EEN DESIGNSTOELTJE IS MEER DAN EEN ZITPLEK VOORJAARSACTIE!!! 19 20 21 22 26 27 28 29 Voorjaars-toppers! dé Weekkrant De Faam Een stoel is niet alleen een meubel om op te zitten. Zo simpel is het gelukkig niet. Stoelen kunnen, behalve functioneel, ook vaak een streling voor het oog zijn. Een goed ontwerp is ver rassend, biedt meer dan comfort. Kan een blikvanger zijn in het interieur, een hebbeding. Kom langs en laat n verrassen in onze mooie showroom! Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 25 Zo'n stoeltje is onder meer de Lotus van Mon tis. Een fauteuil met veel kwaliteiten. De rug en armen vormen een gedeelde 'kraag met revers' die zich om de zitting vouwen vanaf de grond, als bij een lange jas. Het jas-idee wordt nog ver sterkt door de kleurcontrasten. De gevoerde jas lijkt de gebruiker te omsluiten. De onderkant van de stoel is leverbaar met een gesloten of open front. De open versie biedt ruimte voor tas en benen. Lotus is aan harde of zachte on dergronden aangepast door wieltjes, ovale 'voeten' of glijslede. De ontwerper is Simon Pengelly. www.montis.nl ronding in de rug. Vooralsnog is het frame lever baar in een zwart geëpoxeerde versie of gebor steld chroom." De ontwerper is Studio Parade uit Den Bosch, www.spectrumdesign.nl Nieuw bij Spectrum is het eetkamerstoeltje Cliff. Cindy Verhoeven: "Het as voor een groot deel met een rekbare stof gestoffeerd. De stoffering zit er als een soort hoes omheen. Dat geeft niet alleen een bijzondere maar ook een warme in druk. Er kunnen meerdere stoffen gebruikt wor den. Bij voorkeur uni stoffen in verband met de Eetkamerstoeltje Cliff is gedeeltelijk gestoffeerd met een rekbare stof. Lotus lijkt je als een jas te omsluiten. "De draaifauteuil Boris past goed in onze visie: een strak ontwerp, met heldere, klare lijnen", zegt Rolf Voorhuis van Palau. "Onze producten hebben vaak weinig franje. Wel mooie details. Zo is bijvoorbeeld bij de Boris gebruik gemaakt van een stoffering in twee kleuren. De - wollen - stof is van Quadrat. Voor de meeste van onze producten gebruiken we trouwens stoffen van Quadrat." Boris heeft een bijpas sende footstool. Richard Hutten is de ontwerper, www.palau.nl Draaifauteuil Boris heeft bijpassende footstool. Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag maart maart maart maart maart maart maart maart i:c';r;i::<i IEöQ m 11.00 uur tot 17.00uur re1 Ieöq iEZEQ totn.uouur

de Faam | 2008 | | pagina 25