uerkoopaduiseurs m/u Meld je nu aan als dagbladbezorger en maak kans op een flatscreen tv, iPod of navigatiesysteem!! Commercieel (technische) verhuurmedewerker m/v Chauffeur m/v dé Weekkrant De Faam verhuurt bijna alles! Slaapexpert bij Beter Bed uuord je natuurlijk niet zomaar... fulltime en oproepkrachten uiu/ui.u/e rke n bij bete rbed.nl Woensdag 12 maart 2008 - Pagina 52 Boels Verhuur B.V. is een internationale onderneming op het gebied van de verhuur van (bouw)machines en party- en evenementenverhuur. Boels behoort tot de top van de Europese verhuurbranche. Het hoofdkantoor is gevestigd in Sittard. Boels heeft momenteel ca. 170 eigen filialen in onder meer Nederland, België, Duitsland, Tsjechië en Oostenrijk. Daarnaast beschikt Boels over ca. 750 outlets in diverse Europese bouwmarktketens. Inmiddels werken bij Boels meer dan 1100 medewerkers. Voor ons filiaal in Middelburg zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: je adviseert klanten over het totale machine- verhuurassortiment (inclusief kleine mechani sche gereedschappen) en het gebruik van de machines en gereedschappen. je bent verantwoordelijk voor de afgifte en/of retourname van gehuurde artikelen. je maakt tevens de bijbehorende verhuurcon tracten, reserveringen etc. Je signaleert knelpunten en problemen. Je zorgt samen met je collega's voor een representatieve uitstraling in en rondom het filiaal. Functie-eisen: Je hebt een MBO werk- en denkniveau bij voorkeur technische richting, danwel lagere technische opleiding aangevuld met relevante werkervaring. Je hebt een klant- en servicegerichte instelling en beschikt over commercieel inzicht. Je bent nauwkeurig, stressbestendig, zelfstandig en flexibel. Je kunt in een team werken en hebt goede communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk). Je bent in bezit van rijbewijs B (E). Voor ons filiaal in Goes zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: Je zorgt ervoor dat op de juiste tijd, op de juiste plaats machines en gereedschappen worden afgeleverd en opgehaald bij klanten en andere filialen in de regio. je bent verantwoordelijk voor de auto die je gebruikt. Je adviseert de klant op locatie t.a.v het gebruik van de verhuurartikelen (machines, gereedschappen en bouwmaterialen). je lost incidenteel storingen op bij de klant. Functie-eisen: Je hebt een LBO werk- en denkniveau, bij voorkeur door opleiding in technische richting. Je hebt minimaal 1 jaar rijervaring in een vergelijkbare functie. Je bent in bezit van rijbewijs B/E. Je bent klant- en servicegericht, stressbestendig en zelfstandig. Aanbod: Een uitdagende fulltime functie in een groeiende, dynamische organisatie waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Een marktconform salaris. Een plezierige en informele werksfeer. Spreekt het bovenstaande je aan? Dan nodigen wij je uit om te reageren! Stuur een sollicitatie met c.v. naar: Boels Verhuur B.V., afd. P&O t.a.v. Claudia Aprea, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: tel. (046) 459 21 01 www.boels.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Integendeel: je bent dé vraagbaak voor onze klanten. Onze klanten verdienen het beste slaapadvies en dat kun jij ze geven. Je weet hen te overtuigen van onze bekende kwaliteit, onze vergaande service en onze aan trekkelijke prijzen. Dus slapen moet echt je lust en je leven zijn, als je bij ons wilt komen werken! Voor onze vestigingen in Hulst en Goes zijn wij op zoek naar Beter Bed biedt een uitstekend salaris. Maar uiteindelijk bepaal je zelf u/at je uerdient, want door betere prestaties ontvang je interessante bonussen! Is slapen je lust en je leven? Solliciteer dan via onderstaande website. Kijk voor een uitgebreide beschrij ving van de functie, de arbeidsvoorwaarden en meer over Beter Bed op onze website. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

de Faam | 2008 | | pagina 52