Informatie over deze dieren? ZAPPEN DE KEUKEN 1 '"'Tl KEUKENBLAD IN EIGEN PRINT Hoe is het nu met?... 'HOUTEN'TEGEL VAN GEGOTEN BETON MAKKELIJK OVER DE LAGE RAND IN JE WARME BAD dé Weekkrant De Faam Gevonden en vermiste dieren Verwaarloosde hond aangetroffen Kobus, het vrolijke konijn met de hondse trekjes. Ko bus heeft het ver geschopt. Samen met tien soortge- nootjes (waaronder Plien en Bianca) is hij verhuisd naar het Brabantse land, al waar dit elftal een geweldig onderkomen heeft gevon den bij een stichting waar men konijnen hoog in 't vaandel heeft staan. Uiter aard wel nadat de dieren arts ze eerst nog even on der handen had genomen. Dat neemt niet weg, dat er in het asiel alweer een nieu we lichting snuffelaars met smart zit te wachten op een baasje! Amivedi Voor de vermiste en gevonden dieren kunt u contact opnemen met Marga van Amivedi Wal cheren via telefoon: 0118- 639625 of via http://www.ami- vedi.nl /site/ffame3.htm Woensdag 12 maart 2008 - Pagina 43 Dierenasiel Heeft u interesse in het dier van de week, neem dan even con tact op met: Stichting dieren asiel Walcheren, Lange Leen- weg 1, Vlissingen. Tel: 0118-46 03 33 Email: f2hasielvlissin- gen@hemet.nl. Openingstijden: op werkdagen van 13.00- 16.00u. zaterdag van 10.00- 11.30u. Een tv tussen en de Ideal Standard Internation al is 2008 goed begonnen. Met de nieuwe badkuip First toont het bedrijf aan met de consument mee te denken. Ten eerste door de lage rand van 48 cm hoog, waardoor 50-plussers, kin deren en mindervaliden makkelijker kunnen instap pen. Bovendien blijft het Stomen is een ouderwetse kookme- thode die echter aan een opmerkelij ke opmars bezig is. Bij het moderne koken wordt wel steeds meer ge bruik gemaakt van geavanceerde stoomapparatuur. Bij stomen wordt het gerecht gekookt bij een relatief lage temperatuur. Ideaal voor groen ten en vis. Door de snelle garing gaat weinig vocht verloren en wordt de structuur en het vitaminegehalte van het voedsel beter bewaard. De Duo- stoomoven van KitchenAid gaat een stapje verder. Tijdens het kookpro- ces wordt oververhitte stoom ge combineerd met traditionele oven- warmte. Door deze 'natte' en 'droge' stoom blijven de moeilijkste vlees soorten, vis en gevogelte sappig en mals en krijgen ze door gelijkmatige bruining een knapperig korstje. De Duo-stoomoven is eenvoudig in het gebruik, www.kitdienaid.nl water in de polyester/pol- yurethaan kuip heel lang warm. Deze materialenmix voelt ook zacht aan, glanst mooi en kan flexibel in al lerlei onconventionele vor men uitgevoerd worden. Door het verborgen over loopsysteem ontstaat een minimalistisch design. Bad First past door de brede keuze aan vonnen in elke badkamer, hoe onmogelijk van vorm die ook is. www. idealstandardinterna- tional.com Tijdens het koken naar de tv kijken. Als het gaat om in- bouwapparatuur in de keu ken is Küppersbusch een spe cialist. Functionaliteit gaat ge paard met originaliteit. Een televisie is geheel nieuw in de compact inbouwlijn voor een nishoogte van 45 cm. De tv is volledig ingebouwd en kan worden gecombineerd met de producten uit de nieuwe compactlijn met dezelfde nis hoogte. In het programma komt onder meer een combi magnetron en een compacte oven voor. De beelddiago naal van de tv is 50 cm. www. kuppersbnsch. nl hetzelfde patroon als het be hang bijvoorbeeld. Met de on uitwisbare prints kan Erbi in spelen op huidige en toeko mende trends. Een voorbeeld