tempo-team :oed werk TIPS dé Weekkrant Tweede huis Medicijnen via internet Geld maakt gelukkig Olympische ouders 'Pieters moeilijkste spelen ooit' Second Home Interna tional is dé beurs voor iedereen die droomt van een tweede huis. Zin mag maar liefst 100 personen een gratis toe- gangsbewijs.(a 14,50) geven voor de 'Second Home beurs' in Utrecht! En die 100 per sonen mogen ook nog eens gratis iemand meenemen! Kijk snel op www.secondhome.nl en tik bij de registratiebut ton code 501435 in. Wees er snel bij, want op op! 28 t/m 30 maart, Jaar beurs Utrecht, www.se- condhome.nl Medicijnen via de post, en toch betrouwbaar? Dat kan sinds kort op www.nationale-apo- theek.nl. Nationale- Apotlieek.nl controleert uw gegevens met uw huisarts of apotheek. Het initiatief is goedge keurd door de Inspectie voor de Gezondheids zorg. Het hebben van (veel) geld maakt mensen wel degelijk gelukkiger. Maar juich niet te snel: dat geluksgevoel ebt na een jaar weg. Aldus eco noom André van Hoorn van de Radboud Uni versiteit in Nijmegen. Reden: men gaat zich vergelijken met rijken die nóg meer hebben. Tja... "Hij moet beter gaan zwemmen, anders komt hij niet eens in de finale', zegt Astrid van de Hoogenband, moeder van olympisch zwemmer Pieter. En vader Cees- Rein: 'Dit worden zijn moeilijkste spelen ooit. Na zijn herniaoperatie twee jaar geleden heeft hij nooit meer zijn oude ni veau gehaald." In Zin 3 vertellen Pieter ouders over hun zoon, zijn kansen, en hun bij drage aan het succes. 'Ik heb jarenlang die race opgezet bij het strijken'. Dit is aflevering 1 van een 'olympische ouders'-se- rie in Zin. DETAILHANDEL Verkoper m/v voor een telefoonwinkel, een drogist, een kledingzaak of een speelgoedwinkel. Je werkt als ver koper. Je hebt een opleiding detailhandel gevolgd en vol doende relevante werkervaring. Je kun zowel op oproep- basis, parttime als fulltime aan de slag. Informatie: 0118 41 48 70, Bert Allemekinders, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen FINANCIËLE DIENSTVERLENING Servicemedewerker m/v vooreen financiële dienstverlener op Walcheren. Je bent verantwoordelijk voor het ontvangen van klanten in de bankhal en het snel en effectief interpreteren van de klantvraag. Je hebt mini maal mbo niveau afgerond diploma) en commerciële ervaring. Je bent commercieel en klantvriendelijk.Voor deze functie heb je geen vrees om klanten aan te spreken en durf je het initiatief te tonen. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Financieel administratief medewerker m/v voor diverse relaties in Middelburg. Je werkt als financieel administratief medewerker. Je hebt bij voorkeur je MBA diploma, PDB en/of hbo SP en enkele jaren werkervaring. Je kunt zowel fulltime als parttime aan de slag. Maak vrij blijvend een afspraak om de mogelijkheden met ons te bespreken. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Financieel medewerker m/v voor diverse bedrijven in de regio. Je kunt aan de slag als financieel medewerker; hierbij kun je denken aan accountant, boek houder Je beschikt over de juiste papieren en hebt rele vante werkervaring. Informatie: 0118 41 48 70, Bert Allemekinders, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen BEVEILIGING Parkeercontroleur m/v voor de gemeente. Je werkt als gemeentelijk opsporingsambtenaar. Je bent mini maal 18 jaar oud en in het bezit van je rijbewijs. Je bent gemotiveerd en kunt goed samenwerken. Het betreft een functie voor de periode april tot en met september 2008. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg INDUSTRIE Operator m/v voor diverse bedrijven in de regio.Je bent verantwoordelijk het bedienen, controleren, regelen en bijsturen van de productielijnen. Ook ben je verant woordelijk voor het uitvoeren van controlewerkzaam heden aan machines en het verhelpen van kleine sto ringen. Je bent in het bezit van een Vapro-A ofVapro-B diploma. Je hebt enige ervaring in een soortgelijke functie en hebt geen bezwaar tegen het werken in ploegen dienst Ben je niet in het bezit van een Vapro-diploma, maar wil je wel graag als operator aan de slag? Beschik je over een mbo werk- en denk niveau en ben je bereid tot het volgen van een opleiding? Ook dan liggen er kansen voor jou. Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Assemblagemedewerker m/v voor een goede relatie zijn wij op zoek naar. Je monteert zonnebanken. Je legt kabelbomen en sluit deze aan, monteert fittingen waar de zonnebanklampen in komen te hangen, voert de eindcontrole uit en maakt de producten verzendklaar Je hebt minimaal lts/lbo niveau en affiniteit met elektra. Je bent in het bezit van eigen vervoer bent stress bestendig en hebt geen bezwaar tegen overwerk. Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Assemblagemedewerker m/v voor eetf-bedrijf in de regio. Je zet dakkoffers in elkaar, boort gaten, braamt randen af, monteert sloten en scharnieren, plakt stickers, voert de eindcontrole uit en pakt de producten in waarna je ze verzendklaar maakt. Je hebt ervaring in het assembleren van producten, bent kwaliteitsbewust en stressbestendig. Je kunt werken in teamverband en over werk is geen bezwaar. Het betreft een functie in dag dienst van maandag tot en met donderdag van 08.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 08.00 tot 15.30 uur. Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Beveiligingsmedewerker m/v vooreen bedrijf in de regio. Je werkt als mobiel surveillant. Je bent in het bezit van je diploma Beveiliger 2, EHBO of BHV en bent in het bezit van rijbewijs B of BE. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je bent betrouw baar; evenwichtig, niet bang uitgevallen en kunt zelfstandig werken. Ben jij wel in het bezit van een beveiligingsdi ploma, maar heb je niet het gewenste profiel? Schroom dan niet om toch contact op te nemen. Informatie: 0113 25 25 05, Ronnie Hillebrand, Piet Heinstraat 3, Goes Medewerker stadsreiniging m/v vooreen over heidsinstelling in Middelburg. Je werkt als buitenmedewer kers voor in de stadsreiniging. Bij voorkeur heb jeVCA.Je bent gemotiveerd en houdt van aanpakken. Je werkt op oproepbasis en ben daarom ook flexibel inzetbaar. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg LOGISTIEK Heftruckmachinist m/v vooreen havenbedrijf in Vlissingen-Oost. Je laadt en lost schepen en wordt opge leid tot havenwerker Hierbij hoort onder andere het besturen van verschillende trucks. Informatie: 0118 41 48 70, Marjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Autorijder m/v vooreen exportbedrijf in Vlissingen- Oost. Je verplaatst/verrijdt auto's vanaf boot of trein naar het bedrijfsterrein. Je bent langer dan twee jaar in het bezit van je rijbewijs en kan een verklaring omtrent gedrag overleggen. Het betreft oproepwerk in ploegen dienst. Informatie: 0118 41 48 70, Bert Allemekinders, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen SCHOONMAAK Housekeepers m/v voor een vakantiepark in Zeeland. Je maakt vakantiehuisjes schoon. Je bent gemoti veerd en flexibel inzetbaar De werkzaamheden vinden iedere maandag en vrijdag plaats en vervoer wordt ver zorgd vanaf de Tempo-Team vestiging. Informatie: 0118 67 90 30, Kora Baas Niels Gehrmann, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Schoonmaker m/v voor een bedrijf in de regio. Je maakt diverse ruimtes schoon. Je bent bij voorkeur in het bezit van eigen vervoer Het betreft een parttime functie op gunstige uren. Ook een geschikte functie voor ouders. Informatie: 0118 41 48 70, Bert Allemekinders, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen HORECA/CATERING Horecamedewerkers m/v vooreen nieuw te openen restaurant op Walcheren. We zijn op zoek naar medewerkers bediening, afwassers, verkoopmedewerkers ijssalon en barmannen/vrouwen. Jij bent gemotiveerd en wilt werken binnen een omgeving waar gastvrijheid en dienstverlening hoog in het vaandel staan. Informatie: 0118 67 90 30, Kora Baas Niels Gehrmann, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Horeca en catering medewerker m/v voor diverse cateraars en restaurants in Middelburg. Je bent flexibel inzetbaar, gastvrij en representatief. Horeca erva ring is een pre. We hebben zowel oproepwerk als vast werk met wisselende werktijden. Informatie: 0118 67 90 30, Kora Baas Niels Gehrmann, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Cateringmedewerker m/v voor diverse bedrijven, je gaat aan de slag als cateringmedewerker Je weet je weg te vinden in de keuken en bent representa tief. Je kunt zowel als oproepkracht als voor vast aan de slag. Informatie: 0118 41 48 70, Bert Allemekinders, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Horecamedewerker m/v voor diverse bedrijven in de regio. Ben jij een kok, afwashulp of werk je liever in de bediening? Dan hebben wij zowel vaste als seizoens- banen in de aanbieding. Informatie: 0118 41 48 70, Bert Allemekinders, Coosje Büskenstraat 150, Vlissingen COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Stagiaire m/vTempo-Team is op zoek naar een enthousiaste en proactieve hbo (mbo niveau 4 mag ook) stagiaire die ons team wil versterken voor een minimale periode van 6 maanden. We bieden een (meewerk) sta geplaats aan waarin je veel vrijheid krijgt om jezelf te ont wikkelen. Gezien de werkzaamheden zijn we op zoek naar een stagiaire die minimaal 32-40 uur per week beschikbaar is (met de voorkeur voor 40 uur). Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter; Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermedjair tussen klanten en flexwerkers.Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge lijkheden. Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker, de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan OVERHEID Promotiemedewerker m/v vooreen bedrijf in de regio. Je houdt je bezig met verschillende promotio nele- en voorlichtingsactiviteiten. Je beschikt over je rijbe wijs en bent flexibel inzetbaar. Je bent enthousiast, com municatief vaardigden niet bang om mensen aan te spreken. Het gaat om meerdere dagdelen in diverse peri odes en op verschillende locaties (er wordt gewerkt met een weekrooster). Informatie: 0118 67 90 30, Niels Gehrmann, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Administratief medewerker m/v voor verschil lende overheidsinstellingen in Zeeland. Je gaat aan de slag als administratief medewerker Je beschikt over mbo en/of hbo niveau. Je kunt zowel fulltime als parttime aan de slag. Ervaring met het werken binnen een overheidsinstelling is een pre.Tempo-Team is partner van ZeelandWerkt.nl Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg www.tempo-team.nl Zo werkt het. vivv

de Faam | 2008 | | pagina 53