Sanitair megadump! Zeeuwstalige zangers en songwriters gezocht Dierenbescherming actie Boer zoekt kat Allerlaatste kans!! Talentenjacht voor Zeeuwse muzikanten Uitstel renovatie Bloemenbuurt Wastafels en kranen Douchebakken Douchewanden Douchecombinaties Douchekoppen doucheset; v°on 55,- Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 42 Alles van gerenommeerde merken! Zolang de voorraad strekt. 5^3 I0UW- CN AfMUWMATtRIALEM GOES Nobelweg 2-28b, T: 0113 - 24 95 31 (Gelegen tegenover Gévier) Openingstijden: donderdag en vrijdag 13.00 - 17.00 uur, zaterdag 11.00 - 14.30 uur Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden deelt het volgende mee: Servicegarantie Het waterschap werkt vanaf 1 maart met een servicegarantie. Dat wil zeggen dat we een garantie geven voor bepaalde onderdelen uit onze dienstverlening. Houden wij ons niet aan onderstaande afspraken dan kunt u ons daarop aanspreken. U heeft contact met ons We zijn klantgericht, deskundig en leven ons goed in uw situatie in. We stemmen zaken intern goed af en spreken met één stem. Het hoofdkantoor is op werkdagen geopend van 08.00 tot 17.00 uur. Bezoekers in het hoofd kantoor hoeven niet langer dan vijf minuten te wachten vanaf het tijdstip van de afspraak. U belt met ons Op werkdagen is het hoofdkantoor telefonisch bereikbaar tussen 08.00 en 17.00 uur. Is degene waarvoor u belt afwezig? Dan nemen we de boodschap voor onze collega aan en zorgen we ervoor dat u binnen twee werkdagen wordt teruggebeld. U stuurt ons een brief Binnen tien werkdagen na ontvangst van een brief zorgen wij voor een inhoudelijk antwoord. Lukt dit niet, dan sturen we u een ontvangstbevestiging met daarin informatie over de behandelaar, contactgegevens, de vervolgstappen en een tijdpad. Binnen zes weken beantwoorden we de brief alsnog inhoudelijk. U vraagt een vergunning of ontheffing aan U vraagt een vergunning of ontheffing en u wilt dat een medewerker bij u langs komt om de situatie ter plekke te bekijken. Binnen vijf dagen kunt u ons verwachten. Binnen zes weken na het indienen van een volledige aanvraag voor een vergunning of ontheffing sturen we u een beschikking. Voor een lozingsvergunning geldt een termijn van zes maanden. Als de behandeltijd langer duurt dan tien dagen sturen we voor die tijd een ontvangstbevestiging met daarin de naam van degene die de aanvraag behandelt, de contactgegevens, eventuele vervolgstappen en een tijdpad. Werkzaamheden in uw omgeving Bij werkzaamheden in de omgeving gaan we zorgvuldig om met uw eigendommen. Bij ingrijpende of langdurige werkzaamheden informeren we u van tevoren over de moge lijke overlast. U heeft een klacht We nemen bij het indienen van een klacht bij de klantenmanager binnen twee werkdagen contact met u op om de klacht door te nemen. Binnen tien dagen streven we naar afhandeling van uw klacht of we sturen een ontvangstbevestiging waarin we aangeven binnen welke termijn u antwoord mag verwachten. Binnen zes weken geven we sowieso een inhoudelijk antwoord. Onze klantenmanager is bereikbaar via 0118-621621 ofklant@wze.nl. Meer informatie Een uitgebreide weergave van onze service garantie kunt u vinden op www.wze.nl. Heeft u geen internet? Bel dan gerust de afdeling Communicatie en vraag een papieren exemplaar aan, 0118-621000. Parkeren op parkeerterreinen van het waterschap Parkeert u tussen 1 april en 31 oktober (tussen 8.00 en 18.00 uur) regelmatig op de waterschapsparkeerterreinen aan de Galge- weg of Strandweg bij Koudekerke? Of de Valkenisseweg bij Biggekerke? Of Westhove, Randduin of De Vier Hoogten bij Oostkapelle? Of Oranjezon en Breezand bij Vrouwenpolder? Of op een van de parkeerterreinen langs de Veerse Dam en de Banjaard? Dan is een parkeerkaart erg aantrekkelijk. Al na vijftien keer een dagje parkeren heeft u de parkeer kaart terugverdiend. De parkeerkaart plaatst u achter uw voorruit en u heeft er de rest van het seizoen geen omkijken meer naar. Het abonnement kost 60,- en is geldig gedurende het hele parkeerseizoen. Zonder parkeerkaart kost het parkeren op alle terreinen 0,70 per uur en maximaal 4,- per dag. Hoe komt u aan een parkeerkaart? U kunt op verschillende manieren een parkeerkaart aanschaffen: tegen contante betaling op het water schapskantoor in Middelburg; door het bedrag van 60,- over te maken op gironummer 258333 van het waterschap. Vermeld hierbij duidelijk uw adresgegevens en geef aan dat het gaat om de parkeer kaart. Zodra het bedrag bij ons binnen is, ontvangt u de kaart thuis; bij verschillende VW's op Walcheren en de VW in Kamperland; bij 'De Lekkerbek' in Vrouwenpolder; bij de volgende strandpaviljoens - "De Piraat" in Oostkapelle, "Piet Hein" in Vlissingen en "De Zeester" in Koudekerke. Heeft