Geitendag op de boerderij Applicatiebeheerder Informatiesystemen m/v Hoe is het nu met?... WGGGNGR Huis-aan-huisMedia dé Weekkrant De Faam Gevonden en vermiste dieren Meer informatie? Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 55 Johnny, de kruising labrad or, die door een mevrouw werd aangezien voor haar hond Gabber, die bijtgedrag vertoonde en door haar aan het asiel was afgestaan en na enige tijd ingeslapen was. Sinds deze emotionele ge beurtenissen is er helaas niemand meer voor deze lie verd geweest, met gevolg dat hij nog steeds op zoek is naar een baasje. Johnny en de mensen van het asiel zijn er een beetje triest van. Zal het ooit nog lukken? Wordt vervolgd... MIDDELBURG - Kinder boerderij de Klepperhoeve in Middelburg houdt van daag (5 maart) de geiten dag. Op deze dag staan de geiten van de kinderboerderij centraal en worden ze eens in het zon netje gezet. Tussen 13.30 en 15.00 uur kan er op de zolder een geitenknutselwerkje ge maakt worden en voor de lief hebbers zijn er verschillende producten te proeven zoals gei tenmelk en kaas. In de konij- nenstal is er een kleine ten toonstelling ingericht over de geit. Vrolijke LuckyBoj, Lucky, de kleine druktemaker, kan goed overweg met kinderen, katten en andere honden. Ook kan hij best een paar uurtjes alleen zijn. Soms heeft hij last van zijn epi lepsie, maar daar is voor hem, met behulp van medicijnen, goed mee te leven. Nu nog een dierenvriend die hier mee overweg kan en Lucky zit gebeiteld! foto en tekst: ingezwee- MIDDELBURG - Wat krij gen we nu, een renpaard in Dier in het Vizier? Het lijkt er wel op! De hond die deze week in de schijnwerpers staat heeft de eigenschap pen (en de naam) van een renpaard: snel, vol jeugdige overmoed en niet kapot te krijgen. Foxhond Lucky heeft lol in 't leven en laat dat op uitbundige wijze merken. Toch zou het allemaal wat rusti ger kunnen, maar daar is beslist een baasje voor nodig, eentje die Lucky tot kalmte kan ma nen. Verder zou een opvoed- cursus zeker geen weggegooid geld zijn. Heeft de tweejarige Lucky de basisschool eenmaal doorlopen, dan krijgt u een makkertje waar mee te lezen en te schrijven valt, want slim is de ze fox zeker! Vanwege de epilep sie die Lucky parten speelt, dient de nieuwe baas wel over het nodige inlevingsvermogen te beschikken, maar met de me dicijnen die Lucky moet inne men is zijn aandoening goed in de hand te houden. Het Dier in het Vizier-kandidaatje van deze week is zeker geen hond zonder mankementje, daar is men in het asiel heel eerlijk in. Maar daarom verdient hij nog wel een thuis! Welke dierenvriend laat zich vertederen door deze heer lijke spring in 't veld? Wat zegt Lucky er zelf van? "Ik weet inmiddels wat 'zit' be tekent en met behulp van een hondenkoekje leer ik snel!" Vermist: 21-2 *Spinny - poesje - wit cypers grijs vanaf boven de ogen tot staart grijs en zijn poten, buik borst en kin zijn wit. chip) - Jacob Pieterse Boreelstraat in Middelburg. 24-2 Ticca - gec. kater - Siamees (Sealpoint) Kloos terstraat in Vrouwenpolder. Januari Nicky - Cypers Rood - tenger katje - Ver- kuijl Quakkelaarstraat Vlis- ingen. Gevonden: 21-2* Zwarte kater met witte haren door het vacht - Radenhoven Middelburg. 22-2 Gec. Kater-cypers witte bef, buik en voeten, ongeveer 6 tot 8 maanden oud (+chip) - Karelsgang Middelburg. Dood: 21-2 Ongec. Kater - Vaal rood gecyperd met witte sokjes voor en achter en een wit plekje op de borst. Amivedi Voor de vermiste en gevon den dieren: Marga van Ami vedi Walcheren via tele foon: 0118-639625. Dierenasiel Interesse in het dier van de week? Stichting dierenasiel Walcheren, in Middelburg, Telefoon: 0118-613579. Openingstijden: op werkda gen van 13.00-16.00u. zater dag van ll.00-12.30u. Voor de afdeling Business Information Management zijn wij op zoek naar een (fulltime) De functie De afdeling Business Information Management (BIM) is een stafdienst van Wegener huis-aan-huisMedia BV en adviseert de directie op het gebied van ICT. U beheert, onderhoudt, implementeerten optimaliseert de applicaties die gericht zijn op het verzamelen en genereren van managementinformatie uit een datawarehouse en operationele databases. In afstemming met de coördinator informatiesystemen, ondersteunt u actief de gebruikers en houdt daarbij rekening met de geldende richtlijnen en procedures. Door zorg te dragen voorgoed werkende applicaties en daaruit voorvloeiende accurate, betrouwbare en tijdige informatie worden gebruikers in staat gesteld deze ten volle te benutten. Het profiel Wij zoeken een creatieve collega met minimaal een afgeronde MBO opleiding (administratief of ICT) met ruime kennis van geautomatiseerde informatiesystemen en de gangbare kantoorapplicaties, m.n. Access en Excel. Kennis van databasestructuren, SQL en Business Objects is een pré. U heeft kennis van de Nederlandse en Engelse taal. U heeft voldoende algemene ICT-kennis om in de afdeling te kunnen mee draaien waarbij uw kwaliteiten een meerwaarde vormen Wij bieden Een boeiende, afwisselende fulltime functie in een dynamische-omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Uw standplaats is Rotterdam. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer C. Stam, Coördinator Informatiesystemen, telefoon: 010-46 99 221. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huisMedia BV, t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR te Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: P&O.Enschede@whm.wegener.nl Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskran- ten met een gezamen lijke oplage van 7,7 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huisMedia B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Groningen, Friesland, Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regio nale karakter biedt elke uitgave lezer én adver teerder een aantrekkelijk medium. i

de Faam | 2008 | | pagina 55