Geen hulp voor de padden /Alk lofo GOES EN MIDDELBURG Assistent Storemanager 3 7 1 1 6 9 3 8 9 4 5 3 4 5 5 2 7 8 4 2 9 2 1 2 3 8 6 6 7 9 4 "tr randstad RTlPe Faam jij kunt goed luisteren wij willen met je praten kijk voor meer banen op www.randstad.nl www.aikido-walcheren.nl NATIONALE INTERNATIONALE VRACHTWAGENCHAUFFEUR M/V GARCIA' ede ESPRIT Wrangler Voor onze filialen in zijn wij op zoek naar full-time M/V meewerkend leidinggevende verkopers m/v verkopers m/v Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 60 Fotograaf Jaap Wolterbeek van De Faam trof geen helpende scholieren aan. OOSTKAPELLE - Het voorjaar hangt in de lucht en de eerste padden en bruine kikkers heb ben zich al laten zien. Dan is het tijd om de jaarlijkse padden- overzetactie weer te houden. Henk Remijn van de Natuurver- eniging Walcheren zette vorige week de actie op touw aan de Domburgseweg in Oostkapelle. Helaas was er geen belangstel ling van de scholen en de leer lingen om te helpen met het in graven van het gaas en de van- gemmers. Dat heeft te maken met de bedroevend lage score van 41 padden, die vorig jaar via de emmers de weg werden overgezet. In 2006 waren dat er nog 307. Machteld Willemsen (0113) 27 48 07 van de Spiegelstraat 2 Goes klantadviseur (inbound callcenterwerk) m/v Wil jij werken en tegelijkertijd leren? Voor het UWV zijn wij op zoek naar kandidaten die het leuk vinden om klanten van de juiste informatie te voorzien en ze naar de juiste instantie te verwijzen. Als klantadviseur ben je het eerste aanspreekpunt van UWV. Na een opleiding van 6 weken (32 uur per week) is er de mogelijkheid om te groeien en te ontwikkelen, na ongeveer een jaar start je met een mbo-3 opleiding. Je bent flexibel inzetbaar voor minimaal 24 uur en maximaal 32 uur per week. Heb jij mbo werk- en denkniveau en ervaring met klantencontact? Kom dan kennismaken met het UWV op dinsdag 18 maart om 10.00. uur. Jij kunt je aanmelden voor de rondleiding op telefoonnummer 0113-274807. machteld.willemsen@nl.randstad.com ook voor beginners! Technieken Ademhalingsoefeningen Verbeterde coördinatie Mediteren Verbeterde houding aikido.walcheren@lycos.nl tel: 0118-414897 Een dynamisch dienstverlenend bedrijf gespecialiseerd in de op- en overslag van koel- en diepvriesproducten, is wegens uitbreiding op zoek naar: met ervaring (fulltime /parttime) Heeft u interesse, neem contact op met de heer S. van den Oord Vriesoord B.V. Postbus 562 5201 AN 's-Hertogenbosch (073 - 642 41 78 Mob: 06 - 22.45.32.59 E-mail: s.vd.oord@vrieaoord.nl Jouw taken: Opleiden, trainen en enthousiasmeren van het verkoopteam. Realiseren van omzetdoelstellingen en het beheren v.d. voorraad. Plannen van de personeelsbezetting en goederenverwerking. Uitvoeren van. werkzaamheden m.b.t. visual merchandising. Verkopen, adviseren en het bieden van service aan onze klanten. Wij vragen van jou: MBO [werk- en denkniveau], een sterke motivatie. Bij voorkeur werkervaring als leidinggevende in de retail. Commercieel inzicht en communicatieve vaardigheden. Ondernemerstalent en het vermogen om te enthousiasmeren. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden, een uitdagende functie binnen een groeiend bedrijf, gezellige collega's en een informele werksfeer. Heb je interesse in deze functie? Mail of stuur je sollicitatiebrief, voorzien van Curriculum Vitae en pasfoto naar: JEANS CENTRE B.V. T.a.v. Afd. Werving Selectie, ref.119/137 Vimmerik 12, 5253 CB Nieuwkuijk email: personeelsadministratie@jeanscentre.nl Ben jij op zoek naar een zelfstandige job met verantwoordelijkheid en doorgroeimogelijkheden? Bij een ambitieuze, jonge onderneming waar je de kans krijgt het gezond-slapen-vak te leren? Dan past een baan bij BeddenREUS echt bij jou! Voor onze nieuw te openen vestiging in MIDDELBURG zoeken wij enkele parttime én oproepkrachten Als-verkoper ben je klantvriendelijk, gedreven, flexibel en collegiaal. Ben jij de uitgeslapen collega die wij zoeken? Mail dan je korte sollicitatie briefmet CV naar rob.kok@beddenreus.nl of stuur'm op naar BeddenREUS, t.a.v. Rob Kok, Cornells Ouwejansstraat 19,1506 SX Zaandam. BeddenREUS is een direct-meeneem-formule van Beter Bed Holding NV en heeft een uitgebreid assortiment slaapkamers, boxsprings, matrassen, bedbodems en bedtextiel voor het discount segment. Zo kunnen klanten direct slapen voor stuntprijzen. Kijk voor meer info op www.beddenreus.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 60