u andere vragen over parkeren? U kunt hiervoor bellen met Alex ten Hage op 0118-621364 of e-mailen naar info@wze.nl. DOOR J0SIE KNEEPKENS HEINKENSZAND - Zing Zeeuws, de jaarlijkse talen tenjacht voor Zeeuwse mu zikanten en songwriters zaterdag 15 november in De Stenge in Heinkens- zand, is op zoek naar Zeeuwstalige singer/song writers. Tekst- en liedjesschrijvers, zangers en bandjes worden uitgenodigd iets moois te schrijven in de Zeeuwse moe dertaal. De talentenjacht kent drie categorieën: tekstschrij ver, liedjesmaker en uitvoeren de. Tekstschrijvers (categorie 1) kunnen hun tekst opsturen voor 1 mei. De organisatie zoekt dan een componist die een melodie maakt op deze tekst. In categorie 2 kunnen bands en zangers een aangele verde Zeeuwse tekst van eigen muziek voorzien en uitvoeren. Het opvragen van de tekst dient voor 1 mei te gebeuren. In categorie 3 worden bands en zangers opgeroepen een eigen Zeeuwse tekst met muziek zo goed mogelijk op de planken te brengen. Zij kunnen zich aan melden tot 1 september. Een deskundige jury beslist wie de winnaar is. De geldprijzen zijn 400,300 en 200 euro. Meldt je aan per brief bij Stich ting Cultureel Erfgoed Zeeland (SCEZ, afdeling Streektalen) Postbus 49, 4330 AA Middel burg of dialectzang@xs4all.nl. Zie voor spelregels en informa tie: www.zingzeeuws.nl of bel 0118-470394. Inwoners Vlissingen worden gepimpt. Carina zoekt drie mannen, drie vrouwen en drie kinderen (8 tot 13 jaar) die een make-over willen ondergaan. Zij moeten vooraf op de foto en hun nieuwe look op de catwalk durven showen. DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - Beeldend kun stenaar, ondernemer en gale riehoudster Carina Dumais vindt dat bij een nieuw winkel hart ook de inwoners van Vlis singen in een nieuw jasje mo gen. En niet alleen een nieuw jasje...een complete meta morfose. Dit gaat op 9 mei ge beuren, tegelijk met de officië le opening van De Fonteyne. Carina is geen type om bij de pakken neer te gaan zitten. Zij bekijkt de dingen van een zon nige kant. Tijdens de start van het Fonteyne bouwproject, drie jaar geleden, in het cen trum van Vlissingen bedacht en maakte zij een 3D art kun stroute. En nu dus de make over. "Op de televisie zijn er wekelijks metamorfoses. Het lijkt mij geweldig om zoiets in Vlissingen oók te houden. Ik heb collega-ondernemers voorzichtig gepolst en ieder een reageerde erg enthousiast. Negentien ondernemers en een particulier doen nu mee", vertelt Carina blij. "Onderne- Kanaalweg 1 Postbus 1000,4330 ZW Middelburg Telefoon 0118-621000 Fax 0118 - 621990 info@wze.nl www.wze.nl Waterschap Zeeuwse Eilanden DOOR KARIN 0CKE VLISSINGEN - Met een knipoog naar een bekend tv-programma heeft de Die renbescherming Noord en Midden Zeeland de actie Boer zoekt Kat op poten ge zet. In het asiel zitten de kandidaat- katten, zonder kittenwens, ge spannen te wachten of ze door een boer worden uitverkoren om op de boerderij te komen wonen en werken. Ze zijn na melijk het ideale maatje en wil len graag een pootje meehel pen! De boerderij zal muisvrij worden. Boer Sam heeft zich al aangemeld. Hij bezit een eigen melkveebedrijf in het landelijke Grootendurpe. Hij heeft de cat- mail gelezen, goed nagedacht en staat nu voor de (toch wel) moeilijke keuze: wie zal het worden? Sam gaat voor pit, spontaniteit en een ondeugen de twinkeling in de ogen. Boe ren en buitenlui die op zoek zijn naar een kattenmaatje en een kans willen wagen, kunnen zich aanmelden bij de Dierenbe scherming via boerzoektkat@zeelandnet.nl. Boer zoekt Kat is een initiatief van de Dierenbescherming. Het moet de reeds bestaande actie BuitenKans een nieuw impuls geven. mers stellen kleding beschik baar, tassen, schoenen, een nieuw kapsel en brillen. Ook kan de hond gepimpt worden door een dierenspeciaalzaak. De hele make-over wordt vast gelegd op foto's en video." Na de officiële opening van De Fonteyne gaat het feest op de Oude Mark verdert. Daar komt een catwalk. Iedereen die mee wil doen kan een e-mail sturen naar: makeover@zeelandnet.nl met daarin naam, adres, een korte toelichting en een foto. VLISSINGEN - De voorgeno men renovatie van 143 wonin gen in de Vlissingse Bloemen buurt is uitgesteld nu er asbest houdend materiaal aanwezig is in de woningen. Dit heeft wo ningcorporatie l'Escaut bekend gemaakt. Het asbest is aange troffen in het smeermiddel BK dat in de jaren zestig gebruikt werd om muren te behandelen tegen vocht en zoutuitslag. Uit metingen die l'Escaut heeft uit gevoerd, blijkt dat bij kleinscha lig breken en boren geen asbest vezels vrij komen, zodat bewo ners zich hierover geen zorgen hoeven te maken. De woning corporatie is wettelijk verplicht om de asbest te verwijderen.

de Faam | 2008 | | pagina 42