STUNT! 50% KORTING! 2 STUKS! 3e GRATIS! i/ourJUK, tlU toy wur... Rendition Faam 3.o° ii.78 KOOI.ZtURVRIJ Week 10. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 3 t/m zondag 9 maart 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl SPA Fruit Regular of Light diverse smaken pak 1.5 liter CX99/M5 Iem-té! Ariel tabs 30 stuks, vloeibaar 1.5 liter of poeder 1.55 kilo 3 stuks 17^7 Rendition van Gavin Hoodvertelt het verhaal over de politieke situatie van Amerika na 11 sep tember. Anwar (Omar Metwally) is een van terrorisme ver dachte scheikundig inge nieur wiens familie geë migreerd is naar Amerika toen hij nog een kleine jongen was. Als hij tijdens een vlucht van Zuid-Afri- ka naar Washington ver dwijnt, besluit zijn echt genoot Isabella(Reese Witherspoon) om hem met behulp van een poli tieke vriend te zoeken. Al snel blijkt dat Anwar via de Rendition wet door de CIA is gevangen geno men. De wet geeft de VS het recht om mensen, die van terrorisme worden ver dacht, zonder enige vorm van rechtspraak op te pakken. Ondertussen is CIA-Agent Douglas Free man (Jake Gyllenhaal) ge tuige van de harde en on orthodoxe ondervraging van Anwar. Door deze ge beurtenis trekt hij zijn functie in twijfel. Rendi tion verschijnt 6 maart in de Nederlandse biosoco- pen. BEL GRATIS 0800-2353683 EM-TÉ KLANTENSERVICE Uit' Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 29 Nick Cave heeft weer een plaat gemaakt met zijn legend arische Bad Seeds. Dig!!! Lazarus Dig!!! luidt de titel van het 14e album van de geboren Australiër en z'n roemruchte begeleidingsband. Dit keer krijgen we de wat ingetogener Cave in plaats van de brulboei die op het project Grinder- man van vorig jaar los ging. Maar Cave blijft natuurlijk ge woon Cave en dat betekent dat er naast de bekende piano ballades ook ruimte is gereserveerd voor prachtige poëzie, bijbelse passages en meeslepend spiritualisme. Kelis staat te boek als zangeres/entertainer die haar sporen in de muziekbusiness al ruimschoots heeft verdiend. Ne gen jaar na haar debuut is het nu tijd om een Greatest Hits album uit te brengen. Op deze verzamelaar vind je num mers als Caught Out There, Milkshake, Trick Me en Truth Or Dare. Daarnaast staan er op Kelis - The Hits ook songs waarop de diva samenwerkt met grote namen als 01' Dirty Bastard en N*E*R*D. Binnenkort brengt Bryan Adams zijn elfde studioalbum uit, toepasselijk getiteld '11', met daarop - hoe kan het anders - elf gloednieuwe songs. '11' is de afgelopen jaren groten deels opgenomen in hotels en in kleedkamers en markeert de terugkeer van Jim Vallance. Jim en Bryan werkten al eerder samen op de Bryan Adams' klassiekers Heaven, Summer of 69 en Run To You. Bryan Adams komt in het kader van zijn nieuwe album naar Nederland (13 maart) en treedt op in de Renaissance Koepelkerk in Amsterdam. vastkokend 2*9S KV>; Shoarmavlees voordeelverpakking per kilo Sarah Brightman komt voor het eerst sinds 2003 met nieuw werk: Sym-phony. In de laatste decennia heeft Brightman bewezen 's werelds bestverkopende sopraan aller tijden te zijn, met een wereldwijde verkoop van meer dan 26 miljoen albums. Brightman wordt gezien als een pionier in het uitvoeren van diverse muzikale stijlen als pop, opera en klassieke arias. Op dit album zingt ze wederom een nummer met Bocelli en verzorgt ze een duet met Fernando Lima en met - let op! - Kiss- zanger Paul Stanley. Zeker na de dood van Lucky Dube geldt Alpha Blondy als een van de grootste reggaeartiesten uit Afrika. Jah Victory heet het nieuwste wapenfeit dat vijf jaar na het laatste re guliere Alpha Blondy-album verschijnt. Volgens de liefheb bers een ijzersterk reggaealbum waarop de oudgediende samenwerkt met onder anderen producer Tyrone Downie (ooit toetsenist bij The Wailers) en het legedarische reggae- tandem Sly Dunbar (drums) en Robbie Shakespeare (bas). En dan weet de ouwe vos ook nog te verrassen met een Pink Floyd-cover (I Wish You Were Here) en een Bob Mar- ley-eerbetoon in de vorm van een bewerking van diens Crazy Baldheads. WHAT IF SOMEONE YOU LOVE. JUST DISAPPEARED? .SSSSi. DtOeiken O.Oflkerl Dr. Oetker Pizza Ristorante alle soorten 2 stuks Warsteiner Pilsener krat 24 x 30 cl

de Faam | 2008 | | pagina 29