is de Delfts Blauw-trend die vertaald is naar het decor Old Dutch. Een ander voorbeeld is de print Jungle, een combina tie van grijstinten en subtiel getekende takjes, www.erbi.nl oven. Erbi introduceert de innovatie Sublimo, een individueel ste nen werkblad. Het blad be staat uit de composietsteen CaesarStone die voorzien is van een onuitwisbare full co lour print in het oppervlak. Deze print kan een persoon lijk ontwerp zijn, waardoor talloze mogelijkheden ont staan. Een keukenblad met Marlux Klaps, producent van sierbestrating en terrastegels, komt met de nieuwe terrastegel Forest Stone. Een gegoten tegel met de 'look' van hout en de voordelen van beton. De naturel houttint is door en door gekleurd zodat de terrastegel ook na langdurig ge bruik altijd fris van kleur blijft. De tegels zijn vorstbestendig. www. marluxklaps. com Kniezende Tabby j)00r: inge zweedijk. VLISSINGEN - Tabby heeft het niet getroffen in het le ven. De mooie poes, met haar zachte, gecyperde vacht, steenrode neusje en de intens felgroene ogen, zit te kniezen. Tabby is teleurgesteld in de mensen. Eigenlijk heeft deze kat, waarvan afstand is ge daan, de moed een beetje opgegeven. Die teleurstel ling was heel duidelijk te merken tijdens de fotosessie. Met veel moeite kunnen de mensen van het asiel haar een beetje vrolijk stemmen. Het duurt lang voordat Tabby 'in the mood' is voor de foto en dat is schrijnend om te zien. Wat wil je ook, als je als kitten bij iemand thuis bent opgegroeid en na elf jaar plotseling in een vreemde omgeving gezet wordt, daar kun je als poes toch gewoon niet bij?! Desondanks is men er toch van overtuigd dat Tabby graag in ge zelschap is. Al laat deze verdrie tige dame dit niet direct zo mer ken. Honden zijn geen pro bleem en met oudere kinderen zal ze zeker goede maatjes wor den. Tabby snakt naar een sta biele, knusse, rustige plek, maar bovenal naar een baasje dat lief de en aandacht geeft. Dan komt het zeker goed met Tabby's ge knakte poezenziel! Wat zegt Tabby er zelf van? "Om met de hit van de bekende zanger te proberen: Heb je éven voor mij?" m Vermist 4-3* Poes -13 jaar - cypers grijs witte pootjes en bef - groen geruit bandje, Griegstraat in Vlissingen. 29-3 Puk - gec. kater - cypers grijs heeft aan de onderkant van zijn snuit een rode vlek Dokstraat in Midel- burg 25-3 Cypers grijze gec, kater 11 maanden chip - Oostzeestraat in Oost- Souburg. Gevonden. 3-3* Perzische Schildpad poes - Statenlaan Middel burg. Tabby, een 'geholpen' cyperse poes, snakt naar een thuis. Ze Is haar vertrouwen in de mensen een beetje kwijtgeraakt, maar daar kan, met een beetje goede wil, zeker verandering in gebracht worden. De kansen voor Tabby zijn nog niet verkeken. Welke poezenvriend/in wil wat tijd vrijmaken voor deze elfjarige dame? foto: inge zweeduk. MIDDELBURG - De dieren ambulance van de afdeling Noord- en Midden Zeeland van de Dierenbescherming rukte eind februari uit naar aanleiding van een melding over een achtergelaten hond in Middelburg. De hond was met een elektriciteitssnoer vastgebonden aan een hek en reageerde angstig en agressief. In het dierenasiel bleek dat de hond in slechte conditie ver keerde en al enige tijd niet goed verzorgd was. Ook bleek dat het dier gechipt was, waar door de eigenaar van het dier opgespoord kon worden. De ze heeft vanwege de verwaar lozing proces-verbaal van de Politie Zeeland gekregen.

de Faam | 2008 | | pagina 43