n. de UDkx MACHINIST WIELKRAAN MACHINIST RUPSKRAAN LEERLING MACHINIST 1 Meesters in staal Informatie over deze dieren? Hoe is het nu met?... flMWSriMTflfllDe Faam Vermiste en gevonden dieren Aannemingsbedrijf De Bokx LABRUJÈRE STAALBOUW BV Staalconstructiewerk Knip-zet- en laswerk in staal RVS en aluminium Werktuigbouwkundig onderhoud Machinale bewerkingen Projectleider werktuigbouw Assistent werkvoorbereider/calculator Ervaren constructiebankwerkers Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 55 Tante Til, de sneeuwwitte poes met de kleine handi cap? In het dierenasiel heerst een feeststemming, want tante Til heeft, na lang en geduldig wachten, haar definitieve plek gevon den! Sinds kort is zij ver huisd naar een baasje dat als geen ander weet hoe hij met een dove kat moet om gaan. De vorige kat van de ze meneer kampte met het zelfde euvel, dus aan erva ring geen gebrek. Als tante Til het weer eens nodig vindt om duidelijk van zich te laten horen, is dit geen enkel probleem! Amivedi Voor de vermiste en gevonden dieren kunt u contact opnemen met Marga van Amivedi Wal cheren via telefoon: 0118- 639625 of via http://www.ami- vedi.nl/site/frame3htm Dierenasiel Heeft u interesse in het dier van de week, neem dan even con tact op met: Stichting dierenasiel Walcheren Oostperkweg 9 in Middelburg Telefoon 0118-61 35 79 E-mail: diermibu@xs4all.nl Openingstijden: op werkdagen van 13.00-16.00uur. Zaterdag van 11.00-12.30uur. Poes zoekt TEKST EN FOTO: INGE ZWEEDIJK MIDDELBURG - Poes is, zo als haar naam aangeeft, een dame zonder kapsones. Ze heette al zo toen ze, samen met kameraad hond, werd afgestaan aan het dieren asiel. Een doodgewone htds-, tuin- en keukenkat is zij en haar zwart-witte ver schijning is óók niet specta culair te noemen. Wordt zij daarom door nie mand uitgekozen als nieuwe huisgenoot? (Poes zit al sinds af gelopen zomer in het asiel). Het is moeilijk te zeggen waarom Poes nog geen thuis heeft ge vonden. De geportretteerde dieren in Dier in het Vizier zijn zo goed als allemaal geplaatst, dus het ligt niet aan de Zeeuwse dierenvrienden/lezers van De Faam. Vandaar deze week een poging om een lieve poes op leeftijd, een gelukkige oude dag te bezorgen. Veeleisend kun je deze dame zeker niet noemen. Een rustig plekje op de venster bank zou al helemaal geweldig zijn voor Poes die op schoot komt als zij daar behoefte aan heeft. Het nieuwe baasje van Poes moet wel wat kennis heb ben van het omgaan met een oudere kat. Wat zegt Poes er zelf van? "Mijn kameraadje hond heeft inmid dels een thuis, dus nu is het mijn beurt. Wie biedt mij een gezellige vensterbank met een riant uitzicht op een stelletje merels? Ik weet: kijken mag, aankomen niet!" Poes, een dertienjarige dame die geen kinderwens meer heeft, zoekt A room with a view met uiteraard een bijbehorende dienstbode. Poes vindt honden en oudere kin deren gezellig, maar is ook gesteld op rust en regelmaat. In het dierenasiel heeft zij het wel een beetje gezien. Wie biedt deze oude vrijster een nieuw uitzicht in haar le ven? FOTO: INGE ZWEEDIJK Vermist: 11-3 Sergeant - kater - Blauw - Molendijk Nieuw en Sint Joosland 7-3 *Snowy wit/zwart ge vlekte kater - Sint Eustatiu- slaan in Vlissingen. 7-3 *Snuitje - grof gecyperde, grijze kater - Smaragd in Middelburg. 8-3 Fred Cypers grijs met wit katertje - 7 maanden - Veerseweg in Middelburg. 5-3 Boefje - Cypers rood witte kater - Koudekerkse<v weg in Vlissingen. 1 -3 Panton - Zwart met wit te kater - grote witte bef - Noordmede in Middelburg. 28-2 Puk - Cypers grijze ka ter - Dokstraat in Middel burg. Gevonden: Cypers bruine kat - Buiten ruststraat in Middelburg. Dood: if- 4-3 Cypers rood/wit - ro tonde Lammerenburg/Ro- senburg vlak bij de Apostho- lische kerk in Vlissingen. 7-3 Cypers rode kat - Veer- havenweg (R.O.C) in Vlissin gen. AB Zeeland is met haar 100 vaste en tal van uitzendkrachten een begrip ir de Zeeuwse groene sector. Al jarenlang verzorgt AB Zeeland de complete arbeidsvoorziening bij vele ondernemingen in deze sector. Wij zijn voor diverse opdrachtgevers op zoek naar: O.a.: grondwerkers, chauffeurs, kraanmachinisten, trekker- chauffeurs, hoveniers en mensen die gemotiveerd zijn om alles aan te pakken. Is dit iets voor jou of wil je langskomen om de eventuele andere mogelijkheden te bespreken? Bel voor een afspraak, stuur of mail je CV naar: Cereshof 4, 4463 XH Goes Tel.: 0113-233 666, e-mail: info@abzeeland.nl www.abzeeland.nl INFRA EN INDUSTRIESERVICE Aannemingsbedrijf De Bokx opgericht in 1926, behoort tot de oudste en grotere aan nemingsbedrijven in de grond-, weg en waterbouw van Zeeuws Vlaanderen. Maar ook buiten Zeeuws Vlaanderen worden (veelal gespecialiseerde) opdrachten uitgevoerd. Wij zijn op zoek naar kandidaten met interesse voor de volgende functies: Uw sollicitatie Denkt u de juiste persoon voor één van deze functies te zijn, dan verzoeken wij u contact op te nemen met Aannemingsbedrijf Oe Bokx B.V., de heer H. Mahu, Postbus 239, 4530 AE Terneuzen, tel. 0115 613876 of bij voorkeur per e-mail via hmahu@debokx.nl. Ampèreweg 4, 4338 PT Middelburg Telefoon 0118-623651 Website www.labrujerestaalbouw.nl E-mail infolabrujerestaalbouw.nl Door een gestage groei van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar Ervaring in werktuigbouwkundig onderhoud sluizen/bruggen is een must. Voor meer informatie over deze vacature zie onze website. (schoolverlater op MTS-niveau) Ervaring als ijzerwerker, zelfstandig werkend van tekening. Wij bieden een aantrekkelijke, afwisselende, uitdagende baan binnen een dyna misch bedrijf, dat inzet en prestatie weet te waarderen, middels een goede salarië ring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie per post of mail binnen 7 dagen aan bovenstaand adres t.a.v. de directie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

de Faam | 2008 | | pagina 55