieden wij ook goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals pensioenregeling en het Employee Benefit Programma Score waarin je gebruik kunt maken van leuke aanbiedingen en kortingen. Interesse? Solliciteer dan direct online via www.ridderikhoff.eu of neem contact op met Bauke Verzijl op (010) 437 34 55. Acquisitie haar'aanleiding von deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De functie: Als Industriële brand/veiligheidswacht houd je preventief toezicht ter voorkoming van brand in de (petro)chemische industrie waar werkzaamheden een verhoogd (brand)risico met zich meebrengen. Je houdt toezicht bij brandgevaarlijke werkzaamheden als lassen en slijpen en controleert werkvergunningen. Daarbij let je ook op de veiligheid in het algemeen zoals het dragen van PBM's (persoonlijke beschermingsmiddelen) van alle werk nemers op je werkplek. Je bent verantwoordelijk bij calamiteiten voor het alarmeren van de (bedrijfs)brandweer, eventuele andere hulpdiensten, het evacueren van mensen en het bestrijden van een (beginnende) brand.

de Faam | 2008 | | pagina 56