tempo-team wolter dros De Vlissingse Oratorium Vereniging Workshops Zo - servicemonteurs/-technici (W/E/E&l) - werkvoorbereider engineering - inbedrijfsteller - cv-monteurs TBI techniek zoekt enthousiaste zangers en zangeressen Wij zijn vooral op zoek naar tenoren en bassen SJ Ons koor telt ruim 80 leden en repeteert iedere maandagavond van 20.00 - 22.00 uur in het Scheldemond College (Gebouw A) te Vlissingen. In januari zijn we begonnen met de studie voor ons Kerstconcert op 20 december a.s. Het programma omvat een tweetal 'koorklassiekers', te weten het Te Deum van W.A. Mozart en het Oratorio de Noël van C. Saint-Saëns; daarnaast een pas enige jaren geleden ontdekt kerstoratorium van de barokcom- ponist Reinhard Keiser. Werken die voor de daaropvolgende concerten in 2009 op ons programma staan zijn de Matthaus- Passion van J.S. Bach en het oratorium Paulus van F. Mendelssohn Bartholdy. Wilt U met ons meezingen; dan bent u van harte welkom! Op maandagavond 3 maart as. houden wij een open repetitie; wij nodigen u hiervoor graag uit! Voor informatie of aanmelden: Secretariaat van de vereniging: tel no. 0118 461048 Voorzitter van de vereniging: 0118 464192 Voor verdere informatie: www.vlissinqse-oratoriumvereniqinq.nl Woensdag 27 februari 2008 - Pagina 44 Lezing scenar-therapie MIDDELBURG - In de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is op woens dag 27 februari (vandaag) een lezing over SCENAR- therapie door natuurge neeskundig energe tisch/manueel therapeut dr. N.G. Khorounjaia. Deze behandeling brengt snel en langdurig het gene zingsproces op gang. Het begint om 19.30 uur. lezing waterkering MIDDELBURG - De Heemkundige Kring Wal cheren geeft op woensdag 27 februari (vandaag) de le zing 'Waterkering en de Zwakke Schakels op Wal cheren'. Het gaat over wa terkeringen en zwakke schakels in het kustgebied. Het is in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg en be gint om 20.00 uur. Informa tie: www.hkwalcheren.nl Lezing over invloed misbruik MIDDELBURG - Stichting Petra geeft op vrijdag 29 fe bruari een lezing van drs. Annemarie Bezemer. Het gaat over de invloed van misbruik- en onthullings- kenmerken op de ervaren gezondheid van vrouwen die als kind seksueel zijn misbruikt. Het is van 15.00 tot 17.00 uur aan de Turf- kaai 29 in Middelburg. In formatie: 0118629046 of www.stichtingpetra.nl Slaapproblemen te lijf VLISSINGEN - Het Cen trum Integrale Gezond heid in Vlissingen start op dinsdag 4 maart met een cursus slaapproblemen te lijf. In acht weken wordt een ontspanningstechniek aangeleerd. Het is aan de Edisonweg 39 en begint om 11.30 uur.Aanmelden: info@re- COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers. Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge- lijkheden.Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker; de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan ZORG Verpleegkundige m/v voor diverse zorginstellingen in de regio. Je gaat aan de slag als verpleegkundige. Je bent BIG geregistreerd. We hebben zowel oproepwerk als vast werk met wisselende diensten. Kijk voor meer informatie op www.Tempo-Team.nl Informatie: 0113 25 25 05, Marlous Kriekaard, Piet Heinstraat 3, Goes Verpleegkundig hoofd m/v vooreen relatie in Goes. Je geeft tijdens -avond, nacht, weekenden en feest dagen leiding aan de dienstdoende verzorgende mede werkers en participeert daarnaast in de cliëntenzorg. Je bent zowel verantwoordelijk voor het verzorgingstehuis als het verpleeghuis. Je bent op de hoogte van de situatie rondom cliënten en bewaakt de kwaliteit van de ver pleegkundige zorg. Je neemt maatregelen in geval van calamiteiten. Je beschikt over het diploma verpleegkun dige niveau 4/5, inlevingsvermogen, tact en geduld. Je kunt ad hoe reageren op voorkomende situaties, beschikt vol doende verpleegkundige vaardigheden en bent in staat deze direct uit te voeren. Je bent flexibel inzetbaar Het betreft een functie voor onregelmatige diensten voor 12 uur in de week. Informatie: 0113 25 25 05, Marlous Kriekaard, Piet Heinstraat 3, Goes www.tempo-team.nl Administratief medewerker m/v voor diverse bedrijven in de regio. Je gaat aan de slag als administra tieve kracht in de gezondheidszorg. Je hebt ervaring in deze sector en beschikt over een relevant diploma, bij voorbeeld medisch secretaresse. Schrijf je in via onze website of neem contact op. Informatie: 0113 25 25 05, Marlous Kriekaard, Piet Heinstraat 3, Goes Groepsleider kinderopvang m/v voor diverse locaties in de regio Goes. De werkzaamheden vinden plaats op alle opvangvormen, van kinderdagverblijven, bui tenschoolse opvang tot tussenschoolse opvang. Je bent in het bezit van een relevant diploma en hebt affiniteit met en/of ervaring in de kinderopvang. Je bent enthousiast, hebt een klantgerichte houding en bent