Walcheren Een heerlijke zomer! Winkelen is plezier Praktijk Voice Dialogue Therapie bij Amabile Comfortabel ontharen Uit het Zakenhart van... Koopzondag is een keuze voor gemeenten zelf Paaseieren kleuren bij Intratuin Het Huis Opticiens Voorjaarsmodeshow Bobbe Mode tm'ffiMTmiPe Faam Woensdag 12 maart-2008 - Pagina. 45 Van der Kuijl in haar praktijkruimte, foto: l janssens. MIDDELBURG - Voice Dialogue is de praktijk van Ingrid van der Kuijl voor voice dialogue en hypno therapie. Zij helpt mensen met problemen. "Stress, pestgedrag van kinderen, hoofdpijnklachten of rouw verwerking. Het is héél di vers", zegt Ingrid. Een spe cialisatie binnen de hypno therapie vormt het begelei den van mensen met PDS, prikkelbare darm syn droom. "Door de combina tie van de methodes kan ik mijn cliënten beter begelei den." Verwijzing van een arts is niet nodig, zorgver zekeraars kunnen vergoe den. Alleen op afspraak. Te lefoon 0615207446. SINT-LAURENS - Laser- ontharing bij Charline in Praktijkcentrum Het Ge meentehuis maakt voor goed een einde aan pijnlij ke rituelen om van storen de haargroei af te komen. Nooit meer scheren, epile ren of harsen. De Lights- heer Diode Laser vernietigt de haarwortel op doel treffende wijze. Charlotte Wieringa en Ineke Meijer van praktijk Charline bezit ten diploma's om hun klan ten op een veilige manier van hun haarprobleem af te helpen. Diverse zorgverze keraars vergoeden gedeel telijk, wanneer het om be haring in het gelaat gaat. Telefoon 0118-640046. ETTEN-LEUR - Jan van Sundert aan de Lokkerdreef 10 in Etten Leur is een specialist op het ge bied van keukens, badkamers en tegels. Sinds kort is de winkel uitgebreid met een 1.250 vier kante meter tellende wellness- showroom. Een zeer ruime col lectie buitenkeukens, buiten sauna's, sauna's, infraroodcabi- nes, spa's en zwembaden wordt hier - in werking - getoond. In de eigen werkplaats worden de sauna's op maat gemaakt, passend bij de ruimte en het budget van de klant. Van Sun dert levert daarbij ook complete tuinontwerpen. Alles wordt professioneel geïnstalleerd. De trend van dit moment is de 'zwemtrainer'. Dit is een klein model zwembad met jetstre- amer, waardoor er tegen de stroom in gezwommen kan worden. Jan van Sundert is tweede paasdag geopend. Voor meer informatie en foto's www.janvansundert.nl. Mirjam van Es, werkt met chakra's. foto: l janssens. GOES - Koopzondag is een fenomeen dat zijn voor- en tegenstanders kent. Dat blijkt uit een onderzoek van GfK Panel Services Be nelux dat in november 2007 is gehouden. Driekwart van de Nederlan ders vindt dat gemeenten zelf moeten bepalen of winkels open zijn op zondag. Een dui delijke minderheid is ervan overtuigd dat dit een taak is van de regering. Bijna de helft van de Nederlandse consu menten, 47%, staat positief te genover koopzondagen. Slechts 18% is tegen de koop zondagen en 36% heeft geen uitgesproken mening. Op de waag of het aantal toe ristische gemeenten moet worden beperkt is verdeeld ge- reageerd. Mensen die zelf in een toeristische gemeente wo- nen of die vóór koopzondagen zijn, vinden meestal dat de huidige soepele regeling moet blijven. Toch antwoordt nog 35% van de Nederlandse con sumenten dat niet elke ge meente zomaar kan uitroepen dat het een toeristische ge meente is. Het winkelen voor plezier, of wel funshoppen, is na uitgaan de belangrijkste vrijetijdsacti viteit van de Nederlanders, dat blijkt ook uit het Trendrapport toerisme, recreatie en vrije tijd. Bij een op de ruim vijf wije tijdsactiviteiten is sprake van winkelen voor plezier. Onno dig is het te melden dat funs hoppen een grote impact heeft op de plaatselijke economie. Consumenten geven immers tijdens funshoppen geld uit, dat niet alleen de detailhandel maar ook omliggende horeca en recreatie ten goede komt. KOUDEKERKE - Kinderen van 4 tot 12 jaar kunnen woensdag 19 maart van 13.00 tot 17.00 uur, onder begeleiding, paaseieren schilderen bij Intratuin in Koudekerke. Na afloop mo gen de jonge kunstenaars de eieren meenemen. Intratuin zorgt voor schildersetjes, die na afloop