r Margriet Eshuijs Iets te vieren? Der Rote Bereich in 't 'VaasloYunch.' Restaurant Méditerraneo Mixed Grill Gegrilde Dorado 16,50 Gegrilde Zeebaars _A_ j Schuttershof 'Diner compleet 50% korting r 2 personen V. "V Première Brak door Zeeuwse Komedie in Vestzak99 dé Weekkrant De Faam Oratorium Gebroken Jaren in Veere Veelzijdige fancyfair in SIMNIA Avondschool bij ROC en MEE Barok in het Atrium Landlust Traditie W €30,- 17,50 Vlasmarkt 17-19 Middelburg Tel.: 0118-634100 Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All in €17,50 p.p.* 3 Gangen menu, of koud - warm buffet, of gourmetten dranken All in €19,50 p.p.* Feestavond - dranken All in €19,50 p.p.* Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 Tl Landlust Woensdag 12 maart 2008 - Pagina 20 VEERE - Het oratorium Gebro ken Jaren wordt op zaterdag 15 maart om 19.30 uur opgevoerd in de Grote Kerk in Veere. Bij zonder aan dit oratorium is on der andere de medewerking van kinderen van groep zeven en acht van de Valeriusschool in Veere. Kaarten kosten 7,50 euro. DOMBURG - In het zorgcen trum Simnia aan het Simnia- pad in Domburg is zaterdag 15 maart een fancyfair. Het duurt van 14.00 tot 16.30 uur. De op brengst gaat volledig naar Vo gel en zoogdieropvang de Mik- ke in Middelburg. Er zijn pro ducten die door cliënten zelf zijn gemaakt en een rommel markt. GOES - ROC Zeeland en MEE Zeeland houden elke dinsdag avond De Avondschool in een lokaal van het ROC Zeeland aan de Bessenstraat 4 in Goes. Het is bedoeld voor mensen MIDDELBURG - Zangeres Margriet Eshuijs brengt vrijdag 14 maart het concert The Story Singer in de Stadsschouwburg Middelburg. Het programma bevat nieuwe liedjes en oude hits, ontroerende ballades en up tempo stukken geschreven door singer/songwriter Maar ten Peters. Klein, fluisterend, in tens, voluit, gepassioneerd en hartstochtelijk, brengt Margriet persoonlijke teksten onder be geleiding van haar band. De pers schreef: "De concerten van Margriet Eshuijs zijn een bele venis", "Feest der herkenning waar de vonken vanaf vliegen", Margriet heeft tijdens haar car rière diverse prijzen ontvangen MIDDELBURG - De jazzgroep Der Rote Bereich uit Berlijn be staande uit Frank Möbus op gi taar, Rudi Mahall op basklarinet en Olivier Steidle op drums, staat woensdag 19 maart in Café 't Schuttershof in Middel burg. De groep behoort in Duitsland en voornamelijk in Berlijn tot de absolute top op het gebied van jazz en impro. In Nederland stond het trio onder meer op North Sea Jazz, OffSide Open, op de Wereld Jazz Dagen in Dordrecht en in Paradiso Amsterdam. Aanvang: 21.30 uur. Entree: 12/10/8 euro. Kaartverkoop: 0900-3300033. waaronder Edisons (On The Move Again, Black Pearl en Right On Time) en een Gouden Harp (Sometimes). In 1999 werd zij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Ze werd bekend met het nummer House for Sale. De band bestaat uit Maarten Peters (gitaar), Go Vergouwen (toetsen), David de Marez'Oyens (bas/percussie) en Mark Eshuijs (drums/per cussie). Alle musici ondersteu nen Margriet met backing vo cals. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 20 euro en 2,50 servicetoeslag. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. VUSSINGEN - Het stuk Brak van De Zeeuwse Komedie gaat vrijdag 14 maart in pre mière in Theater Vestzak99 in Vlissingen. Brak is ge schreven door Frank Houtap pels, regie Ans Schilders en wordt gespeeld door Reina de Groot en Liesbeth Peters. Brak is nog te zien tot en met 12 april. Twee hoogbejaarde zusters zoeken troost en gezelschap bij elkaar, maar zijn ook tot elkaar veroordeeld. Ze zijn bij vlagen nog scherp en eigen zinnig, maar het valt niet mee om te leven met het ein de voor ogen, met de onver vulde wensen, de gedane za- Egon speel 1MIDDELBURG - Contra bassist Egon Kracht brengt donderdag 13 maart samen met zijn band The Troupe een bewerking van de Mat- theus Passion in de Stads schouwburg Middelburg. Geheel naar het muzikale gedachtegoed van Johann Sebastian Bach heeft Egon Kracht een alternatieve, in strumentale Mattheus ge maakt. Een klassiek stuk met jazz invloeden. De Passion van Kracht wordt gespeeld door musici die, net als Egon, hun sporen hebben verdiend in de jazzmuziek en ervaring hebben in theatervoor stellingen. Ieder bandlid geeft zijn eigen solo vorm binnen de muzikale opbouw van Bach's verhaal. De soli worden gemar keerd door de grote collectieven die door Kracht van een eigen tijds arrangement zijn voorzien. "Het is een bijzondere ervaring deze Mattheus te ondergaan. Met een klein ensemble nadert Kracht de componist Bach tot op het bot. Hij laat veel weg, maar openbaart de kern. Hij laat horen waai* het om gaat, waarom deze muziek zo bijzon der is en de ziel nog altijd kan raken" schrijft Hans Visser voor het Noordhollands Dagblad. Meesterwerk "En dan is het Bach zelf die het wonder verricht: het swingt! Met liefde en respect komen ook de andere thema's uit het meesterwerk aan de orde. Het eerste recitatief, het kakelende koor en niet te vergeten de kor alen. Zelfs als er momenten van absolute free jazz lijken te ont staan, raakt niemand los van Bach. Deze Mattheus Passion a la Kracht is meer dan een be werking of een ode. Het is een mooi afgerond werk, dat naast Bach overeind blijft omdat het Bach recht doet." vervolgt Vis ser. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 16,00 euro. Kaartverkoop: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. ken en elkaar. Vergeetach tigheid eist zijn tol terwijl het verleden sterk leeft en diepe re sporen heeft getrokken dan het heden ooit nog zal kunnen doen. Zusters Brak is gebaseerd op de do cumentaire Zusters van de Pool Lozinski uit 1999. Hou tappels schreef verder onder meer Ja Zuster. Nee Zuster en werkte mee aan de Gooi- sche Vrouwen en Koefnoen. Aanvang: 20.15 uur. Entree: 9.00/8.00 euro. Kaartver koop en overige data: 0900- 3300033 en www.theater- verkoopzeeland.nl. nu elke 2e persoon JO *Yo ICOTtillCJ op de menuprijs als basis voor W modern genieten restaurant partycentrum Landlustwe§*f?Niéuwdorp T 0113 61 2&89^^W.(andlust.nl 1e en 2e paasdag van 12.00 tot 14.00 en van 18.00 tot 20.00 uur een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert Alle All in prijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. VLISSINGEN - Violisten Han Beekman en Heieen Kuiper geven vrijdag 14 maart met Hét Strijkorkest een barokconcert in het Atrium van Zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Het program ma bevat werken van Bach, Vivaldi en Tchaikovsky. Aanvang: 20.00 uur. Gratis entree, foto: pr. WÊmmwk Margriet Eshuijs zingt gepassioneerd en hartstochtelijk oude hits en nieuwe liedjes, foto: patricia steur bruiloften en partijen, a la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert nu elke 2° persoon op de menuprijs

de Faam | 2008 | | pagina 20