flexibel inzetbaar. Informatie: 0113 25 25 05, Marlous Kriekaard, Piet Heinstraat 3, Goes Verzorgende m/v voor diverse thuiszorginstellingen en verzorg- en verpleeghuizen in de regio. Je gaat aan de slag als verzorgende.Je bent gediplomeerd verzorgende (IG), bent enthousiast en flexibel inzetbaar Informatie: 0113 25 25 05, Marlous Kriekaard, Piet Heinstraat 3, Goes Medewerker gehandicaptenzorg m/v voor een bedrijf in de regio. Je ondersteunt en begeleidt cliënten met een handicap op het gebied van wonen, werken en vrijetijdsbesteding. Je bent in het bezit van het diploma SPW 4, SPH of vergelijkbaar hebt een positieve instelling en kunt zélfstandig werken. Kijk voor meer infor matie op www.Tempo-Team.nl Informatie: 0113 25 25 05, Marlous Kriekaard, Piet Heinstraat 3, Goes SCHEEPVAART Havenwerker m/v vooreen bedrijf in het Zeeuwse havengebied. Je laadt en lost schepen met verschillende ladingen. Voor deze functie heb je minimaal een jaar je rij.- bewijs B en eigen vervoer De functie is afwisselend omdat je op diverse locaties werkt. Je bent enthousiast, flexibel en niet bang voor vieze handen! De functie is voor langere tijd, je wordt ingepland volgens een dagplan ning. Het is een dynamisch bedrijf met veel doorgroei mogelijkheden. Je succes heb je in eigen hand! Informatie: 0118 41 48 70, Marjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Zo werkt het. lackx.nl of www.relackx.nl en 0113257533 Lezing Nelleke Noordervliet MIDDELBURG - In de Drvkkery in Middelburg geeft schrijfster Nelleke Noordervliet op vrijdag 29 februari een lezing over haar nieuwe meeslepende roman Snijpunt. Het be gint om 16.00 uur aan de Martk 51. Aanmelden: 0118886886. Informatie:www.nelleke- noordervliet.nl Cursus stressbe- heersing VLISSINGEN J - Het Cen trum Inte grale Ge zondheid in Vlissin gen start op dinsdag 4 maart de cursus 'au togene training'. In acht weken wordt geleerd om tot rust te komen. Het is aan de Edisonweg 41a en het begint om 10.30 uur. Aanmelden: info@re- lackx.nl of www.relackx.nl en 0113-257533 Een beeld van een familie VLISSINGEN - Het Cen trum Integrale Gezond- heid in Vlissingen start op dinsdag 4 maart de cursus 'een beeld van een fami lie'. In vier bijeenkomsten leert men meer over fami liepatronen. Het is van 19.30 tot 22.00 uur aan de Edisonweg 4 IA. nforma- tie: www.kristalnetwerk.nl of info@kristalnetwerk.nl en 06-22392035 of 0118- 584041 Natuur en fotografie MIDDELBURG- De Zeeuwse Volksuniversiteit start op donderdag 6 maart met de cursus na tuur en fotografie. Gedurende zeven excursies worden plaatsen in Zeeland be zocht en gefotografeerd. De eerste bijeenkomst is van 13.30 tot 16.30 uur in Dorpshuis de Schutse in Burgh-Haamstede. Aan melden: 0118 634800. Lotgenotengroep GOES - Indigo start bin nenkort met de lotgeno tengroep 'Hoe verder?'. Het is voor volwassenen die een dierbare hebben verloren door zelfdoding. Het leren van elkaar en het vinden van steun en be grip staat centraal. Er zijn zes tot acht tweewekelijk se bijeenkomsten van twee uur. Informa- tie:0118625113 of preven- tie@indigozeeland.nl. Cursus mantelzorgers MIDDELBURG - Indigo start in maart met een cur sus voor mantelzorgers. Gedurende zeven bijeen komsten leert men het le vensverhaal van een ouder in beeld te brengen en worden ervaringen uitge wisseld met andere mantelzorgers. Informatie en aan melden: 0118625113 of preventie@in- digozeeland.nl. Wolter Dros is een creatieve en innovatieve partner die integraal en complementair technische installaties ontwerpt, installeert, onderhoudt en beheert. Verspreid over veertien vestigingen vormen vijftienhonderd gemotiveerde mensen de toegevoegde waarde van ons product. Wolter Dros is onder deel van TBI techniek. TBI techniek levert de techniek die mensen nodig hebben om te wonen, te werken, te recreëren en zich te ver plaatsen. De bedrijven van TBI techniek beheersen naast de basisdisciplines elektrotechniek en werk tuigbouw een groot aan tal specialismen. Wolter Dros Postbus 47 3800 AA Amersfoort Wolter Dros. Techniek met karakter. Wolter Dros groeit. Help jij ons verder te groeien? Heb jij een opleiding Werktuigbouwkunde, Elektrotechniek of Energie Industrie gevolgd, dan zijn we op zoek naar jou! Wil jij bijdragen aan het succes van Wolter Dros en heb je interesse in een uitdagende baan bij Wolter Dros Goes/Terneuzen, kijk dan eens naar onderstaande functies. Misschien ben jij wel de nieuwe, enthousiaste - collega waar wij naar op zoek zijn voor de vestiging Goes/Terneuzen. Wil je solliciteren, stuur dan je cv op naar Wolter Dros in Amersfoort, t.a.v. Joan Martens, P&O-adviseur. Per mail mag ook: werkenbij@wolterendros.nl. Kijk voor een compleet aanbod van vacatures op www.wolterendros.nl/goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

de Faam | 2008 | | pagina 44