VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 27 februari 2008 - Pagina 38 INFORMATIE OVERHEID (0118] land.nl - 63 17 09 mail: asb@zee- gemeente Middelburg ONTWERP BELEIDSREGEL VLIS- SINGEN-OOST ,Zowel het college van gedeputeerde staten van Zeeland als de colleges van burgemeester en wethouders van de gemeenten Borsele, Middelburg en Vlissingen hebben ieder besloten een beleidsregel op te stellen voor het industrieterrein Vlissinaen-Oost. De beleidsregel heeft betrekking op het zonebeheersysteem van Vlissingen- Oost en verdeling van de redelijke som matie. Zowel ae provincie als de qemeenten Vlissinqen, Middelburq en I II -II 11*1 Borsele stellen ieder hun eigen beleids regel vast. Middelburg stelt de beleidsregel alleen vast voorzover het betrekking heeft op de verdeling van de als gevolg van de redelijke sommatie beschikbare geluid ruimte op het industrieterrein Vnssing- en-Oost. Het opstellen vloeit voort uit de wijziging van ae Wet geluidhinder op 1 januari 2007. Gelijktijdig met het van kracht worden van de gewijzigde Wet geluidhinder is het Meet- en rekenvoor- schrift geluidhinder 2006 in werking getreden. In het Meet- en rekenvoor- schrift is het begrip redelijke sommatie geïntroduceerd. Voor het industrieter rein Vlissingen-Oost betekent dit dat er 1 dB(A) geluidruimte beschikbaar is gekomen. VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: Kleverkerkseweg 17, 1 Prunus. De kapvergunning is aangevraagd in verband met de uitbreiding van de par keervoorziening. De vergunning ligt met ingang van 27 februari tot en met 2 april 2008 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. De ontwerp beleidsregels van de pro vincie en de gemeenten Middelburg, Vlissingen en Borsele liggen van 28 februari tot en met 9 april 2008 ter inzage: - bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - bij de gemeente Middelburg, vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.30-16.30 uur en op donderdag f tot 20.00 uur. - in het gemeentehuis van de gemeente Borsele, Stenevate 10, Heinkenszand, op werkdagen van 8.30-12.30 uur; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen, Paul Krügerstraat 1, op werkdag en van 9.00-16.00 en op donderdag tot 19.00 uur. Een ieder kan tot en met 26 maart 2008, bij voorkeur schrifteli jk, zienswij zen over de ontwerp beleidsregel indienen bij het coördinatiepunt: Provincie Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. U kunt bij dit coördi- natiepunt uw zienswijze aan zowel het college van Gedeputeerde Staten als de colleges van de gemeenten Middel burg, Vlissingen en Borsele indienen. Hierbij kan worden verzocht persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot A. Scherbeijn telefoon Het besluit is verzonden op 20 februari 2008. De bezwarentermijn loopt van 20 februari tot en met 2 april 2008. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethoüders van Middelburg maken bekend dat op twee locaties in de Prins Hendrikstraat een parkeerverbod ingesteld wordt over een lengte van vijf meter, te weten ter hoogte van huisnummer 8 en ter hoog te van huisnummer 10. Hiervoor zal op beide locaties een gele onderbroken streep aangebracht worden over een lengte van vijf meter direct na de bocht. Dit besluit ligt ter inzage in de informa- tiehoek van het stadskantoor, Kanaal weg 3. Kopieën hiervan zijn aldaar tegen betaling verkrijgbaar. Tegen dit besluit kunnen belanghebben den binnen zes weken na de dag vol gende op die van de bekendmaking van dit besluit bij burgemeester en wet houders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet ondertekend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voor zieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Er is een aanvraag binnengekomen om vergunning op grona van Monumentenwet 1988 voor: VRUSTELLINGSPROCEDURE Zoutelande - het vervangen van een sanitairruimte, Werendijke 12 (art 15 Wet RO); Het bouwplan is (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verle nen door toepassing van genoemd arti kel. In verband hiermee ligt het ontwerp vrijstellingsbesluit en de relevante stuk ken van 28 februari t/m 12 maart 2008 ter inzage. Gedurende de ge noemde periode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen het bouwplan bij het college indienen. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Domburg geaei werk en gooi - het BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Koudekerkseweg 131: plaatsen 2 inpandige deurkozijnen incl. deuren. Nieuwe Burg 30-32: plaatsen recla me. Noordweg 268: plaatsen dakkapel (zijkant). Noordweg 308: vernieuwen bijkeu ken, berging en dakkapellen. President Kennedylaan 41: vervan gen garagedeur door gevelstenen met kozijn. Prins Bernhardstraat 11uitbreiden woning. Schepenenlaan 261: bouw bijkeu- ken. Singelstraat 29: plaatsen ladderha- ken, ventilatie kelder, dakvenster en wijzigen schoorsteenkap. Torentijdweg 1uitbreiden arbeidsge- bouw. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): Buitenruststraat 6: plaatsen kozij nen/wijzigen interne indeling (20-2). Europalaan 54: vervangen stalen kanteldeur (20-2). Gravenstraat 11-13: vernieuwen winkelpuien/aanbrengen reclame (20-2). Herculesweg 35: oprichten chilled water unit (15-2). Jazzroute 6: bouw garage (20-2). Jazzroute 51: bouw garage (20-2). Lanaeweg 3A, Nieuw- en Sint Joodand: vernieuwen berging (15-2). Mortiereboulevard ongenummerd: plaatsen 2x gevelreclame (15-2). Muidenweg 1Arnemuiden: wijzi ging op eerder verleende bouwver gunning d.d. 3 februari 2004: inde ling appartementen incl. brandveilig heidsvoorzieningen (20-2). Noordweg 410: uitbreiden woning (20-2). Oude Rijksweg 22, Nieuw- en Sint Joosland: plaatsen kap op garage (15-2). Oude Schroeweg 124, Nieuw- en Sint Joosland: vergroten opslagloods .(15-2). Park Veldzigt 15: wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 17 december 2004: aanpassen logo (20-2). Paukenweg 3: bouw hotel (reguliere bouwvergunning 2e fase) (20-2). de leeltelij jk vervangen van voeg- i gootbekleding Markt 1 De aanvraag ligt van 28 februari t/m 12 maart 2008 voor iedereen ter inza ge. Tijdens deze periode kunt u schrifte lijke zienswijzen over het plan indienen bij het college. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het plaatsen van een dakkapel Prelaatweg 6; Domburg - het vernieuwen van schilderwerk, voegwerk en gootbekleding Markt 1 Penninghoeksingel 63: bouw schuur (15;2). Plein 1940-7: vernieuwen kozijnen en ramen leverdieping (20-2). Seissingel 4: aanbrengen 3 ramen achtergevel aanbouw (15-2). Singelstraat 9: herverdelen binnenin richting (15-2). Sint Janstraat 3: wijzigen pui gevel Zusterstraat (15-2). Veerseweg 2, Arnemuiden: restaure ren landbouwschuur en schaapskooi (15-2). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bii burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem- minqsplan en Bouwverqunninq is ver leend: Latijnse Schoolstraat 10-12: verbou wen schoolgebouw tot woning met kantoorruimte (reguliere bouwvergun ning 1 e fase). De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 28 februari tot en met 9 april 2008 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte. Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belang hebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van net desbetreffende bouwplan kan van 29 februari tot en - het plaatsen van 2 dakkapellen Beatrixstraat 2; - het bouwen van een schuur Prinseweg 1; - het vernieuwen/vergroten van een machineberging Trommelweg 6; - het slopen van schuren Trommelweg 6; Koudekerke - het vergroten van een dakkapel Westerscheldelaan 15; - het vernieuwen van een schutting Drakensteynlaan 5; Meliskerke - het restaureren van voormalige maal derij Mariekerke 12; Oostkapelle - het gedeeltelijk slopen van een recrea tiewoning Dunopark 35; - het bouwen van een opslagloods Domburgseweg 68; Serooskerke - het gedeeltelijk slopen van woonhuis bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 28 februa ri tot en met 9 april 2008 ligt bij de vak balie Ruimte het ontwerp van een ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Langeviele 48: gedeeltelijk verande ren winkelindeling en toevoeging enkele brandwerende voorzieningen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- bur9- Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoon 67 52 27. ennummer Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikeÏ3:15 van de Alqemene wet bestuursrecht naar voren Algemene wet bes hebben gebracht. met 10 april 2008 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst- een zelfde recht van ezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en temminste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht VRIJSTELLINGEN EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Beschermd Stads gezicht' ten behoeve van het verhogen van de goot- en nokhoogte met 1,20 meter respectievelijk 0,70 meter. Tevens is een vrijstelling noodzakelijk, omdat een deel van de geplande bebouwing is gesitueerd op de bestemming Verkeersdoeleinden' Het ontwerpvrijstellingsbesluit met de relevante stukken, waaronder de ruim telijke onderbouwing, ligt gedurende zes weken, van 29 februari tot en met 10 april 2008 ter inzage bij de vakba lie Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerp-besluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het kenbaar maken van een mon delinge zienswijze binnen de genoem de periode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer (0118) 67 52 85. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina's elders in de Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. en schuurtje Oostkapelseweg 2; - het oprichten van een kringloopbedrijf De Zompe 3; - het gedeéltelijk plaatsen van een dakopbouw op garage Gargonstraat 10; Vrouwenpolder - het bouwen van een woning Dorpsdijk 71 - het gedeeltelijk veranderen van een geveï Fort den Haakweg 12; - net vergroten van een zomerwoning Hopman de Rijklaan 18; - het slopen van een woning Dorpsdijk 71; Zoutelande - het veranderen van raampartijen en indeling Duinweg 46; - het veranderen en vergroten van een hotel Westkapelseweg 17; - het vergroten van een woning Oranje plein 20; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AAN LEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het plaatsen van een tuinhuis Vloedlijn 16,(15-2) - het bouwen van een schuur Prinse park 30,(15-2) Koudekerke - het vernieuwen van een woning Dishoekseweg 33;( 15-2) Lees verder op pagina 39.

de Faam | 2008 | | pagina 38