Heropening showroom Vlissingen II imabo II II GOED ONTWORPEN LAMPEN ZIJN KUNSTWERKEN OP ZICH met spetterende acties! LOGUS Vlissingen, Marie Curieweg, 9-13, Vlissingen, T: 0118 - 69 00 25 www.logus.nl Bij het kopen van een moderne designlamp kun je tegenwoordig twee vliegen in één klap slaan. Enerzijds heb je meestal een mooi lichtpunt, anderzijds is een goed ontworpen lamp vaak een kunstwerk op zich. Door de vorm, het gebruik te materiaal of door de associatie met een andere setting of stijlperiode. Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 29 Voor een deel van helder glas is de mondgeblazen lamp Pi- Bijna kunst is de staande, helder glazen lamp Pica van Mossi. Ontworpen door het Tsjechische designbu reau Olgoj Chorchoj. De kap en voet van de lamp zijn uit één stuk met de mond gebla zen. De staander uit technisch glas. Ingrid Wiendels van Mossi: "Door een uniek tech nisch procédé wordt dit samengebracht tot één vorm. Met een spiegeldeel bovenin de kap krijg je een mooie lichtspreiding." Pica is er als vloerlamp en tafellamp. www.mossi.nl De Blossom heeft een indus triële uitstraling. 'Beam me up Scotty'. Met V een beetje fantasie doet lamp Scotty van het designlabel Zuiver denken aan Star Trek's beroemde ver dwijntruc. Maar verdwijnen in je interieur doet Scotty allerminst. Met zijn 140 centime ter en vaak opvallende kleuren is Scotty een blikvanger in huis. Het jonge ontwerpersduo bERT&dENNIS maakte Scotty uit één geheel. Drie delen wer den weggesneden waardoor zijn opvallende poten ontstonden. Een minimale lamp met maximale uitstraling. Scotty is verkrijgbaar in rood, zwart en wit. www.zuiver.nl Ook de staande lamp Blos som van de Nederlandse ont werpster Hella Jongerius is bijna een kunstwerk. Christi ne van der Zwan van Eike lenboom: "Het is een multi functioneel verlichtingsob ject in je kamer. Krijgt door de zichtbare bedrading een industriële uitstraling. Een knipoog naar de jaren vijftig. Door de verschillende mo dellen kelken die ook nog verstelbaar zijn en de diverse kleurmogelijkheden is elke Blossom uniek. Ook kan ge kozen worden voor een voet van leer of van metaal." De Blossom is een product van Belux. www.eikelenboom.nl Scotty is een blikvanger in het interieur.

de Faam | 2008 | | pagina 29