ook mee naar huis mogen. Meer informatie op www.intratuin.nl. VLISSINGEN - Het is feest bij Het huis Opticiens in Nederland. De keten be staat tien jaar. De 120 vestigingen, waaronder Het Huis Hardy in Vliss- ingen, bouwen ook een feestje voor dit jubileum. Ook de klanten van Het Huis Hardy aan het Bellamypark 38 profiteren hiervan. Bij aankoop van een volledige bril krijgen zij het tweede brillenglas voor tien euro. Deze actie, vanwege het tienjarig bestaan, loopt van donderdag 20 tot en met za terdag 22 maart. Het Huis mag zich, net als vorig jaar, de Beste Opticien van Ne derland noemen. De beste Winkelketen van nederland is de grootste verkiezing van Nederland, gehouden onder consumenten. Ruim 38.0.000 consumenten brachten dit jaar hun stem uit. Meer in formatie: www.hethuis.nl Charline laserontharing Sint Laurens, foto: l janssens. MIDDELBURG - Mirjam van Es startte vorig jaar met Amabile in het Zeeuws Col lectief voor Haptonomie. Sinds kort werkt Mirjam vanuit huis en richtte daar een praktijkruimte in. "In de energetische therapie wordt uitgegaan van het zelfgenezend vermogen van de mens. Mensen kunnen door een stressfac tor energie verliezen. Ik ga er mee aan de slag om die energie te herstellen." Doorverwijzing van arts is niet nodig, zorgverzeke raars kunnen vergoeden.- Alleen op afspraak. Mirjam komt ook aan huis. Tele foon 0655175826 en www.amabile.nl door tara de vriend GOES - Duurzaam, oftewel Maatschappelijk Verant woord Ondernemen. Dat staat centraal tijdens het evenement op 27 maart in de Zeelandhallen in Goes. Sinds de films van Al Gore en Leonardo DiCaprio we ten we dat we aan de slag moeten. Maar hoe? Spre kers van formaat vertellen waarom je duurzaam ge woon moet doen. Er liggen volop kansen voor kostenbesparing, een goede re putatie en het aanboren van nieuwe doelgroepen. De inspi ratie is op te doen tijdens het evenement over Maatschappe lijk Verantwoord Ondernemen (MVO) en innovatie. Het is be doeld voor alle ondernemers, werknemers, bestuurders en studenten. Voor bedrijven, overheden, maatschappelijke organisaties en media. De zaal gaat om 13.00 uur open. Minister-president Jan Peter Balkenende opent het evenement en natuurlijk ont breekt commissaris van de ko ningin Karla Peijs niet. Meat less verzorgt kookworkshops, er is een duurzame modeshow van Rianne de Witte en de Duitse chemicus Michael Braungart van Cradle to Cradle regelt een expertmeeting. Di recteur Ruud Koornstra van Tendris geeft acte de présence, evenals Willem Lageweg van De beurs in Goes wordt groots aangekondigd, foto: felice buonadonna MVO Nederland en Bart-Jan Krouwel van de Rabobank Ne derland. Syntens ontbreekt vanzelfsprekend niet, alsook lector duurzaamheid aan de Hogeschool Zeeland Pieter Vollaard, Delta, Eric Kersten van Dow Chemicals en Yelly Widenaar en Han de Ruiter van de ABN-AMRO. Er zijn er tot 19.00 uur speed-dates, presen taties en lezingen en een door lopende beurs met diverse stands. Er zijn workshops op het gebied van klimaat, millen niumdoelstellingen, water, (duurzame) energie, MVO voor Dummies, kookworkshops, MBO, internationaal onderne men, ISO 26000, duurzaam consumeren, MVO-voorbeel- den en innovatie. Om 19.15 uur wordt het Ei van Columbus uitgereikt, de twee jaarlijkse landelijke prijs voor duurzaamheid en innovatie van acht ministeries.. Blof sluit het evenement af met een op treden en de bandleden tonen aan wat zij aan het duurzaam heidbeginsel bijdragen. Meer informatie: www.duurzaamisgewoon- doen.nl VLISSINGEN - Bobbe Mode in Vlissingen houdt dinsdag 18 maart de jaarlijkse voor jaarsmodeshow in de zaak aan het Scheldeplein. De shows met de laatste mode trends zijn om 10.00, 13.30 en 16.00 uur. De toegang is gratis, maai' reserveren is ge wenst. Op donderdag 20 maart zijn er in de zaak van af 13.00 uur twee schoon heidsspecialistes aanwezig van DA Beauté Drogisterij Parfumerie, die de nieuwe voorjaarsmake-up presente ren. Informatie en reserve ren 0.118-440450. Jan van Sundert heeft een nieuwe wellness-afdeling. foto: pr

de Faam | 2008 | | pagina 45